Статьи

ВНЗ Москви

  1. Вузи Москви (інститути, університети, академії)
  2. Рейтинг вузів Москви
  3. Кращі вузи Москви
  4. Вища освіта в інститутах Москви

московські: Міжнародний інститут економіки і права (МІЕП)

МІЕП займається навчанням фахівців нового рівня. Завдяки технічній базі та застосування дистанційних технологій МІЕП навчає керівників на всій території Росії без відриву від роботи. Послугами вузу користуються багато діючі керівники для навчання новим прийомам ведення бізнесу.

Спеціальностей: 4 Мінімальний ЄДІ: від 36 Вартість: від 14.000 руб МДУ ім. Ломоносова

Московський державний університет імені М.В. Ломоносова є першим університетом, що відкрився на території Росії в 1755 році. МГУ - провідний і найбільший вуз Москви, центр вітчизняної науки і культури, один з найстаріших університетів Росії.

Спеціальностей: 19 Мінімальний ЄДІ: від 282 Вартість: від 270.000 руб інтернаціональний університет

Інтернаціональний університет об'єднав 4 вузи: Московський інститут психології, Московський інститут державного та муніципального управління, Московський юридичний інститут і інститут економіки.

Спеціальностей: 4 Вартість від 2000 р.


Вузи Москви (інститути, університети, академії)

Отримати вищої освіти думає більшість випускників загальноосвітніх шкіл. Потрібно визнати, що ними рухають різні цілі. Кому-то не дають спокою мрії про запаморочливу кар'єру, хтось мріє про надзвичайні заробітках, а кому-то хочеться стати висококласним фахівцем і справжнім професіоналом в обраній сфері. Безліч бажаючих прагне вступити до вузів Москви. Це зрозуміло, адже завдяки вищій освіті людина отримує солідний обсяг знань. І це не тільки вузькоспеціалізовані знання, які обов'язково знадобляться в роботі за професією. Це і великий багаж в ті області, не розбираючись в яких, неможливо претендувати на статус добре освіченого інтелігентної людини. Йдеться про історію, літературу, мистецтво, оволодінні іноземними мовами і т.д. Найпривабливішими традиційно вважаються університети Москви.

Рейтинг вузів Москви

Нерідко рейтинги міняються мало не щороку. Довіряти їм не можна. Адже об'єктивна оцінка рівня підготовки фахівців спирається на досить чіткі і стійкі параметри. Йдеться про професіоналізм та якість професорсько-викладацького складу, обсязі наукових досліджень, наявності лабораторій для наукової роботи, видавничої діяльності та друку результатів наукових досліджень. Враховуються також існуючі в інституті форми навчання, наявність іноземних студентів, наявність гуртожитку, кількість існуючих філій і т.д. Ці дані агентства зазвичай отримують в адміністрації університету. Для повноти об'єктивності використовуються дані, отримані в результаті опитувань великих російських компаній роботодавців. Вони дають оцінку підготовки прийнятих на роботу новачків, які є випускниками. При складанні враховуються і думки старшокурсників, які оцінюють власний рівень готовності до роботи за професією. Чи не скидається з рахунків і думку викладачів і представників академічних кіл. Вони дають власні прогнози щодо того, наскільки успішними на практиці стануть колишні учні. При цьому виходять з якості набутих студентами за період навчання знань і навичок.

Кращі вузи Москви

При ознайомленні з таблицями рейтингу вузів неодмінно потрібно враховувати, за якими напрямками професійної підготовки вони складалися. Це може бути комплексна оцінка, при якій беруться до уваги інститути, що займаються навчанням фахівців з багатьох напрямків: будівництво і освіту, економіка і управління, енергетика, машини і обладнання, інформаційні технології та телекомунікації, агропромисловий комплекс і медицина, реклама і маркетинг і інші. Протягом багатьох років лідируючі позиції дістаються МДУ ім. Ломоносова. Друге місце традиційно віддається Вищій школі економіки, третє - Фінансової академії при уряді РФ, речі, настільки популярний нині МГИМО посідає лише сьоме місце.

Вища освіта в інститутах Москви

Але крім комплексної оцінки існують і рейтинги, що відображають рівень підготовки в тій чи іншій області. Тут порівнюються лише вузькоспеціалізовані університети та інститути або окремі факультети. Верхній рядок рейтингу, що займаються навчанням в області медицини і фізичної культури, віддано РГМУ Федерального агентства з охорони здоров'я і соціального розвитку. МГТУ числиться під номером один відразу в двох списках: як краще вищий навчальний заклад в підготовці у напрямку машини і обладнання та, електроніка, телекомунікації та інформаційні технології.

-------------------------------
ВІДГУКИ ПРО ВНЗ:
-------------------------------

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача