Статьи

Вісімнадцять способів організувати базу передплатників для емейл розсилок - Netpeak Blog

 1. Вісімнадцять способів організувати базу передплатників для емейл розсилок - Netpeak Blog В американських...
 2. 2. Проводьте конкурси
 3. 3. Регулярно публікуйте корисний контент
 4. 4. Пропонуйте безкоштовний корисний контент
 5. 5. Проведіть вебінар
 6. 6. Безкоштовні інструменти / сервіси
 7. 7. Додайте форму підписки на вкладку в Facebook
 8. 8. Збирайте email-адреси прямо з новинної стрічки Facebook
 9. 9. Поширюйте свій контент
 10. 10. Залучайте увагу аудиторії
 11. 11. Організовуйте правильні очікування
 12. 12. Рекламуйте в партнерських розсилках
 13. 13. Створіть «онлайн заглушку»
 14. 14. Використовуйте спливаючі вікна
 15. 15. Попросіть переслати лист колезі
 16. 16. Пропонуйте знижки / купони
 17. 17. Збирайте адреси за допомогою відео
 18. 18. Використовуйте соціальні докази
 19. Вісімнадцять способів організувати базу передплатників для емейл розсилок - Netpeak Blog
 20. 1. Зручна форма підписки
 21. 2. Проводьте конкурси
 22. 3. Регулярно публікуйте корисний контент
 23. 4. Пропонуйте безкоштовний корисний контент
 24. 5. Проведіть вебінар
 25. 6. Безкоштовні інструменти / сервіси
 26. 7. Додайте форму підписки на вкладку в Facebook
 27. 8. Збирайте email-адреси прямо з новинної стрічки Facebook
 28. 9. Поширюйте свій контент
 29. 10. Залучайте увагу аудиторії
 30. 11. Організовуйте правильні очікування
 31. 12. Рекламуйте в партнерських розсилках
 32. 13. Створіть «онлайн заглушку»
 33. 14. Використовуйте спливаючі вікна
 34. 15. Попросіть переслати лист колезі
 35. 16. Пропонуйте знижки / купони
 36. 17. Збирайте адреси за допомогою відео
 37. 18. Використовуйте соціальні докази

Вісімнадцять способів організувати базу передплатників для емейл розсилок - Netpeak Blog

В американських магазинах одягу перше, що запитують - це email.

Продовжуємо серію статей про email-маркетинг - всю тематичну добірку постів в блозі Netpeak ви можете прочитати за тегом «Email розсилка» . На цей раз поговоримо про способи накопичення бази передплатників.

Це потрібно робити хоча б тому, що розсилка - більш приємний варіант інформування про будь-що, чим SMS (про те, як відписатися від SMS-розсилок як раз недавно писали) і дзвінок (з роботом або ж прозвон менеджером). До того ж, база передплатників дійсно належить вам, чого не скажеш про Facebook, Twitter, Pinterest та інших соціальних мережах, де потрібно ще поборотися за увагу аудиторії. Ви можете повертати на сайт аудиторію, плекати лояльність клієнтів, інформувати про нові надходження товару / послуги, розповідати курйози.

Легше десь знайти або купити базу, але пам'ятайте, що будь-які листи, відправлені тим, хто їх не чекає - спам. Це неетично і, більш того, незаконно, тому краще накопичувати свою базу адресатів.

Існує думка, ніби ніхто не читає розсилки. Так ось, все залежить від якості розсилок. Якщо там суцільна реклама та конкретній людині вона не цікава, то зрозуміло, чому не читає. Але готова посперечатися: якщо ви не любите переплачувати за авіаквитки, ви пильно стежите за розсилками авіакомпаній.

Вищий пілотаж для ентузіастів - розсилки міст з мільйонними базами. Пару років як читаю берлінську Sugarhigh ( «Щоденний двомовний email-журнал»), тому що там дуже крутий копірайтинг і ненав'язлива реклама цікавих закладів та заходів.

1. Зручна форма підписки

Багато хто не надають особливого значення формі передплати. Раніше у нас була «проста» форма, а в кінці квітня ми впровадили нову продуману форму. Ось і показові результати:

Щоб форма для підписки на розсилку була максимально ефективною, проводите А / Б тестування. Для цього можна використовувати такі сервіси як Optimizely і Visual Website Optimizer . Тестируйте заклики до дії, форму, колір і розмір кнопки.

Наприклад, ви ведете блог про SEO. Ви можете зробити так, що 50% аудиторії побачать вашу первісну форму підписки, а решта 50 - видозмінену. Наприклад, в першій версії форма містить заклик «Підпишіться на мою email-розсилку», а по-друге: «Отримуйте підказки та SEO-фішки щотижня!». Кілька тисяч відвідувачів своїми діями покажуть, яка з форм краще працює.

Пам'ятайте, що потрібно тестувати параметри поперемінно, щоб точно знати, що спрацювало.

2. Проводьте конкурси

І відразу пара прикладів:

3. Регулярно публікуйте корисний контент

Якщо у вас контектний проект, то для того, щоб не пропустити оновлення, користувачі самі будуть підписуватися на розсилку. Втім, додати в кінці кожного поста на блозі (статті на сайті) форму підписки на розсилку буде не зайвим.

4. Пропонуйте безкоштовний корисний контент

Ви можете відправляти «білі книги» на пошту тим, хто сам їх запросить або ж провести курс навчання по email (відправити ряд тематичних листів).

Детальніше про «білих книгах» ми розповіли в статті «White Paper: що за маркетинговий звір»

5. Проведіть вебінар

Є безліч сервісів для організації вебінарів, наприклад, GoToWebinar . Реєстрація буде за адресами ел. пошти. Чи не всі зареєстровані в результаті відвідають вебінар, але потім їм можна відправити запис, та й продовжити діалог (скоріше, монолог за інтересами).

6. Безкоштовні інструменти / сервіси

Створіть корисний сервіс, для використання якого потрібно буде ввести email.

7. Додайте форму підписки на вкладку в Facebook

У MailChimp і GetResponse є спеціальні плагіни для цього. Ніхто не буде шукати потрібну вкладку в Facebook, щоб підписатися на розсилку - час від часу доведеться робити пости з посиланням на неї. Щоб це спрацювало, потрібно фанам з Facebook пообіцяти щось ексклюзивне. Приклад є в пості про Лендінгем-стратегії - «Чи потрібна інтернет-магазину цільова сторінка» .

8. Збирайте email-адреси прямо з новинної стрічки Facebook

Пропоную відразу подивитися приклад:

Щоб робити таку штуку, потрібно використовувати сервіс SplashPost .

9. Поширюйте свій контент

Навіть якщо ви пишете суперкорисне речі, але їх читають з десяток ваших колег - пиши пропало, база передплатників рости не буде. Пробуйте розміщувати гостьові пости на інших блогах. Важливо вибрати популярний тематичний блог, де є ваша потенційно цільова аудиторія. Гостьові пости не повинні бути відверто рекламними - навпаки, вони повинні нести корисну інформацію, щоб читачі самі захотіли зайти на ваш сайт і дізнатися більше. Ви можете домовитися про додавання форми підписки на email-розсилку в кінці поста.

Вам потрібно потрапити в новинну стрічку кращих ресурсів вашої галузі. Заручіться підтримкою партнерів в поширенні ваших інфоприводів в соціальних мережах.

10. Залучайте увагу аудиторії

На західних сайтах часто можна помітити в хедері смугу із закликом до дії - здається, це хороша ідея :)

11. Організовуйте правильні очікування

Багато хто боїться світити email-адреси, тому що побоюються спаму. Більш того, майже у всіх є 2 особистих пошти (пошта для всяких реєстрацій і пошта для листів - втім, з останніми нововведеннями Gmail в цьому вже немає потреби). Краще відразу написати про те, що пишете раз в тиждень і тільки у справі.

12. Рекламуйте в партнерських розсилках

Можна домовитися про партнерські email-розсилках, з метою прорекламуватися і поповнити свою базу адресатів. Також варто звернути увагу на топові інформаційні ресурси у вашій ніші (портали, блоги, інтернет-журнали) - зазвичай можна потрапити і в їх базу (і заодно спільноти в соціальних мережах).

13. Створіть «онлайн заглушку»

У цих сторінок більш правильна назва: squeeze pages. Це по суті Лендінзі, які створюються з єдиною метою: зібрати email-адреси. На них в ідеалі не повинно бути зайвих посилань і маси інформації: короткий анонс і найпростіша форма реєстрації.

Детальніше читайте в пості «Навіщо потрібні цільові сторінки, і що таке лідогенераціі» .

Навіть якщо послуга-товар-захід ще не запущені, можна відкрити реєстрацію для накопичення бази потенційно цільової аудиторії, що ми до речі і зробили на промо-сайті нашої нової конференції «Контекстна реклама-2013» .

14. Використовуйте спливаючі вікна

Groupon, Living Social, Gilt і багато інших сервісів зібрали свої бази за допомогою спливаючих вікон, що мотивують залишити email-адреса. Groupon, Living Social, Gilt і багато інших сервісів зібрали свої бази за допомогою спливаючих вікон, що мотивують залишити email-адреса А можна, наприклад, надавати доступ до контенту тільки після оформлення email-підписки. ось приклад :

15. Попросіть переслати лист колезі

Якщо у вас вже є база адресатів, чому б не попросити їх переслати лист тим колегам і друзям, кого ваші послуги можуть зацікавити? Звичайно, це зроблять лише самі лояльні клієнти, але саме їх рекомендація призведе до високих конверсій. До речі, не забудьте в футере розсилки додати кнопку на підписку;)

16. Пропонуйте знижки / купони

Пропонуйте знижку або купон в обмін на адресу ел. пошти. Інтернет-магазини можуть мотивувати, надаючи зареєстрованим користувачам 5% знижку. У будь-якому випадку, якщо хто-то реєструється по такій пропозиції, значить це ваш потенційний клієнт. Пропонуйте знижку або купон в обмін на адресу ел

58% респондентів називають знижки і спец. пропозиції основною причиною, по якій вони підписуються на email-розсилки. © Chadwick Martin Bailey

17. Збирайте адреси за допомогою відео

Відео - відмінний спосіб привернути увагу, але якщо ви як і раніше не знаєте, хто ваш глядач, ви щось втрачаєте. використовуйте сервіси Wistia і LeadPlayer , Щоб вбудувати в відео форму для підписки.

18. Використовуйте соціальні докази

Уявіть, що вам пропонують спробувати новий продукт по догляду за шкірою. Ви не впевнені, що це ефективний засіб і не хочете втрачати час і гроші, купуючись на рекламу. Ви починаєте шукати відгуки друзів / знайомих / просто людей з інтернетів, щоб прийняти рішення. Якщо про вашу розсилці будуть позитивні відгуки - це в кінцевому підсумку вплине на кількість підписок. Відгуки можна оформити цитатами і розмістити на Лендінзі або ж час від часу публікувати їх в соціальних мережах. Постійно відстежуйте відгуки і використовуйте їх собі ж на благо - зробіть так, щоб їх прочитало якомога більше людей. Наостанок ще одна цитата з твіт-трансляції # 8pua :

Не бійтеся негативу. Правильно відпрацьований негатив може стати позитивом || А. Федотов

І доповнила пост Єлизавета Грудинкин (директор сервісів Mailer):

Відзначила відмінний кейс в Москві, як «Кофе Хауз» збирає базу - вони на чеках друкують наступне: «Зареєструйтеся на сайті і отримаєте знижку 30%». І є аналогічні приклади з серветками в кафе: відвідувачів просто просять залишити email-адреси на серветках.

До речі, рекомендую прочитати інтерв'ю з Лізою про особливості національного email-маркетингу (З кейсами). Email - однозначно сильний інструмент залучення і залучення аудиторії, просто потрібно вміти його готувати.

Частково написано за матеріалами цього поста .

Вісімнадцять способів організувати базу передплатників для емейл розсилок - Netpeak Blog

В американських магазинах одягу перше, що запитують - це email.

Продовжуємо серію статей про email-маркетинг - всю тематичну добірку постів в блозі Netpeak ви можете прочитати за тегом «Email розсилка» . На цей раз поговоримо про способи накопичення бази передплатників.

Це потрібно робити хоча б тому, що розсилка - більш приємний варіант інформування про будь-що, чим SMS (про те, як відписатися від SMS-розсилок як раз недавно писали) і дзвінок (з роботом або ж прозвон менеджером). До того ж, база передплатників дійсно належить вам, чого не скажеш про Facebook, Twitter, Pinterest та інших соціальних мережах, де потрібно ще поборотися за увагу аудиторії. Ви можете повертати на сайт аудиторію, плекати лояльність клієнтів, інформувати про нові надходження товару / послуги, розповідати курйози.

Легше десь знайти або купити базу, але пам'ятайте, що будь-які листи, відправлені тим, хто їх не чекає - спам. Це неетично і, більш того, незаконно, тому краще накопичувати свою базу адресатів.

Існує думка, ніби ніхто не читає розсилки. Так ось, все залежить від якості розсилок. Якщо там суцільна реклама та конкретній людині вона не цікава, то зрозуміло, чому не читає. Але готова посперечатися: якщо ви не любите переплачувати за авіаквитки, ви пильно стежите за розсилками авіакомпаній.

Вищий пілотаж для ентузіастів - розсилки міст з мільйонними базами. Пару років як читаю берлінську Sugarhigh ( «Щоденний двомовний email-журнал»), тому що там дуже крутий копірайтинг і ненав'язлива реклама цікавих закладів та заходів.

1. Зручна форма підписки

Багато хто не надають особливого значення формі передплати. Раніше у нас була «проста» форма, а в кінці квітня ми впровадили нову продуману форму. Ось і показові результати:

Щоб форма для підписки на розсилку була максимально ефективною, проводите А / Б тестування. Для цього можна використовувати такі сервіси як Optimizely і Visual Website Optimizer . Тестируйте заклики до дії, форму, колір і розмір кнопки.

Наприклад, ви ведете блог про SEO. Ви можете зробити так, що 50% аудиторії побачать вашу первісну форму підписки, а решта 50 - видозмінену. Наприклад, в першій версії форма містить заклик «Підпишіться на мою email-розсилку», а по-друге: «Отримуйте підказки та SEO-фішки щотижня!». Кілька тисяч відвідувачів своїми діями покажуть, яка з форм краще працює.

Пам'ятайте, що потрібно тестувати параметри поперемінно, щоб точно знати, що спрацювало.

2. Проводьте конкурси

І відразу пара прикладів:

3. Регулярно публікуйте корисний контент

Якщо у вас контектний проект, то для того, щоб не пропустити оновлення, користувачі самі будуть підписуватися на розсилку. Втім, додати в кінці кожного поста на блозі (статті на сайті) форму підписки на розсилку буде не зайвим.

4. Пропонуйте безкоштовний корисний контент

Ви можете відправляти «білі книги» на пошту тим, хто сам їх запросить або ж провести курс навчання по email (відправити ряд тематичних листів).

Детальніше про «білих книгах» ми розповіли в статті «White Paper: що за маркетинговий звір»

5. Проведіть вебінар

Є безліч сервісів для організації вебінарів, наприклад, GoToWebinar . Реєстрація буде за адресами ел. пошти. Чи не всі зареєстровані в результаті відвідають вебінар, але потім їм можна відправити запис, та й продовжити діалог (скоріше, монолог за інтересами).

6. Безкоштовні інструменти / сервіси

Створіть корисний сервіс, для використання якого потрібно буде ввести email.

7. Додайте форму підписки на вкладку в Facebook

У MailChimp і GetResponse є спеціальні плагіни для цього. Ніхто не буде шукати потрібну вкладку в Facebook, щоб підписатися на розсилку - час від часу доведеться робити пости з посиланням на неї. Щоб це спрацювало, потрібно фанам з Facebook пообіцяти щось ексклюзивне. Приклад є в пості про Лендінгем-стратегії - «Чи потрібна інтернет-магазину цільова сторінка» .

8. Збирайте email-адреси прямо з новинної стрічки Facebook

Пропоную відразу подивитися приклад:

Щоб робити таку штуку, потрібно використовувати сервіс SplashPost .

9. Поширюйте свій контент

Навіть якщо ви пишете суперкорисне речі, але їх читають з десяток ваших колег - пиши пропало, база передплатників рости не буде. Пробуйте розміщувати гостьові пости на інших блогах. Важливо вибрати популярний тематичний блог, де є ваша потенційно цільова аудиторія. Гостьові пости не повинні бути відверто рекламними - навпаки, вони повинні нести корисну інформацію, щоб читачі самі захотіли зайти на ваш сайт і дізнатися більше. Ви можете домовитися про додавання форми підписки на email-розсилку в кінці поста.

Вам потрібно потрапити в новинну стрічку кращих ресурсів вашої галузі. Заручіться підтримкою партнерів в поширенні ваших інфоприводів в соціальних мережах.

10. Залучайте увагу аудиторії

На західних сайтах часто можна помітити в хедері смугу із закликом до дії - здається, це хороша ідея :)

11. Організовуйте правильні очікування

Багато хто боїться світити email-адреси, тому що побоюються спаму. Більш того, майже у всіх є 2 особистих пошти (пошта для всяких реєстрацій і пошта для листів - втім, з останніми нововведеннями Gmail в цьому вже немає потреби). Краще відразу написати про те, що пишете раз в тиждень і тільки у справі.

12. Рекламуйте в партнерських розсилках

Можна домовитися про партнерські email-розсилках, з метою прорекламуватися і поповнити свою базу адресатів. Також варто звернути увагу на топові інформаційні ресурси у вашій ніші (портали, блоги, інтернет-журнали) - зазвичай можна потрапити і в їх базу (і заодно спільноти в соціальних мережах).

13. Створіть «онлайн заглушку»

У цих сторінок більш правильна назва: squeeze pages. Це по суті Лендінзі, які створюються з єдиною метою: зібрати email-адреси. На них в ідеалі не повинно бути зайвих посилань і маси інформації: короткий анонс і найпростіша форма реєстрації.

Детальніше читайте в пості «Навіщо потрібні цільові сторінки, і що таке лідогенераціі» .

Навіть якщо послуга-товар-захід ще не запущені, можна відкрити реєстрацію для накопичення бази потенційно цільової аудиторії, що ми до речі і зробили на промо-сайті нашої нової конференції «Контекстна реклама-2013» .

14. Використовуйте спливаючі вікна

Groupon, Living Social, Gilt і багато інших сервісів зібрали свої бази за допомогою спливаючих вікон, що мотивують залишити email-адреса. Groupon, Living Social, Gilt і багато інших сервісів зібрали свої бази за допомогою спливаючих вікон, що мотивують залишити email-адреса А можна, наприклад, надавати доступ до контенту тільки після оформлення email-підписки. ось приклад :

15. Попросіть переслати лист колезі

Якщо у вас вже є база адресатів, чому б не попросити їх переслати лист тим колегам і друзям, кого ваші послуги можуть зацікавити? Звичайно, це зроблять лише самі лояльні клієнти, але саме їх рекомендація призведе до високих конверсій. До речі, не забудьте в футере розсилки додати кнопку на підписку;)

16. Пропонуйте знижки / купони

Пропонуйте знижку або купон в обмін на адресу ел. пошти. Інтернет-магазини можуть мотивувати, надаючи зареєстрованим користувачам 5% знижку. У будь-якому випадку, якщо хто-то реєструється по такій пропозиції, значить це ваш потенційний клієнт. Пропонуйте знижку або купон в обмін на адресу ел

58% респондентів називають знижки і спец. пропозиції основною причиною, по якій вони підписуються на email-розсилки. © Chadwick Martin Bailey

17. Збирайте адреси за допомогою відео

Відео - відмінний спосіб привернути увагу, але якщо ви як і раніше не знаєте, хто ваш глядач, ви щось втрачаєте. використовуйте сервіси Wistia і LeadPlayer , Щоб вбудувати в відео форму для підписки.

18. Використовуйте соціальні докази

Уявіть, що вам пропонують спробувати новий продукт по догляду за шкірою. Ви не впевнені, що це ефективний засіб і не хочете втрачати час і гроші, купуючись на рекламу. Ви починаєте шукати відгуки друзів / знайомих / просто людей з інтернетів, щоб прийняти рішення. Якщо про вашу розсилці будуть позитивні відгуки - це в кінцевому підсумку вплине на кількість підписок. Відгуки можна оформити цитатами і розмістити на Лендінзі або ж час від часу публікувати їх в соціальних мережах. Постійно відстежуйте відгуки і використовуйте їх собі ж на благо - зробіть так, щоб їх прочитало якомога більше людей. Наостанок ще одна цитата з твіт-трансляції # 8pua :

Не бійтеся негативу. Правильно відпрацьований негатив може стати позитивом || А. Федотов

І доповнила пост Єлизавета Грудинкин (директор сервісів Mailer):

Відзначила відмінний кейс в Москві, як «Кофе Хауз» збирає базу - вони на чеках друкують наступне: «Зареєструйтеся на сайті і отримаєте знижку 30%». І є аналогічні приклади з серветками в кафе: відвідувачів просто просять залишити email-адреси на серветках.

До речі, рекомендую прочитати інтерв'ю з Лізою про особливості національного email-маркетингу (З кейсами). Email - однозначно сильний інструмент залучення і залучення аудиторії, просто потрібно вміти його готувати.

Частково написано за матеріалами цього поста .

[ U ] [ OT ] [ ST ] [ OST ] [ TG ] [ GTU ] [ U ] [ OT ] [ ST ] [ OST ] [ TG ] [ GTU ]                    id   інші  російська  український  білоруський  польський  англійська  іспанська  німецький  турецька  болгарська  чеська  угорський  естонський  вірменський  казахський  іврит  грузинський  сербський  хорватський  литовський  словацький  словенський  албанський  македонський  латиська  киргизький  монгольський  португальська  узбецький  корейський  румунський  датський  грецький  нідерландський  норвезький  шведський  італійська  французький  індонезійська id арабська  хінді  бенгальський  китайський  [азербайджанський  ] [Боснійський bs ] [таджицький  ] [Латинський  ] [В'єтнамський  ] [Каннада kn ] [фінський  ] [Філіппінський  ] [Ірландський  ] [Ісландський  ] [Шотландський (гельський) gd ] [японський  ] [Африкаанс  ] [Амхарська am ] [каталанська  ] [Себуанська ceb ] [корсиканська  ] [Валлійський  ] [Есперанто  ] [Баскська eu ] [перський  ] [Фризька  ] [Галісійська  ] [Гуджараті gu ] [хауса  ] [Гавайський  ] [Хмонг hmn ] [креольський (Гаїті) ht ] [ігбо ig ] [яванський  ] [Кхмерский  ] [Курманджі  ] [Люксембурзький lb ] [лаоський  ] [Малагасійська  ] [Маорі  ] [Малаялам ml ] [маратхі mr ] [малайський  ] [Мальтійський  ] [Бірманський my ] [непальська  ] [Чева ny ] [панджабі  ] [Пушту  ] [Синдхи sd ] [сингальский si ] [Самоа  ] [Шона sn ] [сомалійський  ] [Сесото st ] [суданський  ] [Суахілі  ] [Тамільська  ] [Телугу te ] [тайський  ] [Урду  ] [Кхоса xh ] [ідиш yi ] [йоруба yo ] [зулу  ]  [ TF ] Немає тексту  Контейнер пошкоджений id інші російська український білоруський польський англійська іспанська німецький турецька болгарська чеська угорський естонський вірменський казахський іврит грузинський сербський хорватський литовський словацький словенський албанський македонський латиська киргизький монгольський португальська узбецький корейський румунський датський грецький нідерландський норвезький шведський італійська французький індонезійська id арабська хінді бенгальський китайський [азербайджанський ] [Боснійський bs ] [таджицький ] [Латинський ] [В'єтнамський ] [Каннада kn ] [фінський ] [Філіппінський ] [Ірландський ] [Ісландський ] [Шотландський (гельський) gd ] [японський ] [Африкаанс ] [Амхарська am ] [каталанська ] [Себуанська ceb ] [корсиканська ] [Валлійський ] [Есперанто ] [Баскська eu ] [перський ] [Фризька ] [Галісійська ] [Гуджараті gu ] [хауса ] [Гавайський ] [Хмонг hmn ] [креольський (Гаїті) ht ] [ігбо ig ] [яванський ] [Кхмерский ] [Курманджі ] [Люксембурзький lb ] [лаоський ] [Малагасійська ] [Маорі ] [Малаялам ml ] [маратхі mr ] [малайський ] [Мальтійський ] [Бірманський my ] [непальська ] [Чева ny ] [панджабі ] [Пушту ] [Синдхи sd ] [сингальский si ] [Самоа ] [Шона sn ] [сомалійський ] [Сесото st ] [суданський ] [Суахілі ] [Тамільська ] [Телугу te ] [тайський ] [Урду ] [Кхоса xh ] [ідиш yi ] [йоруба yo ] [зулу ] [ TF ] Немає тексту
Контейнер пошкоджений! Спробуйте отримати статтю заново GetTextFromUrl.php , але це призведе до видалення всіх існуючих перекладів !!!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то