Статьи

Віртуальний номер "МТС: опція закрита остаточно?

Мобільний зв'язок розвивається, у операторів з'являється все більше додаткових послуг, які покликані в тій чи іншій мірі зробити життя абонента комфортніше. Незважаючи на те, що більшість опцій дуже типові, іноді оператори пропонують щось особливо цікаве та неординарне.

Незважаючи на те, що більшість опцій дуже типові, іноді оператори пропонують щось особливо цікаве та неординарне

Так, в кінці минулого року у оператора МТС з'явилася опція, що іменується «Віртуальний номер», яка давала можливість абонентам на одну абсолютно звичайну SIM-карту підключати додатково до трьох федеральних телефонних номерів і користуватися ними в звичному режимі - приймати дзвінки, здійснювати дзвінки, а також відправляти і отримувати текстові повідомлення, таким чином перетворивши свій мобільний номер в багатоканальний номер.

Даний сервіс, за великим рахунком, був «скопійований» у оператора Мегафон, компанія почала надавати подібну опцію вже дуже давно, хоч і трохи в іншому віде.Многіе оператори займаються «наслідуванням». Так чи інакше, тут важливо інше, а саме - комфорт абонентів. Сервіс «Віртуальний номер» був створений на рідкість вдало, він активно рекламувався, хоча і без того став би популярний. Крім того, плата за підключення і обслуговування додаткових номерів була, можна сказати символічної, зокрема, підключення кожного номера обходилося в 30 рублів, щодобовий плата в залежності від режиму використання - «Віртуальний номер (без категорії)», «Віртуальний номер. Золотий »або« Віртуальний номер. Платиновий »становила від 1,5 до 9 рублів.

Але щось пішло не так. Почалося це вже під час проведення Олімпіади в Сочі. Тоді оператор повідомив, що на час проведення найбільшого за багато років спортивної події в Росії, опція буде відключена в цілях безпеки. Абоненти чекали відновлення роботи опції, бо дуже вона клієнтам полюбилася, особливо корпоративним. Олімпіада вже давно закінчилася, але робота опції як і раніше не відновлена ​​і довгий час ніяких новин про те, коли планується відновлення і чому воно так затягнулося, не з'являлося.

Сьогодні в списку додаткових опцій оператора на офіційному сайті МТС опція присутня і при бажанні можна ознайомиться з сервісом.Компанія вибачилася за надані незручності, що дуже похвально: «З 29 квітня 2014 року на всій території Росії, з незалежних від компанії МТС причин, робота опції «Віртуальний номер» буде припинена. Всі віртуальні номери, підключені абонентами з моменту запуску сервісу до 11 лютого 2014 року, були відключені. Компанія МТС приносить всім клієнтам вибачення за доставлені незручності ».

На даний момент незрозуміло, чи буде відновлено обслуговування сервісу «Віртуальний номер», і фахівці Контактного центру не можуть дати відповідь на це питання. У розділі «Новини оператора» ніякої інформації про сервіс не зустрічається.

Але незважаючи на дані непорозуміння, все-таки в арсеналі оператора є корисні опції і послуги, а якість обслуговування як і раніше залишається на вищому рівні!

Джерело: www.corporacia.ru - багатоканальні і безлімітні тарифи Білайн, МТС, Мегафон, Теле2, Скайлінк.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).