Статьи

Вихідні посилання - частина стратегії SEO

 1. Вихідні посилання Вихідні посилання-це посилання розміщені на сайті провідні на інші інтернет-ресурси....
 2. Приклад корисної вихідної посилання
 3. Вихідні посилання на головній сторінці
 4. Кілька рекомендацій по вихідним посиланням
 5. Вихідні посилання, яких варто уникати
 6. висновки

Вихідні посилання

Вихідні посилання-це посилання розміщені на сайті провідні на інші інтернет-ресурси. Незалежно від того, це виходить посилання або зовнішнє посилання, вона бере участь в ранжируванні сайту.

Єдиними "людьми", які в повній мірі знають критерії ранжирування, є самі пошукові машини, ретельно охороняють свої алгоритми. І тим не менше, керуючись накопиченим досвідом і спираючись на здоровий глузд, SEO-фахівець може підвищити позиції проекту в пошуковій видачі завдяки зовнішнім посиланням. Додатковий механізм, за допомогою якого можна проводити якісну оптимізацію ресурсу, - витікаючі посилання.

Такі показники сайту, як тИЦ , PR , Побудова посилального профілю, завжди викликали великі дискусії, при цьому акцент незмінно робився на отриманні якісної посилальної маси. І з цим важко не погодитися. Але витікаючі посилання також можна використовувати як частину стратегії SEO . Щоб перевірити сайт на іcходящіе посилання можна скористатися сервісом Screamingfrog або sitechecker.pro. Встановлюючи релевантну посилання на зовнішнє джерело, ви додаєте вагу і підвищуєте релевантність власного контенту. Нерідко оптимізатори уникають вихідних посилань, побоюючись передачі ваги стороннім ресурсів, вважаючи, що чим вище PR або тИЦ, тим краще сайт ранжируется в пошуковій видачі. Але PR і тИЦ НЕ служать визначальними факторами в алгоритмах пошуку. Так навіщо ж надмірно турбуватися про вихідні посилання?

Зміст і релевантність повинні бути основним завданням!

У ПС Google і Yandex, завжди буде «на чолі кута» релевантність і якість контенту сайту. Тому переконайтеся, що всі ваші витікаючі посилання також ведуть на "гідні" ресурси. Хороший спосіб визначити якість вихідної посилання - перевірити, займають чи сайти-акцептори високі позиції в пошуковій видачі. Було б справедливим відзначити, що такі зовнішні сайти повинні бути авторитетними в конкретній тематиці, але при цьому не потрібно формувати пряму конкуренцію вашому бізнесу, тобто посилання не повинні відводити ваших відвідувачів до конкурентам. Встановлюючи релевантні витікаючі посилання з сайту, ви піклуєтеся про користувачів, допомагаючи їм отримати максимально повну інформацію.

Приклад корисної вихідної посилання

Ви прагнете зайняти хороші позиції в пошуковій видачі по запиту «іонізатори» і ставите посилання на сторонній ресурс з текстом посилання «іонізатори». Цілком очевидно, що це не найкращий варіант. В даному випадку можна проявити трохи творчості. Так, наприклад, можна використовувати текст «санітарні норми іонізації повітря» і послатися на відповідний експертний ресурс. Це буде масштабувати ваш сайт, дозволить користувачеві отримати більш широкий спектр інформації і позначить корисність ресурсу в «очах» пошукових систем. На підтвердження спроможності останнього, можна привести фразу, яку сформулював Метт Каттс : «Google не довіряє спамние сайтам або поганого оточення, але в той же час частини нашої системи стимулюють (винагороджують) витікаючі посилання на хороші сайти» (ориг. "In the same way that Google trusts sites less when they link to spammy sites or bad neighborhoods, parts of our system encourage links to good sites. ").

Вихідні посилання на головній сторінці

Як правило, будь-які вихідні посилання на головній сторінці повинні бути зведені до мінімуму. У добре спроектованому веб-сайті не повинно бути на головній сторінці такого контенту, який потребував би вихідні посилання. При необхідності вихідну посилання можна встановити в футере (нижня частина сторінки) - це нічого не буде коштувати для вашого бізнесу.

Кілька рекомендацій по вихідним посиланням

 • В гіперпосилання можна прописувати параметр target = "_ blank" (див. Ріс.1A), тоді зовнішнє джерело буде відкриватися в новому вікні. Завдяки цьому після ознайомлення з додатковою інформацією користувач легко може повернутися до колишнього вікна;
 • Для зручності користувача можна додавати візуальні маркери: іконки, зображення і значки, які позначають зовнішнє посилання (див. Ріс.1B);
 • Чи не закривайте якісні витікаючі посилання в noindex і nofollow.

1B);  Чи не закривайте якісні витікаючі посилання в noindex і nofollow

Мал. 1 a - параметр _blank в коді сторінки; b - візуальні маркери посилань

Вихідні посилання, яких варто уникати

 • Неконтрольовані посилання (генеруються користувачами) можуть перетворити сайт в довідкову ферму, в результаті чого до нього можуть бути застосовані санкції пошукових систем;
 • рекламні посилання (до таких посиланнях негативно ставляться не тільки пошукові системи, але і користувачі);
 • посилання на сайти з ознаками пошукового спаму .

висновки

Зосередьтеся на зручність і корисності контенту для користувача, встановлюйте посилання тільки на якісні сторонні ресурси, але при цьому дотримуйтесь баланс в їх кількості, керуючись здоровим глуздом. Пошукові системи це також оцінять. Якщо посилання може бути корисна для відвідувача і підвищує цінність вашого контенту - встановіть її. Робіть свій сайт масштабується. Не посилайтеся на неперевірені ресурси, схильні до розміщення спам-контенту. Ну і звичайно, всі посилання повинні бути робочими, тобто вказувати на існуючий сайт або ж його сторінку. Періодично перевіряйте сайт на витікаючі посилання.

Застосовуючи дані рекомендації на практиці, ви додасте кілька додаткових балів до загальної стратегії розвитку власного ресурсу, націленого на довгостроковий результат.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача