Статьи

Виготовлення рекламного банера своїми руками

Вітаю Вас друзі на блозі « Способи заробітку через Інтернет «! У сьогоднішній статті розглянуто виготовлення рекламного банера своїми руками за допомогою безкоштовних програм.

У ИнфоБизнес для заробітку через Інтернет без реклами ніяк не обійтися, в тому числі і без банерної У ИнфоБизнес для заробітку через Інтернет без реклами ніяк не обійтися, в тому числі і без банерної. Рекламні банери встановлюються на своїх і чужих блогах, а також на різних майданчиках банерної реклами. Для цих цілей використовуються рекламні банери різних розмірів і різного оформлення.

Якщо Ви заробляєте на партнерських програмах, на реселлінга, то як правило, рекламні банери різних розмірів йдуть з цими продуктами і блогеру залишається тільки встановити рекламний банер на сайт, або розмістити їх на біржах рекламних майданчиків. Але якщо Ви хочете рекламувати свій продукт, без власного банера не обійтися. Де його взяти? Є два шляхи:

  • купити (замовити) банер на біржі фрілансу;
  • створення рекламного банера самостійно.

Звичайно, купити за гроші просто, але це коштує грошей, а на початковому шляху роботи їх і так немає, спочатку гроші треба заробити. За створення рекламного банера самостійно беруться далеко не всі, лякає страх перед невідомістю, відсутність потрібних знань - хоча це дуже просто.

Зі мною були випадки, коли треба було виконати розміщення рекламних банерів партнерської програми на біржі Ротабан, але зробити я це не зміг через відсутність потрібних розмірів рекламних банерів (прикладалися в матеріалах банери інших розмірів). Про роботу на біржі Ротабан писалося в статті « Rotaban, рекламний канал блогера «. Виходить, що для заробітку на партнерках свої рекламні банери теж потрібні.

Нагадаю, що рекламні банери на сайті бувають статичні і анімовані. Статичний банер являє собою просте зображення, на якому зазвичай є якась напис, анімований сам про себе говорить. Так ось зробити статичний банер зробити простіше простого будь-якому новачкові і в даній статті ми цим займемося. Варіантів для виготовлення статичних банерів безліч, але ми на прикладі розглянемо досить простий варіант, причому із застосуванням безкоштовних програм.

Отже, для виготовлення рекламного простого статичного банера нам потрібен графічний редактор, він може бути простим типу стандартної програми Paint до всім відомого Photoshop. У нашому випадку створення рекламного банера виконаємо в графічному редакторі Pixlr, мені ця програма подобається, це по суті онлайн фотошоп, але набагато простіше в користуванні.

Отже, починаємо! Спочатку нам треба визначитися, який розмір банера нам потрібен. Далі заходимо в онлайн програму Pixlr (як це зробити, детально показано в статті « Онлайн редактор Pixlr «. Заходимо всередину програми і натискаємо «Створити новий малюнок». У формі встановлюємо розмір майбутнього банера, в нашому випадку 468х60 і натискаємо «Так».

Тепер поле майбутнього банера можна залити потрібним нам кольором і зробити написи. Як це зробити було детально розглянуто в попередній статті « Унікальні картинки для статей блогу «, Де ми робили картинки для статей блогу.

У даній статті ми усложним собі задачу, замість звичайної заливки поля банера, використовуємо режим «Градієнт», заливка буде зроблена зі змінною інтенсивністю забарвлення, зображення буде виглядати симпатичніше. Для цього в лівій панелі інструментів програми Pixlr, вибираємо режим «Градієнт» (дивіться скрін) - дія 1. У верхній частині вікна з'являється смужка «Градієнт», натискаємо на неї - дія 2, відкривається вікно вибору квітів, вибираємо потрібну нам градацію кольору - дію 3.

У верхній частині вікна з'являється смужка «Градієнт», натискаємо на неї - дія 2, відкривається вікно вибору квітів, вибираємо потрібну нам градацію кольору - дію 3

Тепер мишкою встановлюємо курсор в середній частині майбутнього банера і переміщаємо вгору, вниз або вправо, вліво. Експериментальним шляхом отримуємо потрібну градацію кольору.

Тепер можна накласти зображення, а також написати текст будь-яким кольором і розміром (як це робити показано в статті « Унікальні картинки для статей блогу «).

Все наш банер готовий, тепер його треба зберегти на комп'ютер, для цього заходимо «Редагувати», «Копіювати», а потім «Файл» і «Зберегти».

З метою розміщення рекламного банера на своєму або чужому блозі, потрібно створити ще html код отриманого банера. Робиться це дуже просто, також, як розміщуєте картинку на блозі (наприклад, в сайдбарі). Отже, використовуємо шаблон коду:

<a href = "Вказати посилання сторінки, куди направляється відвідувач»

target = "_ blank"> <img src = "Адреса картинки банера на блозі» width = »468" height = "60" border = "0"> </a>

де width - ширина створеного банера;

height - висота;

Вказувати ці параметри не обов'язково, але краще вказати їх, інакше при збої елементи банера можуть відображатися некоректно. Щоб уникнути відображення синьої рамки навколо банера, потрібно відобразити border = "0".

Тепер в вищевказаний шаблон вставляємо ту посилання, куди вона повинна вести відвідувача. У моєму прикладі це https://biz-iskun.ru/kniga_2/ .

Тепер треба отримати адресу картинки на блозі. Для цього отриманий банер, а це картинка, розміщуємо на блозі в папці мультимедійні дані і беремо звідти посилання. Якщо Ви не знаєте, як це зробити, рекомендую подивитися статтю « Помилка 404 - сторінка не знайдена », Там все докладно показано - розміщення картинки і отримання посилання.

Тепер вставляємо другу посилання і отримуємо готовий код, в моєму випадку це:

<a href = " https://biz-iskun.ru/kniga_2/ «

target = "_ blank"> <img src = " https://biz-iskun.ru/wp-content/uploads/2014/09/banner468x60_kniga_2b.png »Width =» 468 "height =" 60 "border =" 0 "> </a>

Для розміщення рекламного банера на свій або чужий блог, досить вставити отриманий код в потрібне місце і перевірити його роботу.

Як бачимо процес виготовлення рекламних банерів легкий і простий, цю роботу може виконати будь-який новачок, а коли розбагатієте, можна буде і замовити на фрілансі. Рекламний банер будь-якого розміру робиться за 5-10 хвилин. Якщо Ви просуваєте партнерську програму, а банера відповідного розміру немає, цей спосіб цілком підійде як для виготовлення нового, так і для переробки існуючого рекламного банера іншого розміру.

До речі, партнерські продукти рекламують десятки, а то і сотні людей і все рекламують партнерську програму одними і тими ж банерами, повірте, віддачі від таких банерів дуже мало. Для підвищення заробітку краще мати унікальні рекламні банери. Процес виготовлення рекламного банера можна подивитися і в невеликому відео, дивіться тут:

Найближчим часом, ми розглянемо виготовлення привабливіших анімаційних банерів. Підписуйтесь на оновлення блогу і не пропустіть новини. Будуть питання - звертайтеся. Удачі вам!

З повагою, Іван Кунпан.

PS Якщо Ви все ж хочете освоїти процес виготовлення рекламних банерів високої якості, тоді краще використовувати програму Фотошоп, але в ній треба вміти працювати. У цьому випадку раджу прочитати на цю тему мою статтю « Курси навчання фотошопу »На блозі.

Переглядів: 10765

Де його взяти?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача