Статьи

Віджети! Що це таке і як встановлюються

  1. Віджети під Yandex
  2. Віджети під Google

Що таке віджети і як їх встановлювати

Віджет - це графічний модуль, а точніше невеликі програми, які знаходяться на робочому столі і постійно можуть бути використані для перегляду погоди, часу, новин, пошти, пограти в яку-небудь просту гру, а також використовуються для швидкої передачі інформації без допомоги веб браузера. Для того щоб встановити віджет вам необхідно, завантажити спеціальну програму в інтернеті.

Засновані віджети (гаджети) на стандартних веб-технологіях , Включаючи JavaScript і CSS, але не завжди їх можна вважати продуктом AJAX, тому що вони не можуть підтримувати зв'язок з віддаленим сервером. Для розробників віджетів в рекомендаціях йдеться, що краще код наділити здатністю до роботи при відключенні з'єднання з мережею.

Що таке віджети і як їх встановлювати   Віджет - це графічний модуль, а точніше невеликі програми, які знаходяться на робочому столі і постійно можуть бути використані для перегляду погоди, часу, новин, пошти, пограти в яку-небудь просту гру, а також використовуються для швидкої передачі інформації без допомоги веб браузера

Як встановлювати віджети? - це питання є актуальні, особливо, якщо з віджетами стикаєшся вперше. Зараз ми Вам розповімо, як встановлювати модулі для сайту, віджети Яндекса і гаджети Google.

Віджети під Yandex

Для того щоб встановити віджети на сторінку пошукової системи Яндекса необхідно зверху головної сторінки Яндекса натиснути на посилання «Налаштувати» і вибрати у випадаючому меню пункт «Зовнішній вигляд». Після цього відкриється сторінка Налаштування Яндекса там необхідно натиснути на зелену кнопку «Додати новий блок», яка вас перекине в каталог віджетів. Далі буде все просто. Переходимо в необхідну нам категорію, там зупиняти свій вибір на вподобаним гаджет і натискаємо на нього. Опиняємося після цього на сторінці налаштувань Яндекса, там ми вибираємо «залишити» обраний віджет або «видалити». Після установки всіх необхідних нам віджетів ми зберігаємо результати виконаної нами роботи за допомогою натискання на кнопку «Зберегти».

Віджети під Google

Для того щоб встановити гаджети на сторінку пошукової системи Google необхідно перейти на сторінку iGoogle і там натиснути на посилання «Додати вміст». Потрапляєте ви після цього в каталог з різними гаджетами. Вибирайте вподобаний вам гаджет і натисніть на кнопку «Встановити». Ось ви і встановили гаджети Google, це виявилося не так вже й складно.

Такі модулі можна встановити на будь-який сайт, який розташований на хостингу. Для того щоб встановити гаджети ви повинні володіти правами адміністратора або мати доступ до зміни змісту на сторінках сайту. Ви володієте всіма правами?

Прекрасно, тепер зупиняємо свій вибір на вподобаному віджеті, відриваємо його код установки, копіюємо і вставляємо код на тій сторінці, на якій ми хочемо встановити віджет. Все дуже просто, відразу після установки віджет приступає радувати своєю присутністю ваших відвідувачів і, звичайно ж, безвідмовною роботою.

Велика кількість графічних модулів марно і затребуваними будуть підлітками, які більше цікавляться їх зовнішні дані, ніж їх функціональність. Але, все, ж якісь з них можуть стати дуже навіть корисними і навіть можуть бути необхідні для роботи розробника.

Як встановлювати віджети?
Ви володієте всіма правами?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).