Статьи

Віджети для Windows 10 - установка гаджетів на робочий стіл

  1. Парадокс чи закономірність нового продукту?
  2. Початок установки віджетів
  3. робимо висновки

Радий вітати Вас, дорогі читачі, мого блогу і просто "перехожих", що випадково потрапили на цю сторінку. Сьогодні я розповім, як встановити віджети для Windows 10!

Напевно, багато хто з вас вже встигли поставити операційну систему windows 10, яка особисто мене дуже порадувала своїми можливостями, надійністю, зручним інтерфейсом. Думаю, більшість користувачів з цим твердженням погодяться, як Ви вважаєте?

Приємне оформлення, простота у використанні, так один той факт, що в ній зібрані всі кодеки, драйвери, все додаткове програмне забезпечення яке тільки може знадобитися при установці навіть найсвіжіших ігор і робочих програм. Додам, що вона адже так схожа з полюбилася якщо не всім, то вже точно більшості користувачів Windows 7.

ЗМІСТ СТАТТІ:

Парадокс чи закономірність нового продукту?

Ось нова windows встановлена, зітхання з полегшенням зроблений, з огляду на те, що освоювати нового нічого не потрібно завдяки схожості з попередником. Але, як слід було очікувати - знайшовся недолік. Думаю, багатьох засмутила відсутність можливості вмикати / вимикати віджет для Windows 10 на робочий стіл, чи не так? Ось нова windows встановлена, зітхання з полегшенням зроблений, з огляду на те, що освоювати нового нічого не потрібно завдяки схожості з попередником

Адже будь зручностей ми втратили втративши, здавалося б, все одну функцію. А на ділі: ні тобі улюбленого циферблата з будильником в кутку екрану, ні прогнозу погоди, ні таймера автоматичного вимкнення, або перезавантаження, ні інших маленьких помічників, що радували нас кожен день полегшуючи нам життя роблячи таким особливим саме цей комп'ютер.

Ось через втрату однієї функції вже всі плюси нової системи, такої класної і надійною, не в радість, а ти сумуєш за звичною windows 7. У зв'язку з цим, сьогодні я розповім Вам як поставити гаджети на нову windows безкоштовно, без реєстрації, без ризику для даних і самої операційної системи вашого комп'ютера!

Щоб Ви не повторювали помилки менш щасливих користувачів, що потрапили на одну з вудок численних зловмисників, а комп'ютер знову радував улюбленими утилітами. Я підготував покрокову інструкцію з перевіреною посиланням, щоб Ви могли завантажити гаджети на робочий стіл Windows 10.

Так що необов'язково бути просунутим користувачем для досягнення бажаного результату, з цим впорається тривіальна домогосподарка, чи дошкільник, які навіть раніше не користувалися цими утилітами.

Початок установки віджетів

Все дуже просто! Для того щоб безкоштовно повернути усіма нами улюблені віджети, насамперед нам потрібно запустити будь-який браузер.

Далі переходимо по ссилочку, де нам дають можливість безкоштовно скачати будь-яку з двох програм:

  • 8GadgetPack
  • Desktop Gadgets

Принципових відмінностей між ними годі й шукати, хоч різниця все-таки є. 8GadgetPack скачується одним інсталяційний файл, має велику збірку гаджетів ніж альтернативний варіант. Тоді як інсталяційний файл Desktop Gadgets всередині архіву йдуть два FAQ, два файли з рекламними посиланнями на якісь форуми.

Однак якщо ви використовуєте "повільний" інтернет, або сильно обмежені у вільному місці, я рекомендую завантажувати саме Desktop Gadgets, як по скільки розмір цього архіву майже в чотири рази менше ніж у його опонента.

Якщо для Вас найкращим варіантом виявився - DesktopGadgets, то вам потрібно буде натиснути правою кнопкою миші на архів, що скачав і у випадаючому меню вибрати - "витягти в DesktopGadgets \", або "extract to DesktopGadgets \".

У Вас з'явиться татко "DesktopGadgets", в ній запускаєте файл з ідентичною назвою. А якщо Ви вирішили завантажити "8GadgetPackSetup", то після завантаження просто запускаєте подвійним клацанням скачав файл, встановлюємо його. Довго чекати не доведеться, установка займе всього кілька секунд!

Довго чекати не доведеться, установка займе всього кілька секунд

Однак зверніть увагу, що перед початком інсталяції, утиліта буде пропонувати Вам зробити Яндекс пошуком за замовчуванням, встановити Яндекс браузер і тому подібне. Це нормально, ця реклама є мабуть єдиним джерелом доходу розробників даних додатків, що викладені в загальний доступ абсолютно безкоштовно, але малоймовірно, що комусь із нас це дійсно необхідно.

Щоб уникнути конфузів з вашої пошуковою системою, я настійно рекомендую своєчасно (до початку самого процесу установки) прибрати галочки навпроти всіх пунктів, в яких фігурує Яндекс. Уважно читайте все, що пише програма-установник і не пропустіть цей підступний момент.

Установка закінчена - закриваємо відкриті татка і вікна, натискаємо правою кнопкою миші на робочий стіл, де можемо бачити, що нам вдалося повернути рядок "гаджети" в меню, що випадає на робочий стіл. Лівою кнопкою миші заходимо в це меню і нашому погляду постає досить широкий вибір віджетів. Вибираємо будь-який вподобаний, натискаємо на нього правою кнопкою миші і в меню тиснемо кнопочку "додати". Віджет відразу ж відобразиться на вашому робочому столі.

Таким чином можна активувати скільки захочете гаджетів одноразово. До ак встановити гаджет на Windows 10 розібралися. Для настройки використовуйте або панель керування на віджеті, або натисніть на нього правою кнопкою миші для отримання докладного меню.

робимо висновки

Якщо точно слідували інструкції і дотримувалися мої рекомендації, то у Вас все вийшло зробити і тепер ви можете в повній мірі оцінити переваги та гідності віджетів робочого столу.

Мої вітання! Ви додали на свою машину віджети без ризику для вашого комп'ютера і даних. Абсолютно безкоштовно і без особливих зусиль. Правда здорово?

Якщо Вам сподобалася ця стаття - ставте лайки, обов'язково розкажіть друзям про моє блозі. Обіцяю, що попереду ще більше корисного і цікавого. Всього доброго, до нових зустрічей!

З повагою, Віктор

Парадокс чи закономірність нового продукту?
Думаю, більшість користувачів з цим твердженням погодяться, як Ви вважаєте?
Думаю, багатьох засмутила відсутність можливості вмикати / вимикати віджет для Windows 10 на робочий стіл, чи не так?
Правда здорово?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача