Статьи

Відновлення інформації з флешки, відновити дані з флешки в Москві

 1. Схема роботи
 2. Програми для відновлення флешок
 3. Програми для відновлення даних з флешки
 4. Програма R-Studio
 5. Програма TestDisk & PhotoRec
 6. Фахівці з відновлення флешок:
 7. JetFlash Recovery Tool
 8. Dr. UFD
 9. Як визначити VID / PID і перепрошити контролер флешки?

Як відновити вилучені файли з flash накопичувача? Чи можна і як відновити працездатність флешки?

Ми надаємо послуги з відновленню даних з флешок і карт пам'яті при будь-які несправності. Якщо за допомогою запропонованих програм ви не змогли відновити інформацію з флешки, приносите до нас - ми допоможемо врятувати дані.

Якщо за допомогою запропонованих програм ви не змогли відновити інформацію з флешки, приносите до нас - ми допоможемо врятувати дані

PC3000 Data Extractor

PC3000 Data Extractor

зчитувач flash

зчитувач flash

Адаптери для читання мікросхем пам'яті

Адаптери для читання мікросхем пам'яті

паяльні станції

паяльні станції

Кращі фахівці

Data Recovery - професійне відновлення даних з флешки, карти пам'яті і USB дисків при будь-які несправності. Ми використовуємо спеціалізоване обладнання та програмне забезпечення. Ми вміємо вирішувати будь-які проблеми, коли виріб пошкоджено флеш-носіїв.

Схема роботи

доставка

кур'єром безкоштовно

діагностика

швидко і безкоштовно

відновлення

на професійному обладнанні

перевірка

якості та повноти відновлення

оплата

тільки при успішному результаті

Програми для відновлення флешок

При всьому різноманітті різного програмного забезпечення і утиліт, в залежності від поставлених завдань існує два різних типи програм для відновлення флешок.

1. Програми для відновлення інформації з флешки і цінних даних, наприклад після випадкового видалення або після форматування, якщо пропали папки з файлами або навіть цілий розділ. Такі проблеми з флешками ми відносимо до категорії «Логіка». Якщо ви відформатували карту пам'яті у фотоапараті з цінними знімками, або випадково відформатували USB-флешку з важливими файлами і у вас немає резервної копії, тоді перший розділ цієї статті для вас.

2. Програми для відновлення працездатності флешки , Тобто для ремонту flash накопичувача. Якщо флешка не визначається, не читається, але при цьому цінність даних на пристрої мінімальна і ви хочете просто, щоб флеш накопичувач знову запрацював, тоді для вас другий розділ цієї статті.

І так, ви визначилися, що саме вас цікавить? Тоді переходите до потрібного розділу.

Програми для відновлення даних з флешки

Для відновлення даних з флешок в разі логічних проблем, тобто коли сам пристрій фізично справно, прекрасно підходять ті ж програми, які працюють і з жорсткими дисками. При форматуванні або збої файлової системи, самі файли як правило втікають, порушується тільки системна таблиця файлової системи, тому зберігається можливість відновити дані з Flash пристроїв.

Перед тим як продовжити, визначте для себе цінність даних і готовність їх втратити при спробах самостійного відновлення. Прочитайте статтю " скачати програму або віднести в компанію ". Якщо ви вирішили спробувати відновити дані самостійно, то важливо виконувати два правила:

1. Спокій. Чи не метушіться і не панікуйте, навіть якщо щось не виходить. Тільки панікою можна пояснити дивні речі, які творять люди, що потім навіть професіоналам стає складно витягнути дані.

2. Нічого не записуйте на flash носій, з якого ви хочете врятувати дані. Це означає, що не потрібно намагатися записати нові файли, щоб перевірити працює взагалі пристрій чи ні, так само не потрібно його форматувати. Не повинно бути ніяких операцій записи на флеш накопичувач. Програми відновлення даних з флешки тільки зчитують інформацію, а відновлені файли так само повинні бути записані на будь-який інший розділ або пристрій.

Як правило проблеми з "логікою" легко вирішуються самостійно досвідченими користувачами. Іноді буває, що начебто проблема логічна, а насправді винне залізо, пару таких випадків описані в статті " помилково-софтові проблеми на флешках ". Якщо ви будете дотримуватися цих двох простих правил, то навіть в складних випадках ви не зробите гірше і дані потім зможуть відновити фахівці.

Програма R-Studio

R-Studio - одна з найстаріших, надійних і перевірених програм на ринку відновлення даних. Ця програма підтримує всі файлові системи, які використовуються на флеш накопичувачах - FAT12 / 16/32 / exFAT, NTFS, а так само файлові системи Mac OS - HFS / HFS + і Linux - Ext2 / Ext3 / Ext4 . Є версії для Windows, Mac і Linux. Ми самі іноді використовуємо програму R-Studio при просте відновлення видалених файлів з флешок і жорстких дисків.

Програма платна і безумовно одна з кращих. Програмою R-Studio можна відновити вилучені файли з флешки або карти пам'яті, знайти віддалений або пошкоджений розділ, щоб відновити з нього дані, відновити дані після форматування навіть в розділ з іншою файловою системою.

Програма TestDisk & PhotoRec

TestDisk & PhotoRec - це дві консольні утиліти з відкритим кодом, які поширюються безкоштовно. Обидві програми працюють як з жорсткими дисками так і зі знімними носіями, такими як флешки і карти пам'яті.

TestDisk - програма для відновлення розділів флешки, карт пам'яті та інших пристроїв. За допомогою програми TestDisk ви можете виправити таблицю розділів або відновити віддалений розділ, відновити або перебудувати завантажувальний сектор FAT / FAT32 / NTFS.

За допомогою програми TestDisk ви можете виправити таблицю розділів або відновити віддалений розділ, відновити або перебудувати завантажувальний сектор FAT / FAT32 / NTFS

Для відновлення втрачених файлів, видалених фотографій з карт цифрових камер або жорстких дисків використовуйте програму PhotoRec. На сайті програми ви можете подивитися інструкцію по відновленню видалених даних за допомогою PhotoRec, там же ви можете завантажити саму програму.

Фахівці з відновлення флешок:

Програми для відновлення працездатності флешки

Програми з цього розділу призначені дял виконання програмного ремонту флешки, використовувати їх варто тільки в тому випадку, якщо дані на флеш накопичувачі не уявляють для вас цінності. Даний розділ створений тільки для вашого ознайомлення, ми в Data Recovery спеціалізуємося виключно на відновленні інформації і не займаємося ремонтом і відновленням працездатності флешок.

Алгоритм відновлення працездатності флешок наступний:

 • визначаємо VID / PID флешки
 • визначаємо контролер
 • шукаємо утиліту для прошивки контролера
 • перепрошивка контролера

Крім утиліт JetFlash Recovery для флешок Transcend і Dr. UFD для флешок PQI, де ці етапи люб'язно автоматизовані і приховані від користувача виробником.

JetFlash Recovery Tool

Jet Flash Recovery Tool - програма для відновлення працездатності флешок Transcend. Якщо флешка фірми Transcend взглючіла, читається з помилками, на неї неможливо нічого записати і при цьому на ній не було цінної інформації, тоді не поспішайте її викидати. Цілком можливо, що після використання JetFlash Recovery флешка ще вам послужить. Ця програма призначена для відновлення роботи поламаної флешки, вона не відновлює дані і не відновлює файли. Навпаки, як і інші програми, призначення яких - ремонт флеш накопичувача, JetFlash Recovery знищить всю інформацію, яка була на флешці. У програми є опція ремонту флешки зі збереженням даних, але в багатьох випадках це не допомагає, і тоді потрібно вибирати ремонт з видаленням інформації.

У програми Jet Flash Recovery простий і зрозумілий інтерфейс, так що не дивлячись на те, що вона тільки англійською з нею легко впоратися. Завантажити JetFlash Online Recovery Tool можна на офіційному сайті Transcend . Після використання програми ви зможете користуватися флешкою ​​знову.

Dr. UFD

Dr. UFD (Uni Flash Drive) - фірмова утиліта для ремонту і діагностики флешок PQI. Програму можна взяти на офіційному сайті PQI . Запустіть програму з правами адміністратора і підключіть флешку до комп'ютера. Програма запропонує вам на вибір або швидке або повне відновлення флешки, при цьому всі дані будуть знищені. Далі почнеться процес форматування і відновлення флешки.

Як тільки ви побачите повідомлення про успішне завершення роботи - виходьте з програми, безпечно витягніть флешку. Після цього від'єднайте її від ПК і його знову. Якщо ж в процесі роботи виникла помилка, або флешка як і раніше не хоче працювати - спробуйте наступний спосіб.

Як визначити VID / PID і перепрошити контролер флешки?

Якщо ви зіткнулися зі стандартними проблемами - флешка відмовляється копіювати інформацію, не вдається її відформатувати стандартними засобами, то досить імовірно, що стався програмний збій контролера. Щоб дізнатися який контролер розташований в нашій флешці запускаємо програму CheckUDisk, щоб дізнатися VID і PID виробника контролера нашого USB пристрою.

Тепер нам необхідно знайти утиліту для перепрошивки саме цього типу контролерів. Для цього йдемо в базу даних iFlash на flashboot , В яку сумлінні користувачі занесли інформацію по флешка.

Для цього йдемо в базу даних  iFlash на flashboot  , В яку сумлінні користувачі занесли інформацію по флешка

У відповідних полях вказуємо наші VID і PID, в що з'явилися результати пошуку, шукаємо схожу флешку. Нас цікавить інформація з стовпців «Контролер» і «Утиліта». На цьому ж сайті в розділі "файли" введіть в пошуку назву утиліти цілком для нашої флешки, якщо вам пощастило, то ви знайдете утиліту і до неї буде додаватися інструкція, дотримуючись якої ви зможете перепрошити контролер і повернути флешку до життя.

Удачі вам у відродженні флешок!

Як відновити вилучені файли з flash накопичувача?
Чи можна і як відновити працездатність флешки?
І так, ви визначилися, що саме вас цікавить?
Як визначити VID / PID і перепрошити контролер флешки?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача