Статьи

Відновлення файлів Excel, Word, текстових документів

 1. Фахівці з відновлення файлів:

Що робити якщо пропали документи з жорсткого диска? Що робити якщо випадково видалили Вижній таблиці? Що робити якщо флешка, на якій були дані зламалася?

Ми надаємо послуги з відновлення даних з усіх цифрових носіїв при будь-які несправності. Ми відновлюємо будь-які дані від невеликих таблиць Excel до величезних баз даних з рейд масивів. Звертайтеся - ми допоможемо відновити інформацію.

Звертайтеся - ми допоможемо відновити інформацію

Чистий кімната

Чистий кімната

PC3000 Data Extractor

PC3000 Data Extractor

паяльні станції

паяльні станції

Адаптери для читання мікросхем пам'яті

Адаптери для читання мікросхем пам'яті

Пристрої для перестановки блоків магнітних головок

Фахівці з відновлення файлів:

Схема роботи

доставка

кур'єром безкоштовно

діагностика

швидко і безкоштовно

відновлення

на професійному обладнанні

перевірка

якості та повноти відновлення

оплата

тільки при успішному результаті

Якщо вам потрібно відновлення документів з флешки , жорсткого диска , Ноутбука, комп'ютера і будь-якого друго носія, вам треба зробити наступне:

 • НІЧОГО не записувати на цей носій, не встановлювати програми, постаратися взагалі не користуватися цим носієм або комп'ютером
 • вимкнути комп'ютер, ноутбук, вийняти флешку, зовнішній жорсткий диск - сувора, але дуже дієва міра обережності в той момент, коли втрачені документи
 • отримати консультацію по можливості, ймовірності, ціною і терміну відновлення ваших документів
 • заповнити Заявку On-Line для отримання знижки
 • передати диск фахівцям - привезти в офіс або викликати кур'єра

Кожен користувач персонального комп'ютера працює з документами, які щодня накопичуються для архівування і подальшого використання. Зі збільшенням кількості комп'ютерів все більша кількість організацій переходять на електронний документообіг.

Зберігати всі папери іноді просто неможливо: вони вимагають додаткових площ і спеціального контролю клімату в приміщеннях. Саме тому використання комп'ютерної техніки є повсюдним.

З цієї ж причини втрата всіх цих накопичених документів (архівів документів) може привести до фінансового краху організації! Так, дуже багато користувачів, довіривши зберігання паролів і PIN-кодів комп'ютерів, при їх втрати можуть втратити доступ навіть до зовнішніх службам: доступ до скриньок електронної пошти, кредитних і дебетових картах, SIM-картками, акаунтом провайдерів і т.д.

І службовці і приватні користувачі стикаються в своїй щоденній діяльності з офісними додатками, такими як Microsoft Office або OpenOffice. Іноді, з різних причин, файли цих додатків перестають завантажуватися. Якщо немає резервної копії документів, і не допомагають штатні засоби відновлення, то ми допоможемо Вам відновити видалені дані або пошкоджені файли програм MS Word, Excel, Powerpoint (формати файлів і розширення doc, docx, xls, xlsx, ppt і інші).

Відновлення будь-яких документів від звичайних текстових файлів (txt) до графічних даних таких додатків як Corel Draw, Adobe Acrobat, Illustrator, Photoshop (cdr, psd, ai, pdf) і систем проектування Autocad (dwg) - це наша спеціалізація, ми допоможемо відновити будь-які загублені дані. Навіть якщо Ви просто забули вчасно зберегти дані в Word, часто можливе відновлення незбережених даних.

Навіть якщо Ви просто забули вчасно зберегти дані в Word, часто можливе відновлення незбережених даних

Важливу роль в наші дні грає електронна пошта. Компанія Data Recovery допоможе з відновленням пошти, e-mail, відновити пароль, видалені листи і папок у своїх поштових програм Microsoft Outlook (pst) і Outlook Express, The Bat, ThunderBird, відновимо історію повідомлень ICQ, QIP, MSN messenger. Корпоративним клієнтів в разі проблем з MS Exchange або іншим поштовим сервером може стати в нагоді наша послуга з відновлення RAID масивів і серверів.

Ми відновлюємо всі види втрачених документів: починаючи від простих текстових файлів і закінчуючи складними електронними таблицями з внутрішніми листами, графіками і діаграмами.

 • Microsoft Word (doc, docx, 97, 2000, 2003, XP, 2007, 2010 та інші)
 • Microsoft Excel (xls, xlsx, xlsb, 97, 2000, 2003, XP, 2007, 2010 та інші);
 • Microsoft PowerPoint (всі версії);
 • Microsoft Access (всі версії);
 • Open Office, OpenOffice.org, Star Office
 • Графічні файли, креслення і фотографії (Autocad, Photoshop, Corel Draw і тп)
 • Аудіозаписи (mp3, wmf, dss, wav і т.п.);
 • Відео;
 • і багато інших…

Що робити якщо випадково видалили Вижній таблиці?
Що робити якщо флешка, на якій були дані зламалася?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача