Статьи

Відновлення даних з флешки Kingston

Середній рейтинг: Середній рейтинг:   з 30 голосів

з 30 голосів. Будь ласка проголосуйте:

Ви є власником флешки Kingston? Напевно ви її використовуєте для роботи, зберігання даних і рішення інших подібних завдань. Але нерідко багато хто з нас стикаються з проблемою відновлення знаходяться там файлів. Випадкове видалення, вірусні атаки, вимушене форматування - все це ситуації, які на перший погляд здаються практично нерозв'язними. Багато з нас вже готові і забути про настільки важливої ​​інформації. Але насправді це зовсім не так. Ми хочемо звернути вашу увагу, що існує можливість відновлення даних з флешки Kingston, настільки дорогий для вас.

Вирішити цю проблему зможе програма Easy Drive Data Recovery, випущена компанією Мансофт. Завдяки старанням розробників, і при сильному пошкодженні файлової системи, і навіть при форматуванні, відновлення даних з флешки Kingston буде максимальним. При цьому ви завжди зможете в повній мірі оцінити можливості програми ще до її покупки.

Так, з недавнього часу, в програмі з'явилася можливість пробного відновлення одного файлу. Це дозволяє більш очевидно оцінити результат, що не грунтуючись на можливий негативний досвід використання інших аналогічних програм. При цьому варто відзначити, що, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, відновлення флешки Kingston зможуть зробити навіть починаючі користувачі комп'ютера. Безкоштовно завантажити Easy Drive Data Recovery ви зможете прямо зараз.

Завантажити програму Easy Drive Data Recovery

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача