Статьи

Відновлення фотографій після форматування. Відновлення видалених фотографій з карти пам'яті фотоапарата.

Провести відновлення фотографій після форматування жорсткого диска, флеш-карти - цілком можливо. Звичайно, краще не потрапляти в такі ситуації. Там, де необхідно проводити відновлення даних. Адже 100-відсоткове повернення інформації навряд чи можливо.

Спробуйте   Flash Drive Recovery
Спробуйте Flash Drive Recovery .
Утиліта, що дозволяє здійснити відновлення видалених фотографій, документів та інших типів даних.
купити завантажити


У яких же випадках виникає необхідність здійснити відновлення фотографій після форматування?
У яких же випадках виникає необхідність здійснити відновлення фотографій після форматування

  1. Форматування носія інформації самим користувачем. Тобто спочатку людина подумала, що потрібно провести форматування диска, зробив його і тільки потім згадав, що на вінчестері виявилися цінні фотографії та інші файли.
  2. Випадкове форматування флешки фотоапарата. У мене був фотоапарат, в якому пункти меню "Видалити" і "Видалити Все" знаходилися поруч і легко було зробити помилку, яка спричиняє необхідність відновлення видалених фотографій з фотоапарата.
  3. «Падіння» операційної системи (ОС) або файлової системи (ФС). У таких випадках обійтися без форматування не представляється можливим. Тому ваші фото та інші особисті дані доведеться відновлювати.
  4. Дія комп'ютерних вірусів, троянських програм, шкідливого ПЗ. Віруси найчастіше і займаються псуванням даних. Іноді файли можуть бути не тільки пошкоджені, але і повністю зникнути з «бачення» ОС. В цьому випадку, віруси, швидше за все, не видалили інформацію, а прибрали посилання на неї в файлової системі.
  5. Фізичне / механічне пошкодження носія інформації. У цьому випадку відновлення цілком можливо навіть якщо накопичувач втратив працездатність.
  6. Програмні збої, які не вдалося усунути іншим способом крім форматування. Це частіше стосується USB-накопичувачів, в яких, наприклад, «пішов» драйвер.

Отже, тепер поговоримо про відновлення фотографій з фотоапарата. Відновлення фото після форматування карти пам'яті найкраще проводити за допомогою спеціальних програм для відновлення видалених даних. Можемо порадити використовувати ось цю - «Flash Drive Recovery 2.0». Утиліта прекрасно зарекомендувала себе як безвідмовний засіб по відновленню будь-яких файлів.
А якщо врахувати, що відновити фотографії з карти пам'яті - найпростіший вид відновлення, то з повною впевненістю можна сказати, що Вам більше немає про що турбуватися, Ваші фото будуть відновлені!

Спробуйте   Flash Drive Recovery
Спробуйте Flash Drive Recovery .
Утиліта, що дозволяє здійснити відновлення видалених фотографій, документів та інших типів даних.
купити завантажити


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то