Статьи

Відновлення фотографій після форматування. Відновлення видалених фотографій з карти пам'яті фотоапарата.

Провести відновлення фотографій після форматування жорсткого диска, флеш-карти - цілком можливо. Звичайно, краще не потрапляти в такі ситуації. Там, де необхідно проводити відновлення даних. Адже 100-відсоткове повернення інформації навряд чи можливо.

Спробуйте   Flash Drive Recovery
Спробуйте Flash Drive Recovery .
Утиліта, що дозволяє здійснити відновлення видалених фотографій, документів та інших типів даних.
купити завантажити


У яких же випадках виникає необхідність здійснити відновлення фотографій після форматування?
У яких же випадках виникає необхідність здійснити відновлення фотографій після форматування

  1. Форматування носія інформації самим користувачем. Тобто спочатку людина подумала, що потрібно провести форматування диска, зробив його і тільки потім згадав, що на вінчестері виявилися цінні фотографії та інші файли.
  2. Випадкове форматування флешки фотоапарата. У мене був фотоапарат, в якому пункти меню "Видалити" і "Видалити Все" знаходилися поруч і легко було зробити помилку, яка спричиняє необхідність відновлення видалених фотографій з фотоапарата.
  3. «Падіння» операційної системи (ОС) або файлової системи (ФС). У таких випадках обійтися без форматування не представляється можливим. Тому ваші фото та інші особисті дані доведеться відновлювати.
  4. Дія комп'ютерних вірусів, троянських програм, шкідливого ПЗ. Віруси найчастіше і займаються псуванням даних. Іноді файли можуть бути не тільки пошкоджені, але і повністю зникнути з «бачення» ОС. В цьому випадку, віруси, швидше за все, не видалили інформацію, а прибрали посилання на неї в файлової системі.
  5. Фізичне / механічне пошкодження носія інформації. У цьому випадку відновлення цілком можливо навіть якщо накопичувач втратив працездатність.
  6. Програмні збої, які не вдалося усунути іншим способом крім форматування. Це частіше стосується USB-накопичувачів, в яких, наприклад, «пішов» драйвер.

Отже, тепер поговоримо про відновлення фотографій з фотоапарата. Відновлення фото після форматування карти пам'яті найкраще проводити за допомогою спеціальних програм для відновлення видалених даних. Можемо порадити використовувати ось цю - «Flash Drive Recovery 2.0». Утиліта прекрасно зарекомендувала себе як безвідмовний засіб по відновленню будь-яких файлів.
А якщо врахувати, що відновити фотографії з карти пам'яті - найпростіший вид відновлення, то з повною впевненістю можна сказати, що Вам більше немає про що турбуватися, Ваші фото будуть відновлені!

Спробуйте   Flash Drive Recovery
Спробуйте Flash Drive Recovery .
Утиліта, що дозволяє здійснити відновлення видалених фотографій, документів та інших типів даних.
купити завантажити


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача