Статьи

Відновити пін-код карти | Калінінград - банки Калінінграда, новини банків, іпотека, кредити, вклади, новини Калінінграда

23.01.2014 - 17:45 23

Тримати в голові ПІН-коди від всіх дебетових і кредитних карт дуже складно, а якщо до цього додати численні паролі до поштових скриньок, акаунтів в соцмережах і особистим кабінетах, то стає зрозуміло, чому щодня сотні людей болісно намагаються отримати доступ до своїх даних. Що робити, якщо пароль від банківської карти вилетів з голови?

Раніше рішення у цієї проблеми було тільки одне - забув ПІН-код, звертайся до найближчого відділення банку із заявою на перевипуск карти. Підхід, відразу скажемо, не зовсім зручний, оскільки втрачається занадто багато часу.

Сьогодні є і інші виходи, але вони поки не так поширені. Наприклад, деякі банки можуть просто видати новий ПІН-код. Але відділення банку, причому з паспортом, відвідати все ж таки доведеться. Якщо ви пам'ятаєте «кодове слово», яке вписували при отриманні картки, то процес отримання нового пароля можна провести по телефону.

Ще рідше зустрічається варіант, коли новий ПІН-код можуть надати по SMS. Як правило, банківські карти прив'язуються до номерів телефонів їх власників, і якщо відправити певне повідомлення на номер банку, то у відповідному повідомленні прийде новий пароль до карти.

Ті власники карток, що не хочуть займатися відновленням свого пароля, можуть просто витратити всі заощадження з пластику, здійснюючи покупки через інтернет. ПІН-код тут не запитується, потрібен лише 16-значний номер картки, прізвище та ім'я власника, підтвердження операції через код, присланий по SMS.

Також гроші з карти, від якої ви забули ПІН-код, можна отримати в касі банку. Потрібна буде сама карта і документ, що засвідчує особу, тобто паспорт.

Щоб не забувати ПІН-код, експерти радять зберігати його вдома в зашифрованому вигляді. Проявляйте фантазію, залишайте підказки, прив'язуйте шифр до відомим тільки вам фактам, словосполученнями і тоді ризик втратити свій пароль буде зведений до нуля.
bank

Що робити, якщо пароль від банківської карти вилетів з голови?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал