Статьи

Відеоспостереження на транспорті: підвищення безпеки та контроль за дорожньою обстановкою

Відповідно до ФЗ №329 про транспортну безпеку і наказом Мінтрансу про затвердження вимог щодо забезпечення транспортної безпеки, а також відповідно до постанови Уряду Санкт-Петербурга від 03.06.2009 N 636 «Про оснащення комплексними системами забезпечення безпеки об'єктів соціальної інфраструктури Санкт-Петербурга», компаніям -перевізники і автовиробникам рекомендується оснащувати транспортні засоби системами відеоспостереження з можливістю двосторонньої голосового зв'язку і веденням відеоконтролю в режимі он-лай .

Зокрема, нещодавно Голова уряду РФ Дмитро Медведєв відвідав підприємство «Трансмашхолдинг» в Твері, де йому були представлені нові трамваї «Витязь» і «Сіті Стар», тролейбус «Адмірал», приміський електропоїзд ЕП2Д, двоповерховий пасажирський вагон поїзда далекого прямування і вагон- ресторан, а також електропоїзди «Іволга» і пасажирський купейний вагон «Рік».

[Caption id = "attachment_38951" align = "aligncenter" width = "745"] [Caption id = attachment_38951 align = aligncenter width = 745]   Голова уряду РФ Дмитро Медведєв оглядає кабіну машиніста трамвая в цеху Тверського вагонобудівного заводу Голова уряду РФ Дмитро Медведєв оглядає кабіну машиніста трамвая в цеху Тверського вагонобудівного заводу. РІА Новини [/ caption]

На представленому вище зразку трамвая «Витязь» встановлено останню версію набір електронних приладів. Наприклад, транспортний засіб оснащено системою ГЛОНАСС-моніторингу , Яка дозволяє і відстежувати місце розташування і контролювати стан ТЗ в режимі он-лайн. Крім цього, трамвай оснащений системою відеоспостереження, за допомогою якої можна спостерігати за всіма подіями, які відбуваються в салоні і кабіні ТС. Реалізована ця система завдяки професійним відеореєстраторів Teswell, до такого роду пристроїв були створені спеціально для застосування на пасажирському транспорті та до них можна підключити до 8 камер одночасно, що дозволяє вести відеоспостереження відразу з 8 точок установки. Весь відео трафік записується і зберігається у внутрішній пам'яті пристрою або передається на сервер.

Крім цього, в Братську запущена і успішно функціонує система відеоспостереження на пасажирському транспорті. Поки прилади в якості експерименту встановили в двох муніципальних автобусах, які працюють на різних міських маршрутах. І в чотирьох приватних, "10" і "10У" сполученням "Братськ-Енергетик".

[Gallery size = "medium" link = "file" columns = "5" ids = "38971,38972,38973,38974,38975"]

Тут ви швидко транспортних засобах також встановлена ​​система он-лайн відеомоніторингу Teswell , Що складається з різних компонентів: відеореєстратор, відеокамери, монітор, і набір комплектуючих.

За словами представника Комітету промисловості і транспорту адміністрації міста, спостереження і аналіз пасажиропотоку дозволить оптимізувати роботу транспортних підприємств, виявляти конфліктні ситуації з пасажирами і підвищити якість обслуговування. Закупили обладнання самі автотранспортні підприємства. Якщо камери спостереження виправдають своє призначення, то поступово їх встановлять на інших автобусах.


"Щоб розуміти де, на яких маршрутах у нас більше рух, на яких зупинках виходять, які пассажіроёмкіе зупинки, які менш. Залежно від цього будемо регулювати розклад руху, вибирати автобуси більшої або меншої місткості", - говорить Руслан Захаров, голова комітету промисловості і транспорту адміністрації Братська.

Запрошуємо до співробітництва!

Якщо ви є представником адміністрації міста, власником автопарку, автовиробником, перевізником, то ми запрошуємо вас до співпраці Якщо ви є представником адміністрації міста, власником автопарку, автовиробником, перевізником, то ми запрошуємо вас до співпраці. Технічна служба компанії «ЄВРОМОБАЙЛ» має великий досвід в розробці та встановлення систем відеоспостереження. Наші інженери підберуть оптимальний набір компонентів , Створять проект транспортної відеосистеми, здійснять її монтаж і запуск, проведуть дослідно-експериментальне тестування і інтегрують в вашу діючу систему управління підприємством. Наші фахівці будуть супроводжувати проект відеоспостереження на всіх його етапах впровадження: від моделювання до запуску в експлуатацію, а також нададуть гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Надіслати нам запит на розрахунок системи можна на адресу: [email protected] . Ми чекаємо на ваші заявки!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).