Статьи

Видалити звук з відео онлайн

  1. Онлайн видалення звуку з відео
  2. Як витягти звук з відео онлайн
  3. Бонус. Як прибрати звук у відео в PowerPoint

Буває, що гарне відео в презентації викликає незапланований негативний ефект. Однією з причин є «випадковий» запуск звукової доріжки, яка взагалі не підходить за змістом або просто містить звуки, записані під час зйомки. Щоб не потрапити в подібну ситуацію потрібно попередньо прибрати звук з відео або зробити неможливим його відтворення. Традиційно є два шляхи - онлайн-сервіс або програма.

Онлайн видалення звуку з відео

Зазвичай робота з онлайн-сервісами складається з декількох етапів:

  1. Вказати розташування файлу для обробки
  2. Визначити і відзначити відповідні параметри
  3. Провести конвертацію (обробку) файлу
  4. Завантажити готовий продукт

Зручний сервіс для конвертації мультимедіа cloudconvert.com. У ньому послідовно і видалимо звуковий супровід відео файлу.

Кнопка «Select files» відкриває провідник для вибору файлу на комп'ютері. Бічна стрілка дає можливість відкрити документи, що зберігаються в «хмарах». Для прикладу використовуємо файл з відео з матеріалу про збереженні слайда у вигляді картинки .

На другому етапі відкриваємо налаштування конвертації у вигляді гайкового ключа і вказуємо, що потрібно видалити аудіо доріжку «none, remove audio track», натискаємо Okay.

Тепер залишилося тільки переробити вказаний файл, натиснувши кнопку «Start conversion», а потім завантажити готовий документ з віддаленим звуковим супроводом до себе на комп'ютер або на хмару.

Як витягти звук з відео онлайн

Корисна особливість сервісу cloudconvert.com полягає і в тому, що звуковий супровід файлу можна не тільки вирізати, а й витягти для подальшого використання. Для цього на етапі визначення параметрів потрібно змінити формат на аудіо і, при необхідності, вказати бажані характеристики за допомогою ключа.

Бонус. Як прибрати звук у відео в PowerPoint

Цей спосіб позбавлення від непотрібного звукового змісту дуже простий і доданий як бонус для користувачів Microsoft PowerPoint.

Спочатку потрібно додати елемент на слайд презентації. Якщо вставлений елемент активний (курсор на відео і натиснути лівою кнопкою), то на стрічці з'явиться вкладка «Відтворення». Далі вибираємо групу «Параметри відео» і стрілку кнопки «Гучність». Потрібно поставити галочку на «Приглушити».

Тепер доданий в презентацію файл буде запускатися без звуку. Потрібно звернути увагу, що інше вставлене відео буде зі звуковим супроводом. Його теж можна відключити.

Подібним чином можна позбавлятися від звуків в відео і в ряді інших програм, зменшуючи його гучність до нуля. Наприклад, в редакторі Movavi досить перетягнути повзунок гучності в крайнє ліве положення.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).