Статьи

Вибираємо поштовий клієнт для android-пристроїв: Пошта Mail.Ru і Яндекс.Почта

 1. Зміст вступ
 2. Браво! Пошта Mail.Ru
 3. знайомство
 4. Початок роботи
 5. інтерфейс
 6. налаштування
 7. тестування
 8. Висновки по Пошті Mail.Ru

Зміст

вступ

Ми продовжуємо розгляд поштових клієнтів для пристроїв на базі Android OS. На цей раз на черзі два додатки, розроблені відомими вітчизняними IT компаніями - Mail.ru і Яндекс.

ru і Яндекс

Клієнт компанії Mail.ru є універсальним і забезпечений підтримкою популярних поштових сервісів. Правда, особливим шиком в плані дизайну додаток не відрізняється, але і сірим його не назвеш. А ось функцій небагато. Зате все просто, наочно і зрозуміло з першого погляду.

На відміну від нього, програма Яндекс.Пошта отримала деякі обмеження, головним з яких є підтримка лише власних поштових акаунтів, що автоматично відсікає «важку» частку користувачів. З одного боку, перемикатися між акаунтами різних сервісів в одному «поштовику» було б зручніше, з іншого - Яндексом користуються багато. Але так чи так все однозначно?

Пора закінчити з міркуваннями і перейти до найдокладнішому розгляду даних додатків.

Браво! Пошта Mail.Ru

знайомство

Після перегляду статистики завантажень додатка Пошта Mail.Ru з Google Play я був, м'яко кажучи, шокований - понад 10 мільйонів. Це ще більше підігріло інтерес до додатка, хоча багато користувачів відносяться до продуктів Mail.Ru Group вельми скептично. Згадаймо хоча б браузер Аміго , Колишній у нас на огляді.

Але зараз ми розглядаємо Пошту Mail.Ru, тому починаємо заглиблюватися в тему і сподіватися на позитивний результат.

Основні переваги програми Пошта Mail.Ru:

 • Підтримка декількох облікових записів. Додай всі свої ящики і легко перемикайся між ними. Тепер перейти між робочої та особистої поштою так само просто, як між папками всередині одного ящика.
 • Повна синхронізація. Неважливо, з комп'ютера або мобільного ти читаєш, позначати прапорами або переміщати листи. Всі зміни будуть збережені на сервері і синхронізовані між пристроями.
 • Аватари друзів і логотипи популярних сервісів в списку листів, повідомленнях, на екрані читання і написання листа. З фотографіями орієнтуватися в списку набагато простіше і швидше.
 • Комбінована адресна книга. При написанні листа в списку контактів і підказках відображаються адреси як з локальної адресної книги, так і з сервера.
 • Пошук по всій листуванні. Скористайся пошуком, щоб швидко знайти будь-який лист в ящику.
 • Push-повідомлення про нові листи. Ти дізнаєшся про нове повідомлення практично моментально, якщо твій Android-гаджет підключений до мережі.
 • Фільтрація повідомлень. Постав час отримання повідомлень і встанови фільтри, щоб отримувати тільки ті повідомлення, які важливі.
 • Кешування листів. Листи зберігаються в пам'яті телефону і доступні без підключення до мережі. Читай повідомлення і переглядав вкладення в транспорті або, наприклад, за містом.
 • Персональний спам-фільтр. Набридають купання розсилки? Приходять повідомлення від сервісів, на які давно підписався і вже не читаєш? Натисни «Спам», і всі наступні листи відправника будуть автоматично йти в відповідну папку. Читай тільки важливі для тебе повідомлення.
 • Швидкі дії з листом. Проведи по листу справа наліво, щоб відкрити список дій. Чи не відкриваючи повідомлення, можна помітити його прочитаним і прапором, перемістити або видалити.
 • Захищені папки. У мобільній Пошті ти можеш зберігати інформацію і захищати її. Створюй папки з паролем в веб-інтерфейсі пошти, вони з'являться в додатку і будуть доступні тільки тобі після введення пароля.

Початок роботиЯк і всюди, первісна настройка у клієнта Mail.Ru максимально проста і наочна. Вибираємо зі списку тип аккаунта, серед яких вже є Mail.Ru, Яндекс, Google, Рамблер, Yahoo !, Outlock і універсальні параметри.

, Outlock і універсальні параметри

Крім того, прямо з програми можна швидко створити акаунт Mail.Ru.

Ru

Вводимо логін і пароль, очікуємо хвилину і можемо користуватися додатком. Потрібно сказати, що коли я побачив поле введення логіна і пароля і вибрав Google аккаунт, то вельми розчарувався. Вже, думаю, 2015 рік, а вони не можуть інтеграцію з системою зробити. Почав набирати ім'я ящика, воно висвітилося, і після підтвердження пішов по стандартному шляху - відкриття дозволу для програми.


інтерфейс

Виглядає додаток, що називається, просто і зі смаком. До речі, програма Пошта Mail.Ru отримала інтерфейс, та й деякі функції, як у myMail . Вся суть в тому, що розробники у них одні й ті ж, а ось самі клієнти представлені для різних ринків. Перший - для Росії і країн СНД, другий розрахований на зарубіжних користувачів, хоча і в ньому передбачена підтримка російської мови.

Перший - для Росії і країн СНД, другий розрахований на зарубіжних користувачів, хоча і в ньому передбачена підтримка російської мови

В головному вікні керування складається з вертикального списку вхідних повідомлень. У нас відображається аватарка відправника, тема і текст повідомлення. Ще ми бачимо дату приходу листи і можемо додати лист в закладки.

Ще ми бачимо дату приходу листи і можемо додати лист в закладки


Жести, жести і ще раз жести. Їх підтримка є вже навіть у програмі Mail.Ru. Вони дуже прості: свайп за всіма повідомленнями вниз - оновлення входять, а свайп за повідомленням вліво - різні функції.

На панелі, розташованій в самому верху, є клавіша, що відкриває додаткові параметри. Як доповнення на ній відображається кількість вхідних повідомлень. Що цікаво, якщо кількість непрочитаних складе більше 100, то ми побачимо не конкретне число, а «99+». Праворуч від неї є доступ до швидкого пошуку і написання повідомлень. Ці клавіші представлені у вигляді лупи і олівця - думаю, що це зрозуміло і наочно.

Раз вже торкнулися пошук і написання повідомлень, варто їх розглянути.

Раз вже торкнулися пошук і написання повідомлень, варто їх розглянути

Пошук як пошук. Вводимо слово або фразу, а потім вибираємо місце пошуку.

Вводимо слово або фразу, а потім вибираємо місце пошуку


Меню, де набираємо повідомлення, не блищить індивідуальністю - все по стандарту. Стандартно виглядають і вхідні повідомлення, як і в тому ж Gmail . Тема, текст, відправник, адресат, вкладені файли і так далі. До речі, свайпамі в сторони можна переключатися між вхідними.

До речі, свайпамі в сторони можна переключатися між вхідними

Тепер повернемося до головного меню і натиснемо на клавішу, яка відкриває додаткове меню. У ньому приховані категорії повідомлень, наші облікові записи, спонсорські програми та доступ до налаштувань. Так, саме так виглядає додаткове меню і в клієнті myMail.

Так, саме так виглядає додаткове меню і в клієнті myMail

Тут необхідно згадати про один незаперечний плюсі ​​саме цього додатка і пошти Mail.Ru. Справа в тому, що якщо створити через веб-версію пошти папку з паролем, вона з'являється і в додатку.

Справа в тому, що якщо створити через веб-версію пошти папку з паролем, вона з'являється і в додатку

І ще один, що стосується зовнішнього вигляду програми - у Пошти Mail.Ru є віджет. Його розмір 1 x 1, а його призначення в тому, щоб показувати нам кількість непрочитаних повідомлень.

Його розмір 1 x 1, а його призначення в тому, щоб показувати нам кількість непрочитаних повідомлень

налаштування


Як вже говорилося у вступі, налаштувань і функцій у додатки Пошта Mail.Ru не так вже й багато.

Ru не так вже й багато

Насамперед нам пропонують поглянути на налаштування повідомлень. Ну, в общем-то, це дійсно одне з головних достоїнств даної програми. Ми можемо, по-перше, включити їх. А по-друге, виставити час, в яке можуть приходити повідомлення про нові повідомлення.

Це такий собі спрощений «нічний режим», оскільки є можливість встановити тільки час, без прив'язки до дня тижня, попутно можна включити фільтрацію по папках і налаштувати ще парочку дрібних параметрів.


Йдемо далі. Ми можемо налаштувати наші папки, які відображаються в додатковому меню, і налаштувати фільтри. Тобто, по приходу повідомлення від такого-то абонента воно може пересилатися в таку-то папку, позначатимуться прочитаним або зразу віддалятися. Ці параметри доступні для кожного аккаунта в окремо, що є безсумнівним плюсом.

Ці параметри доступні для кожного аккаунта в окремо, що є безсумнівним плюсом

Щоб всі повідомлення були доступні і без підключення до інтернету, потрібно зайти в налаштування зберігання листів. За замовчуванням розмір кеша складає 25 Мбайт, але це не так багато.

Щоб всі повідомлення вже напевно помістилися на пристрої, раджу виставити 100 Мбайт і більше. Якщо повідомлень буде менше, ніж зазначений обсяг, то пам'ять буде вільна. Це краще, ніж відсутність того самого і потрібного в даний момент повідомлення.


Знову ж таки, для кожного з акаунтів ми можемо встановити свої аватарки, підписи і контактні імена.

Це були основні параметри Пошти Mail.Ru. Ще можна включити або виключити відображення аватарок в повідомленнях, приховати перші рядки листів, а також додати діалогове підтвердження для дій по переміщенню повідомлень. У самому низу йде довідкова інформація.

тестування

Дистрибутив програми (версії 3.0.1.9598) важить близько 10 Мбайт. В установленому вигляді Пошта Mail.Ru займає приблизно 16 Мбайт + наші дані. А ось економією ОЗУ додаток не славиться, споживаючи 29-35 Мбайт.

Що цікаво, над економією ресурсу батареї все ж попрацювали. Відразу після виходу з програми, навіть якщо воно активно, робота клієнта переміщується в фон, а не залишається відкритою.

Висновки по Пошті Mail.Ru

Пошта Mail.Ru виявилася дійсно хорошим додатком. Над його створенням думали, при його створенні намагалися і його підтримують (що чимало) після представлення публіці. На мій погляд, після Агента Mail.ru це краще додаток Mail.Ru Group.

Виглядає програма дуже добре. Незважаючи на те, що нічого вишуканого і сверхшікарного там немає, відчувається рука дизайнера. Клієнтом зручно користуватися, він простий і зрозумілий. А ситуацію з myMail тут обговорювати не варто - є продукт, подобається - користуємося ним, не подобається - користуємося іншим. А вже хто у кого і що скопіював, яка програма і для якого ринку, не відноситься до теми статті.

Правда, кількість функцій не таке велике, як хотілося б. Можна налаштувати щось елементарне, щось злегка поліпшити або змінити, але не більше того. Якихось «розумних» фішок (за винятком повідомлень про вхідні) тут не зустрінеш.

Що в підсумку? Пошта Mail.Ru - це поштовий клієнт для тих, хто хоче перевіряти пошту, писати листи і насолоджуватися цим, а не нишпорити по надрах додатка для настройки тій чи іншій гіковскіе фішки. Додаток абсолютно безкоштовне, хоча без частки реклами не обійшлося.

Telegram-канал @overclockers_news - це зручний спосіб стежити за новими матеріалами на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Але так чи так все однозначно?
Набридають купання розсилки?
Приходять повідомлення від сервісів, на які давно підписався і вже не читаєш?
Що в підсумку?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.