Статьи

Веб-сайти виглядають неправильно або виглядають не так як їм слід

У цій статті розглядається проблема, пов'язана з неправильним відображенням веб-сайтів в Firefox.

Firefox кешируєт веб-сайти, що означає, що він зберігає деякі файли на вашому комп'ютері для того, щоб не завантажувати їх повторно при відвідуванні сайтів. Якщо код веб-сайту оновився, Firefox може все ще використовувати частину старого коду поряд з деякими новими частинами. Це може привести до неправильного відображення веб-сторінки. Щоб усунути цю проблему, необхідно видалити куки і кеш:

Тепер, коли ваші куки і кеш видалені, спробуйте знову зайти на веб-сайт і перевірити, чи не зважилася проблема.

Деякі веб-сайти можуть виглядати неправильно при різних рівнях масштабу. Щоб скинути налаштування масштабу для одного сайту натисніть Ctrl + 0 command + 0. Щоб скинути стан масштабу для всіх сайтів зверніться до документації на розширення масштабування, яке ви використовуєте.

Деякі сайти не відображаються правильно, якщо встановлений мінімальний розмір шрифту. Для скидання мінімального розміру шрифту:

  1. Клацніть по кнопці меню У цій статті розглядається проблема, пов'язана з неправильним відображенням веб-сайтів в Firefox і виберіть Налаштування Налаштування. .
  2. Виберіть панель панель і перейдіть до Мова і зовнішній вигляд ..
  3. В розділ Шрифти і кольори натисніть кнопку Додатково ....
  4. Встановіть Найменший розмір шрифту в Ні.

Можливо, ви випадково встановили стиль сторінки в. Щоб упевнитися в тому, що в Firefox встановлено використання стилю сторінки за замовчуванням:

  • Натисніть Alt, щоб тимчасово викликати традиційне меню, В панелі меню У верхній частині вікна Firefox відкрийте меню, виберіть і клацніть по.

Тепер, коли сторінка використовує її стиль за замовчуванням, вона може відображатися правильно.

Вам слід перевірити, чи у налаштуваннях у вас розширення (наприклад, NoScript) або програма Інтернет-безпеки (така як міжмережевий екран, антивірус або анти-шпигунська програма), яка може блокувати JavaScript.

У деяких випадках завантаження і перевірка захищеного веб-вмісту може залежати від часу, так що вам необхідно перевірити, що дата, час і часовий пояс встановлені у вашій системі правильно.

Деякі розширення можуть впливати на відображення веб-сайтів, або комбінація ваших драйверів і відеокарти може привести до того, що деякий веб-вміст буде відображатися неправильно при включеному апаратному прискоренні. Щоб перевірити, чи не викликає одне з них проблему, виконайте вказівки в статті Усунення проблем з розширеннями, темами й апаратним прискоренням для вирішення типових проблем в Firefox .

Іноді ви можете наштовхнутися на сторінку, яка просто не працює в Firefox. Якщо це станеться, будь ласка, повідомте про проблему, відвідавши сайт Webcompat.com. .

Якщо ви використовуєте Firefox Beta, Developer Edition або Nightly, клацніть по меню дій на сторінці (три точки в адресному рядку) і виберіть.


Засноване на інформації зі статті Websites look wrong (mozillaZine KB)

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача