Статьи

Вбудований брандмауер Windows 7

Комп'ютер, підключений до Інтернету, має доступ до величезної кількості інформації, але в той же час може піддаватися такому ж величезній кількості спроб несанкціонованого проникнення. Сучасні хакери використовують спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє автоматично знаходити незахищені комп'ютери і отримувати до них доступ, тому для захисту від подібних спроб слід застосовувати не менш ефективні програми.

Вбудований брандмауер Windows 7 дозволяє організувати ефективний захист комп'ютера від несанкціонованого доступу через локальну мережу або Інтернет. Брандмауер Windows 7 є двонаправленим, тобто дозволяє блокувати небажаний вхідний і вихідний мережевий трафік. За замовчуванням брандмауер є включеним для всіх мереж, а щоб переглянути або змінити його параметри, виконайте команду Пуск → Панель управління → Система і безпека → Брандмауер Windows (рис. 10.13).

Рис. 10.13. Вікно брандмауера Windows

У брандмауері є окремі профілі для різних типів мереж: приватних (домашніх і робочих), публічних і мереж з доменами. Залежно від того, до якої саме мережі підключений комп'ютер в даний момент, буде застосовуватися набір параметрів безпеки з відповідного профілю. Якщо брандмауер буде відключений, в розглянутому вікні ви побачите відповідне попередження і кнопку для його включення.

Для настройки брандмауера клацніть в його вікні на будь-який з посилань: Зміна параметрів повідомлень або Включення і відключення брандмауера. У вікні (рис. 10.14) ви можете ввімкнути або вимкнути брандмауер для мереж кожного типу, а також налаштовувати параметри його роботи. За замовчуванням брандмауер працює для всіх мережевих підключень, і якщо ви його вимкніть, то одразу отримаєте попередження Центру підтримки (див. Рис. 10.10). Якщо ваш комп'ютер підключений до Інтернету, то настійно не рекомендується відключати вбудований брандмауер. Це можна зробити, тільки якщо ви використовуєте брандмауер сторонніх розробників.

Рис. 10.14. Вікно настройки брандмауера Windows

При підключенні комп'ютера до незахищеної мережі ви можете підвищити безпеку системи, встановивши прапорець Блокування всіх вхідних підключень, включаючи підключення, зазначені в списку дозволених програм. Але в цьому випадку автоматично буде заблокована робота в мережі для всіх програм, включаючи ті, які були додані в список дозволених.

Якщо встановлений прапорець Повідомляти, коли брандмауер Windows блокує нову програму, то при спробі програми, яка відсутня в списку дозволів, використовувати мережу з'явиться запит, в якому ви можете дозволити або заборонити доступ до мережі. Якщо ж даний прапорець зняти, то брандмауер буде відразу блокувати невідому програму без будь-яких повідомлень.

Також може бути корисним:

  1. Редагування списку дозволених програм
  2. Зміна імені мережі і мережевого розміщення
  3. Додаткові настройки брандмауера
  4. Дії при блокуванні програм брандмауером
  5. Налаштування мережі з загальним доступом до Інтернету

Інші новини:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача