Статьи

Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва вперше вийшли у світ з 4-річним сином

14:17 16.12.2018

Валерій Меладзе і Альбіна Джанабаєва ретельно оберігають своє особисте життя від уваги публіки. Подружжя виховує двох синів, але знімки зіркових спадкоємців рідко потрапляють в пресу. Однак ситуація, схоже, починає докорінно змінюватися. Так, в кінці листопада старший син пари Костянтин створив прецедент, знявшись разом з мамою в кліпі Дениса Клявер «Коли ти станеш великим. Мами ».

А на цьому тижні Меладзе і Джанабаєва вирішили показати публіці і молодшого сина, вперше вийшовши з 4-річним Лукою в світло. Знаменитості відвідали новорічну ялинку, яку організував один з великих ювелірних брендів. На заході подружжя разом з сином позували фотографам, проте хлопчик був затиснутий і напружений. Цілком можливо, що він просто не очікував такої підвищеної уваги до своєї персони і навіть злякався.

Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва вперше вийшли у світ з 4-річним сином

До слова, в ексклюзивному відеоінтерв'ю «Навколо ТБ» Валерій Меладзе розповів, що його сини дуже відрізняються один від одного за темпераментом. Костя - спокійний і розважливий, а Лука - енергійний і пустотливий. «Мені пощастило з дітьми. У мене таке відчуття, що вони самі по собі. Вони знають, як себе вести. Потрібно тільки трохи їх направляти. До речі, ніхто з моїх дітей не прагне в шоу-бізнес. Вони більше технарі і гуманітарії. У музику нікого не потягнуло », - поділився артист. Крім того, Меладзе зізнавався, що його засмучує той факт, що його дочки не спілкуються зі своїми зведеними братами: «Дочки і сини не дуже дружать. Практично зовсім не бачаться. І це для мене, напевно, найголовніше завдання в житті - зробити так, щоб вони почали спілкуватися ».

Валерій Меладзе дав ексклюзивне інтерв'ю «Навколо ТБ»

Нагадаємо, що роман Валерія Меладзе та Альбіни Джанабаєвої почався близько 15 років тому, коли співак ще офіційно був одружений. Пара ретельно приховувала свої відносини і не поширювалася про спільні синів - Костянтина і Луці. Лише після того, як Меладзе оформив розлучення зі своєю дружиною, Альбіна і Валерій відкрито заявили про свої почуття. На сьогоднішній день зоряна пара щаслива в шлюбі, проте Джанабаєву досі переслідують, дорікаючи в тому, що екс-солістка групи «ВІА Гра» повела миузканта з сім'ї. Втім, сам Меладзе різко кладе край спробам образити його нинішню дружину.

«Що ж ви так турбуєтесь за моїх дітей? Я закохався в Альбіну багато років тому і зробив все, щоб вона полюбила мене. Ми вже більше 15 років разом. Дочки не обділені моєю любов'ю. Я обожнюю їх і дбаю про них, як про найдорожчих людей! У нас з Альбіною двоє синів, якими я пишаюся. Відвалите від нашої сім'ї і дбайте про своїх близьких. Пора всім заспокоїтися », - заявив 53-річний артист в коментарях під одним з викликали найбільш запеклі суперечки серед фанатів знімків Джанабаєвої в соцмережі.

Валерій Меладзе заступився за Альбіну Джанабаєву і попросив залишити їх родину у спокої

Альбіна Джанабаєва з сином Костянтином і чоловіком Валерієм Меладзе

Читайте також:

Уникає публічності син Валерія Меладзе та Альбіни Джанабаєвої знявся в кліпі Дениса Клявер

53-річний Валерій Меладзе і 39-річна Альбіна Джанабаєва дали перше спільне інтерв'ю

Валерій Меладзе заступився за Альбіну Джанабаєву і попросив залишити їх родину у спокої

«Що ж ви так турбуєтесь за моїх дітей?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача