Статьи

Валерій Меладзе розповів, як мириться з Альбіною Джанабаєвою після сварки

18:23, 01.08.2018

Роман Валерія Меладзе і Альбіни Джанабаєвої зав'язався близько 15 років тому, коли співак ще офіційно був одружений. Пара ретельно приховувала свої відносини і не поширювалася про спільні синів - Костянтина і Луці. Лише після розлучення Меладзе зі своєю дружиною Альбіна і Валерій відкрито заявили про свої почуття.

На сьогоднішній день зоряна пара щаслива в шлюбі. Подружжя регулярно виходять разом у світ і демонструють палкі почуття один до одного. Також Джанабаєва і Меладзе розповідають про сімейне життя в різних інтерв'ю. Так, в недавній розмові з журналістами 53-річний артист зізнався, що іноді вони з дружиною можуть посваритися. В такому випадку Валерію допомагають квіти, які так любить Альбіна.

В такому випадку Валерію допомагають квіти, які так любить Альбіна

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе під час виступу на фестивалі «ЖАРА» в Баку в липні цього року

«Я не знаю, скільки людей потрібно прожити разом, і яка сила мудрості повинна бути, щоб вони не ображалися один на одного. Для мене прикладом відносин завжди були мої батьки - Шота Костянтинович і Неллі Акакіевна. Їхні стосунки я б назвав еталонними. Якщо вже ми з Альбіною посварилися, то краще вибачення - квіти. Їй подобаються найпростіші - волошки-ромашки, але багато. Або який-небудь один такий собі, аленький, незвичайний », - поділився Меладзе.

Сини зоряної пари не прагнуть до популярності. Старший, 14-річний Костя, сам просить батьків не публікувати його фото в соцмережах і відмовляється виходити з ними в світ. Молодший, 4-річний Лука, поки навіть не усвідомлює, що його батьки - публічні люди. За словами співака, хлопчики дуже відрізняються один від одного за темпераментом. Костя - спокійний і розважливий, а Лука - енергійний і пустотливий.

Костя - спокійний і розважливий, а Лука - енергійний і пустотливий

Валерій Меладзе з батьками

Від першого шлюбу у Валерія Меладзе три дочки: Інга, яка в минулому році вийшла заміж , Софія і Аріна. Артист зізнався, що до виховання дівчаток і хлопчиків підходить абсолютно по різному. «Дівчаток я в основному балую. Так вийшло, в першу чергу завдяки їх мамі, звичайно, що дочки добре виховані. Розумниці, трудяги, відповідально ставляться до навчання, до роботи. У них все на своїх місцях, вони знають, де і як себе вести. Що стосується хлопчиків, вони, слава Богу, теж дуже хороші. З ними, звичайно, все не так, як з дівчатками. Я з ними, якщо можна так сказати, більше працюю, намагаюся показати якісь моменти, які повинен знати хлопець, щоб це стало частиною його мислення, коли він стане чоловіком », - розповів виконавець в інтерв'ю« ТН ».

Раніше Валерій Меладзе поділився, що його дочки і сини не спілкуються. «На мій превеликий жаль, дочки і сини не дружать, практично не бачаться. Це для мене головне завдання в житті - зробити так, щоб вони почали спілкуватися », - зізнався співак в телеефірі.

Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва з сином Костянтином

Валерій Меладзе з дочками

Ексклюзивне відеоінтерв'ю «Навколо ТБ» з Валерієм Меладзе

Читайте також:

У Альбіни Джанабаєвої вкрали продукти в магазині в Іспанії

Валерій Меладзе зізнався, що шкодує про розпад золотого складу групи «ВІА Гра»

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.