Статьи

Валерій Меладзе розповів, як мириться з Альбіною Джанабаєвою після сварки

18:23, 01.08.2018

Роман Валерія Меладзе і Альбіни Джанабаєвої зав'язався близько 15 років тому, коли співак ще офіційно був одружений. Пара ретельно приховувала свої відносини і не поширювалася про спільні синів - Костянтина і Луці. Лише після розлучення Меладзе зі своєю дружиною Альбіна і Валерій відкрито заявили про свої почуття.

На сьогоднішній день зоряна пара щаслива в шлюбі. Подружжя регулярно виходять разом у світ і демонструють палкі почуття один до одного. Також Джанабаєва і Меладзе розповідають про сімейне життя в різних інтерв'ю. Так, в недавній розмові з журналістами 53-річний артист зізнався, що іноді вони з дружиною можуть посваритися. В такому випадку Валерію допомагають квіти, які так любить Альбіна.

В такому випадку Валерію допомагають квіти, які так любить Альбіна

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе під час виступу на фестивалі «ЖАРА» в Баку в липні цього року

«Я не знаю, скільки людей потрібно прожити разом, і яка сила мудрості повинна бути, щоб вони не ображалися один на одного. Для мене прикладом відносин завжди були мої батьки - Шота Костянтинович і Неллі Акакіевна. Їхні стосунки я б назвав еталонними. Якщо вже ми з Альбіною посварилися, то краще вибачення - квіти. Їй подобаються найпростіші - волошки-ромашки, але багато. Або який-небудь один такий собі, аленький, незвичайний », - поділився Меладзе.

Сини зоряної пари не прагнуть до популярності. Старший, 14-річний Костя, сам просить батьків не публікувати його фото в соцмережах і відмовляється виходити з ними в світ. Молодший, 4-річний Лука, поки навіть не усвідомлює, що його батьки - публічні люди. За словами співака, хлопчики дуже відрізняються один від одного за темпераментом. Костя - спокійний і розважливий, а Лука - енергійний і пустотливий.

Костя - спокійний і розважливий, а Лука - енергійний і пустотливий

Валерій Меладзе з батьками

Від першого шлюбу у Валерія Меладзе три дочки: Інга, яка в минулому році вийшла заміж , Софія і Аріна. Артист зізнався, що до виховання дівчаток і хлопчиків підходить абсолютно по різному. «Дівчаток я в основному балую. Так вийшло, в першу чергу завдяки їх мамі, звичайно, що дочки добре виховані. Розумниці, трудяги, відповідально ставляться до навчання, до роботи. У них все на своїх місцях, вони знають, де і як себе вести. Що стосується хлопчиків, вони, слава Богу, теж дуже хороші. З ними, звичайно, все не так, як з дівчатками. Я з ними, якщо можна так сказати, більше працюю, намагаюся показати якісь моменти, які повинен знати хлопець, щоб це стало частиною його мислення, коли він стане чоловіком », - розповів виконавець в інтерв'ю« ТН ».

Раніше Валерій Меладзе поділився, що його дочки і сини не спілкуються. «На мій превеликий жаль, дочки і сини не дружать, практично не бачаться. Це для мене головне завдання в житті - зробити так, щоб вони почали спілкуватися », - зізнався співак в телеефірі.

Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва з сином Костянтином

Валерій Меладзе з дочками

Ексклюзивне відеоінтерв'ю «Навколо ТБ» з Валерієм Меладзе

Читайте також:

У Альбіни Джанабаєвої вкрали продукти в магазині в Іспанії

Валерій Меладзе зізнався, що шкодує про розпад золотого складу групи «ВІА Гра»

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача