Статьи

В Україні один з найбільш витратних і неефективних в світі держсекторів - дослідження

В Україні дорога і неефективна влада. Фото: & nbsp; telegraf.com.ua

В Україні один з найбільш витратних і неефективних в світі держсекторів - дослідження https://cdn.segodnya.ua/img/article/6842/36_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/6842/36_tn. jpg 2016-01-19T12: 28: 19 + 02: 00 Економіка За оцінками Міністерства економічного розвитку і торгівлі, частка державного сектора в економіці України в і кварталі 2015 року склала 16,3%

Україна займає 9 місце за часткою сукупних витрат державного сектора у ВВП, яка становить 50,95%.

Відповідна інформація міститься в дослідженні Центру економічної стратегії.

Крім України, серед країн, що розвиваються в першій десятці цього рейтингу розташовуються лише Лівія, де йде громадянська війна, і Лесото , Більшість населення якої працює в ПАР .

При цьому всі інші країни, що входять в ТОП-10 рейтингу, є високорозвиненими.

"В Україні державний сектор має дуже великі розміри - країна посідає дев'яте місце в світі за часткою державних витрат у ВВП. При цьому інституційна спроможність держави в Україні - її здатність ефективно управляти, регулювати економіку, стримувати корупцію і т.п. - є дуже низькою , на рівні країн третього світу ", - йдеться в дослідженні.

Як відомо, Міністерство фінансів і Національний банк України в перспективі трьох-п'яти років, коли закінчиться програма з Міжнародним валютним фондом, очікують в Україні стабільно низьку інфляцію - в межах 5% в рік, а також кардинальне зниження ролі держави в економіці.

За оцінками Міністерства економічного розвитку і торгівлі, частка державного сектора в економіці України в І кварталі 2015 року склала 16,3%, в той час як оцінна вартість держактивів досягла 26,6% від усіх активів в країні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то