Статьи

В Черкаська депутати міськради проголосували за самроспуск

Черкаська міськрада. Фото: vikka.ua

У Черкасах міськрада прийняла рішення про саморозпуск https://cdn.segodnya.ua/img/article/11094/19_main_new.1517236604.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11094/19_tn.1517236604.jpg 2018 -01-29T16: 36: 59 + 02: 00 Україна Відповідну пропозицію під час пленарного засідання вносилося депутатами з голосу

Черкаська міська рада проголосувала за свій саморозпуск, однак причини поки даного рішення не відомі. Про це повідомила заступник керівника прес-служби Черкаської міськради Юлія Кропива.

Вона зазначила, що відповідну пропозицію під час пленарного засідання вносилося депутатами з голосу, а тому невідомий остаточний варіант тексту цього рішення.

Раніше повідомлялося, що в Черкасах на хабарі в 365 тисяч попався чиновник мерії . Як стало відомо, начальник одного з департаментів Черкаської міської ради вимагав у підрядників величезну хабар за підписання проектної документації на реконструкцію вулиць обласного центру.

Нагадаємо, в кінці листопада минулого року в Кропивницького міськрада декоммунізіровал сам себе . Місцеві депутати на своєму засіданні прийняли рішення про його перейменування в міську раду міста Кропивницький.

У грудні влади Мелітополя примушували бізнесменів до благодійності . У місті сплату благодійних внесків зробили умовою перемоги в конкурсі з визначення операторів з обладнання і утримання стоянок таксі. Надалі цю "благодійну" суму переможці конкурсу зобов'язані були платити щомісяця.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача