Статьи

В Україну прийшли безконтактні платежі Visa payWave

  1. Орфографічна помилка в тексті:

31 жовтня 2012, 09:00, Переглядів: 31 жовтня 2012, 09:00, Переглядів:   Банківські карти все активніше наступають на готівкові гроші, поступово позбавляючи їх статусу основного засобу платежу

Банківські карти все активніше наступають на готівкові гроші, поступово позбавляючи їх статусу основного засобу платежу. Пластик все більше виграє в безпеці, швидкості, точності, зручності розрахунків і має масу супутніх переваг (можливість переказу грошей з картки на картку, знижки, бонуси, участь в акціях і т.д.). І ось черговий інноваційний прорив - Україна освоює технологію безконтактних платежів Visa payWave.

Головна перевага оплати "по повітрю" полягає в її швидкості і комфорті. Це особливо актуально там, де відбуваються недорогі покупки. Картою Visa payWave можна розплатитися в магазині, кафе і на заправці практично миттєво, піднісши її до зчитувального пристрою. Її не потрібно "прокатувати", вставляти в платіжний термінал і взагалі передавати будь-кому. Можна навіть не діставати з гаманця. Просто попереджаємо касира або офіціанта, що будемо платити "бесконтакт" і прикладаємо її до рідера. Якщо покупка на суму до 200 гривень - немає необхідності розписуватися на чеку або вводити ПІН-код. Втім, свою копію чека, що підтверджує придбання та оплату, ми цілком має право отримати.

Чи безпечно розраховуватися безконтактними картами? Експерти стверджують, що вони більш надійні, ніж традиційні банківські карти, так як їх не потрібно передавати в чужі руки. У той же час для зниження ризиків спеціально встановлюється ліміт на суму та кількість операцій, перевищивши який, ми повинні будемо ввести свій ПІН-код для підтвердження. Технологія payWave працює в більш ніж 30 країнах світу, і при покупках в зарубіжних поїздках ліміти потрібно уточнювати окремо.

Першим безконтактні карти Visa payWave в Україні почав випускати державний Укрексімбанк (Ліцензія НБУ №2 від 05.10.2011), один з найбільших банків країни. Сьогодні своїм клієнтам фінустанова пропонує пластик, де реалізовані одночасно три технології розрахунків: магнітна смуга, чип і "безконтактний" модуль. Тому проблем з прийомом цих карт не буде ні в Україні, ні за кордоном, який би банкомат або термінал не використовувався. До речі, банк незабаром представить аналогічне рішення і від іншої провідної міжнародної платіжної системи. В даний момент Укрексімбанк готується до початку випуску безконтактних карт MasterCard PayPass, а також до модернізації мережі терміналів банку на прийом безконтактних карт. Коментуючи тарифи за оформлення та обслуговування безконтактних карт, банкіри відзначають їх доступність для широких верств населення.

Мережа прийому безконтактних карт Visa payWave сьогодні тільки починає розвиватися, але вже близько 350 різних торгово-сервісних підприємств встановили необхідне обладнання для їх обслуговування. Серед них магазини групи компаній Fozzy Group, мережа Watsons, кав'ярні Coffee Life та інші компанії, які працюють з великим потоком покупців і відвідувачів.

Безконтактні платежі вигідні і зручні як покупцям, так і продавцям. Вони вже стали звичними на Заході, тому напевно і в Україні модне нововведення швидко приживеться. І можливо незабаром ми більше не будемо довго ритися в гаманцях в пошуках дрібниці, почувши, стоячи в черзі, гучний заклик касира: "Готуйте без здачі!". Електронні платежі повністю знімають проблему видачі здачі, а якщо вони ще й з використанням безконтактної технології - то і черги.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Чи безпечно розраховуватися безконтактними картами?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача