Статьи

Установка Windows XP на ноутбук замість Windows Vista

Фахівці Професійної Комп'ютерної допомоги розкажуть про те, як самостійно видалити Windows Vista і встановити Windows XP на ноутбук.

Намагаючись встановити Windows XP на новий ноутбук з передвстановленою Windows Vista ви можете зіткнутися з проблемою несумісності комплектуючих з операційними системами відмінних від Windows Vista. Найчастіше, в процесі установки Windows XP програма установки видає помилку про неможливість виявити жорсткий диск. В чому може бути причина?

Система установки Windows не бачить жорсткий диск. Отже, ви приступили до установки Windows XP і отримали повідомлення про помилку, ніби на комп'ютері не встановлено жорсткий диск. Чи не турбуйтеся, в 99,9% випадків ваш вінчестер працює справно. Проблема криється в тому, що вбудований в Windows XP комплект драйверів застарів - операційна система «не знайома» з новими пристроями і не знає, як з ними працювати.

Рішення перша: в конфігурації   BIOS   , Якщо Вам пощастить, ви знайдете пункт SATA Native Mode (або AHCI), поспішайте поставити цю опцію в положення «Disable» Рішення перша: в конфігурації BIOS , Якщо Вам пощастить, ви знайдете пункт SATA Native Mode (або AHCI), поспішайте поставити цю опцію в положення «Disable». Швидше за все, якщо Ви зберегли BIOS і перезавантаження комп'ютера, процес встановлення не перерветься повідомленням про помилку. Якщо, все ж, після настройки BIOS подальша установка неможлива (система установки вперто не хоче виявляти жорсткий диск), то тут нам допоможе програма nLite.

Рішення друге: додаємо драйвера в дистрибутив Windows XP за допомогою утиліти nLite Нам знадобиться пише CD- або DVD-привод, болванка і дистрибутив програми nLite. nLite - вільно поширювана програма для створення і запису на диск своїх збірок Windows, за допомогою цієї утиліти можна додати драйвера пристроїв в дистрибутив, автоматизувати процес установки, інтегрувати оновлення операційної системи і ще багато чого цікавого. Насамперед нам потрібно знайти і зберегти драйвер для жорсткого диска. Знайти драйвер жорсткого диска можна або на сайті виробника, або на доданому до ноутбука диску з драйверами. Далі копіюємо все папки і файли з установочного диска Windows XP в директорію, наприклад «c: \ windows_xp». Встановлюємо і запускаємо раніше завантажену утиліту nLite. Зазначаємо, де ми зберегли дистрибутив Windows XP ( «c: \ windows_xp»). Тиснемо «далі». Вибираємо «Драйвера» і «Завантажувальний образ ISO». Тим самим, ми повідомляємо програмі, що хочемо інтегрувати в дистрибутив операційної системи драйвера і записати готову збірку Windows XP на диск. «Далі». Програма запропонує нам вибрати папку з розташуванням драйверів. Вказуємо директорію, в якій ми зберегли драйвера для жорсткого диска. На останньому кроці виконується створення образу дистрибутива Windows XP, який можна буде записати на диск. Натискаємо «запис» .Всё, тепер дистрибутив Windows XP з підтримкою жорсткого диска готовий. Проблем c виявленням жорсткого диска в процесі установки Windows XP виникнути не повинно. Успіхів!

Коментарі (0)

В чому може бути причина?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача