Статьи

Установка Windows 7 на ноутбук Lenovo

  1. Як розбити жорсткий диск Windows 7

Днями попросили встановити Windows 7 замість Windows 8 на ноутбук Lenovo B590. Як зазвичай спробував увійти в BIOS через F2, далі через інші клавіші і опс .. не вийшло. Довелося покопатися і знайти вихід, а вірніше вхід 🙂 Чим сьогодні з вами з задоволенням поділюся.

В інтернеті так само побачив досить багато питань від бажаючих змінити вісімку на сімку, але у всіх були проблеми зі входом в BIOS. Нижче ви можете подивитися відеоінструкцію по установці Windows 7 на Lenovo B590, а якщо раптом відео подивитися не виходить, читаємо керівництво в текстовому варіанті.

Для початку включаємо ноутбук і вставляємо диск з Windows 7 в дисковод. Вимикаємо, витягуємо акумуляторну батарею, висмикуємо з ноутбука харчування від мережі. Ставимо на місце харчування і запускаємо ноутбук з кнопки NOVO. Це така малtнькая кнопочка, яка знаходиться поруч з кнопкою включення.

Через кілька секунд ви потрапляєте в сервісне меню. Вибираємо Російська мова, розкладка клавіатури - Руська. далі вибираємо пункт Діагностика, Додаткові параметри, Параметри вбудованого ПО UEFI.

Тепер ноутбук зажадає перезавантаження - тиснемо кнопку перезавантаження і вуаля ми увійшли в BIOS.

Тепер стрілками на клавіатурі переходимо в розділ Security, стрілкою вниз вибираємо пункт Security Boot і тиснемо enter.

Параметр Securу Boot переводимо в положення Disabled - вимкнено.

Повертаємося в головне меню биоса клавішею Esc і стрілками вправо переходимо в розділ Startup.

Вибираємо пункт Boot - тиснемо enter. В цьому розділі стрілками знаходимо ваш жорсткий диск - ATA HDD ... і кнопкою + (плюс) розташованої праворуч на цифровому блоці клавіатури піднімаємо його на самий верх списку. Якщо не піднімається на самий верх, то вибираємо Windows Boot Manager і клавішею - (мінус) опускаємо його вниз.

Таким же чином піднімаємо на друге місце сідіром - ATAPI CD1

Наступним в черзі можна поставити пристрій з которго буде встановлюватися windows в разі якщо це не вбудований дисковод.

Знову повертаємося клавішею Esc, клацаємо вниз на пункт UEFI / Legacy Boot параметр UEFI Only міняємо на Legacy Only.

Зберігаємо конфігурацію клавішею F10 і погоджуємося клавішею enter.

Майте на увазі: якщо що то забули, перехімічілі або не так налаштували то увійти в біос на Lenovo B590 для відновлення заводських налаштувань ви зможете тільки знявши задню кришку ноутбука (нічого страшного - всього 2 гвинтика) і на деякий час вийнявши батарейку cmos. Потім не забудьте встановити правильні дату і час.

Як встановити Windows 7 на ноутбуці Lenovo B590 замість Windows 8

Тепер, власне, сам процес установки Windows.

Після перезавантаження ніяких клавіш натискати не потрібно, хоча для входу в меню вибору завантажувального пристрою у нас призначена клавіша F12, ноутбук сам знайде завантажувальний пристрій і покаже меню установки.

На початку установки обов'язково вибираємо Повна установка.

Як розбити жорсткий диск Windows 7

Далі ви перейдете до жорсткого диска де вам доведеться видалити всі існуючі розділи. Обов'язково все, інакше ви не зможете переформатувати гвинт з CDA в NTFS. Для видалення тиснемо справа Налаштування диска - вибираємо по одному розділи і тиснемо видалити.

І не забудьте подумати про те, що ви втрачаєте заводських гарантій. І якщо для вас зміна операційної системи важливіше гарантій то продовжуємо препарування жорсткого диска.

Тепер нам потрібно створити 2 розділу, ще один, який система створить сама розміром 100 мб не вважаємо. Для цього справа тиснемо Створити, вибираємо потрібний розмір (я ставив 200 000 мб - трохи менше другого розділу) і тиснемо ок. Так само чинимо з рештою незайнятим простором, тільки розмір не виставляємо, а залишаємо як пропонує система.

З розбивкою жорсткого диска закінчили, виділяємо другий за рахунком розділ (перший зайнятий системними файлами і має всього 100 мб місця) і тиснемо на установку.

Далі особливостей не буде, установка Windows 7 піде в звичайному режимі, просто дотримуйтесь вказівок системи.

http://winblogs.ru/install/ustanovka-windows-7-na-noutbuk-lenovo/

http://winblogs.ru/wp-content/uploads/ustanovka_windows_na_noutbuk_lenovo.png http://winblogs.ru/wp-content/uploads/ustanovka_windows_na_noutbuk_lenovo-150x150.png Установка Днями попросили встановити Windows 7 замість Windows 8 на ноутбук Lenovo B590 . Як зазвичай спробував увійти в BIOS через F2, далі через інші клавіші і опс .. не вийшло. Довелося покопатися і знайти вихід, а вірніше вхід 🙂 Чим сьогодні з вами з задоволенням поділюся. В інтернеті так само побачив ... User winblogs.ru - Комп'ютер для чайників http://winblogs

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.