Статьи

Установка Windows 7 на ноутбук Lenovo

  1. Як розбити жорсткий диск Windows 7

Днями попросили встановити Windows 7 замість Windows 8 на ноутбук Lenovo B590. Як зазвичай спробував увійти в BIOS через F2, далі через інші клавіші і опс .. не вийшло. Довелося покопатися і знайти вихід, а вірніше вхід 🙂 Чим сьогодні з вами з задоволенням поділюся.

В інтернеті так само побачив досить багато питань від бажаючих змінити вісімку на сімку, але у всіх були проблеми зі входом в BIOS. Нижче ви можете подивитися відеоінструкцію по установці Windows 7 на Lenovo B590, а якщо раптом відео подивитися не виходить, читаємо керівництво в текстовому варіанті.

Для початку включаємо ноутбук і вставляємо диск з Windows 7 в дисковод. Вимикаємо, витягуємо акумуляторну батарею, висмикуємо з ноутбука харчування від мережі. Ставимо на місце харчування і запускаємо ноутбук з кнопки NOVO. Це така малtнькая кнопочка, яка знаходиться поруч з кнопкою включення.

Через кілька секунд ви потрапляєте в сервісне меню. Вибираємо Російська мова, розкладка клавіатури - Руська. далі вибираємо пункт Діагностика, Додаткові параметри, Параметри вбудованого ПО UEFI.

Тепер ноутбук зажадає перезавантаження - тиснемо кнопку перезавантаження і вуаля ми увійшли в BIOS.

Тепер стрілками на клавіатурі переходимо в розділ Security, стрілкою вниз вибираємо пункт Security Boot і тиснемо enter.

Параметр Securу Boot переводимо в положення Disabled - вимкнено.

Повертаємося в головне меню биоса клавішею Esc і стрілками вправо переходимо в розділ Startup.

Вибираємо пункт Boot - тиснемо enter. В цьому розділі стрілками знаходимо ваш жорсткий диск - ATA HDD ... і кнопкою + (плюс) розташованої праворуч на цифровому блоці клавіатури піднімаємо його на самий верх списку. Якщо не піднімається на самий верх, то вибираємо Windows Boot Manager і клавішею - (мінус) опускаємо його вниз.

Таким же чином піднімаємо на друге місце сідіром - ATAPI CD1

Наступним в черзі можна поставити пристрій з которго буде встановлюватися windows в разі якщо це не вбудований дисковод.

Знову повертаємося клавішею Esc, клацаємо вниз на пункт UEFI / Legacy Boot параметр UEFI Only міняємо на Legacy Only.

Зберігаємо конфігурацію клавішею F10 і погоджуємося клавішею enter.

Майте на увазі: якщо що то забули, перехімічілі або не так налаштували то увійти в біос на Lenovo B590 для відновлення заводських налаштувань ви зможете тільки знявши задню кришку ноутбука (нічого страшного - всього 2 гвинтика) і на деякий час вийнявши батарейку cmos. Потім не забудьте встановити правильні дату і час.

Як встановити Windows 7 на ноутбуці Lenovo B590 замість Windows 8

Тепер, власне, сам процес установки Windows.

Після перезавантаження ніяких клавіш натискати не потрібно, хоча для входу в меню вибору завантажувального пристрою у нас призначена клавіша F12, ноутбук сам знайде завантажувальний пристрій і покаже меню установки.

На початку установки обов'язково вибираємо Повна установка.

Як розбити жорсткий диск Windows 7

Далі ви перейдете до жорсткого диска де вам доведеться видалити всі існуючі розділи. Обов'язково все, інакше ви не зможете переформатувати гвинт з CDA в NTFS. Для видалення тиснемо справа Налаштування диска - вибираємо по одному розділи і тиснемо видалити.

І не забудьте подумати про те, що ви втрачаєте заводських гарантій. І якщо для вас зміна операційної системи важливіше гарантій то продовжуємо препарування жорсткого диска.

Тепер нам потрібно створити 2 розділу, ще один, який система створить сама розміром 100 мб не вважаємо. Для цього справа тиснемо Створити, вибираємо потрібний розмір (я ставив 200 000 мб - трохи менше другого розділу) і тиснемо ок. Так само чинимо з рештою незайнятим простором, тільки розмір не виставляємо, а залишаємо як пропонує система.

З розбивкою жорсткого диска закінчили, виділяємо другий за рахунком розділ (перший зайнятий системними файлами і має всього 100 мб місця) і тиснемо на установку.

Далі особливостей не буде, установка Windows 7 піде в звичайному режимі, просто дотримуйтесь вказівок системи.

http://winblogs.ru/install/ustanovka-windows-7-na-noutbuk-lenovo/

http://winblogs.ru/wp-content/uploads/ustanovka_windows_na_noutbuk_lenovo.png http://winblogs.ru/wp-content/uploads/ustanovka_windows_na_noutbuk_lenovo-150x150.png Установка Днями попросили встановити Windows 7 замість Windows 8 на ноутбук Lenovo B590 . Як зазвичай спробував увійти в BIOS через F2, далі через інші клавіші і опс .. не вийшло. Довелося покопатися і знайти вихід, а вірніше вхід 🙂 Чим сьогодні з вами з задоволенням поділюся. В інтернеті так само побачив ... User winblogs.ru - Комп'ютер для чайників http://winblogs

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то