Статьи

Установка Ubuntu на Android

 1. З чого починається установка Ubuntu
 2. Переваги використання Ubuntu перед андроїдом
 3. Які проблеми можуть виникнути в процесі установки
 4. Як встановити кастомний прошивку на Android: Відео

Операційна система Андроїд відрізняється своєю функціональністю Операційна система Андроїд відрізняється своєю функціональністю. Одна з опцій, про яку мало хто знає - установка додаткової оболонки, паралельно працюючій системі. З недавніх пір, розробники додали можливість ставити на Андроїд нову версію Ubuntu. Перемикання між оболонками можливо із застосуванням утиліти, встановленої на Android. У цьому нарисі буде детально описана установка Ubuntu на Android.

З чого починається установка Ubuntu

Інсталяція цієї операційної системи можлива за умови працюючої Андроїд оболонки, версії не нижче 4.2. Також, в системі повинно бути вільно не менше 2.5 гб пам'яті, опції завантажувача повинні бути розблоковані і перебуває в режимі «Налагодження по USB». На комп'ютері треба встановити Linux.

Далі, приступаємо до самої інсталяції:

 1. На ПК в Лінуксі через термінал вписати команди для початку установки операційної оболонки Ubuntu на Андроїд. Далі, потрібно через панель «диспетчер пристроїв» в Windows оновити драйвера на пристрої.
 2. Потім, розблокувати завантажувач і встановити режим ADB.
 3. Наступний етап - підключити телефон або планшет до комп'ютера, якщо все відбувається коректно, тоді можна переходити до наступної операції.
 4. Перед тим, як встановити Ubuntu на Android, важливо зайти в налаштування, подивитися версію прошивки і записати її, щоб в разі невдалих маніпуляцій можна було відновити саме таку, яка працювала на гаджет.
 5. На офіційному сайті, треба завантажити спеціальний. Після чого, знову відкрити термінал в Лінукс і встановити туди скрипт, використовуючи команду chmod + x dualboot.sh.
 6. Далі, важливо переконатися, щоб все вищеописане було зроблено правильно і можна приступати до наступних дій.
 7. Потрібно встановити спеціальний модуль на гаджет. Якщо відсутні права суперкористувача, треба ввести в терміналі команду ./dualboot.sh FULL, якщо ж такі права є, тоді команда буде інша - ./dualboot.sh UPDATE.
 8. Після цього, на робочому столі в Андроїд-гаджеті повинен з'явиться установник Ubuntu. На комп'ютері в цей час можна буде видалити непотрібні програми з гаджета, якщо місця не вистачає.
 9. На гаджет активується інсталятор і серед запропонованих каналів для завантаження, слід вибрати «Trusty».
 10. Останній етап - встановити права «суперкористувача» і серед запропонованих опцій вибрати «Перезавантажитися на Ubuntu». Якщо вимкнути і включити пристрій, з'явиться все той же Андроїд.

Якщо вимкнути і включити пристрій, з'явиться все той же Андроїд

Переваги використання Ubuntu перед андроїдом

Якщо використовувати Ubuntu замість Android, можна буде помітити, що перша має більше функцій і відрізняється кращою гнучкістю в роботі. Також багато традиційних додатки для ПК, які неможливо було поставити на Андроїд, з легкістю завантажуються і працюють на Ubuntu. Система налагодження і деякі інші опції також працюють помітно стабільніше.

Які проблеми можуть виникнути в процесі установки

Якщо все правильно зробити і встановити ОС по вищеописаної інструкції, вона повинна працювати коректно, але в деяких випадках можуть виникнути помилки. В першу чергу треба перевірити, чи відповідає версія оболонки Андроїд вимогам (як згадувалося вище, потрібна версія не нижче 4.2).

Також, перед всією процедурою, необхідно вивантажити з пам'яті зайві програми та протестувати оболонку антивірусною програмою. У разі коли ніякі маніпуляції не допомагають, можливий варіант, що Ubuntu не підтримує пристроєм. Спочатку, оболонка створювалася під планшет, поступово її адаптують і для телефонів.

Як встановити кастомний прошивку на Android: Відео

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).