Статьи

Установка Ubuntu на Android

 1. З чого починається установка Ubuntu
 2. Переваги використання Ubuntu перед андроїдом
 3. Які проблеми можуть виникнути в процесі установки
 4. Як встановити кастомний прошивку на Android: Відео

Операційна система Андроїд відрізняється своєю функціональністю Операційна система Андроїд відрізняється своєю функціональністю. Одна з опцій, про яку мало хто знає - установка додаткової оболонки, паралельно працюючій системі. З недавніх пір, розробники додали можливість ставити на Андроїд нову версію Ubuntu. Перемикання між оболонками можливо із застосуванням утиліти, встановленої на Android. У цьому нарисі буде детально описана установка Ubuntu на Android.

З чого починається установка Ubuntu

Інсталяція цієї операційної системи можлива за умови працюючої Андроїд оболонки, версії не нижче 4.2. Також, в системі повинно бути вільно не менше 2.5 гб пам'яті, опції завантажувача повинні бути розблоковані і перебуває в режимі «Налагодження по USB». На комп'ютері треба встановити Linux.

Далі, приступаємо до самої інсталяції:

 1. На ПК в Лінуксі через термінал вписати команди для початку установки операційної оболонки Ubuntu на Андроїд. Далі, потрібно через панель «диспетчер пристроїв» в Windows оновити драйвера на пристрої.
 2. Потім, розблокувати завантажувач і встановити режим ADB.
 3. Наступний етап - підключити телефон або планшет до комп'ютера, якщо все відбувається коректно, тоді можна переходити до наступної операції.
 4. Перед тим, як встановити Ubuntu на Android, важливо зайти в налаштування, подивитися версію прошивки і записати її, щоб в разі невдалих маніпуляцій можна було відновити саме таку, яка працювала на гаджет.
 5. На офіційному сайті, треба завантажити спеціальний. Після чого, знову відкрити термінал в Лінукс і встановити туди скрипт, використовуючи команду chmod + x dualboot.sh.
 6. Далі, важливо переконатися, щоб все вищеописане було зроблено правильно і можна приступати до наступних дій.
 7. Потрібно встановити спеціальний модуль на гаджет. Якщо відсутні права суперкористувача, треба ввести в терміналі команду ./dualboot.sh FULL, якщо ж такі права є, тоді команда буде інша - ./dualboot.sh UPDATE.
 8. Після цього, на робочому столі в Андроїд-гаджеті повинен з'явиться установник Ubuntu. На комп'ютері в цей час можна буде видалити непотрібні програми з гаджета, якщо місця не вистачає.
 9. На гаджет активується інсталятор і серед запропонованих каналів для завантаження, слід вибрати «Trusty».
 10. Останній етап - встановити права «суперкористувача» і серед запропонованих опцій вибрати «Перезавантажитися на Ubuntu». Якщо вимкнути і включити пристрій, з'явиться все той же Андроїд.

Якщо вимкнути і включити пристрій, з'явиться все той же Андроїд

Переваги використання Ubuntu перед андроїдом

Якщо використовувати Ubuntu замість Android, можна буде помітити, що перша має більше функцій і відрізняється кращою гнучкістю в роботі. Також багато традиційних додатки для ПК, які неможливо було поставити на Андроїд, з легкістю завантажуються і працюють на Ubuntu. Система налагодження і деякі інші опції також працюють помітно стабільніше.

Які проблеми можуть виникнути в процесі установки

Якщо все правильно зробити і встановити ОС по вищеописаної інструкції, вона повинна працювати коректно, але в деяких випадках можуть виникнути помилки. В першу чергу треба перевірити, чи відповідає версія оболонки Андроїд вимогам (як згадувалося вище, потрібна версія не нижче 4.2).

Також, перед всією процедурою, необхідно вивантажити з пам'яті зайві програми та протестувати оболонку антивірусною програмою. У разі коли ніякі маніпуляції не допомагають, можливий варіант, що Ubuntu не підтримує пристроєм. Спочатку, оболонка створювалася під планшет, поступово її адаптують і для телефонів.

Як встановити кастомний прошивку на Android: Відео

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то