Статьи

Установка Linux Ubuntu на Android спосіб № 2 | Linuxsoid - Open Source Новини, Статті та Огляди

 1. Друга частина про те як встановити Ubuntu на ваш Android смартфон або планшет на цій платформі.

Доброго времени суток користувачі сайту Linuxsoid! Вчора була опублікована стаття, з установкою операційною системою Linux Ubuntu для смартфона або планшета, це був тільки перший спосіб як я зміг це зробити. Хотілося ще раз сказати, що я не видаляв систему Androd, а запустив другу поверх іншої. Я б не став далі цікавитися або навіть намагатися встановити її собі, поки мій друг Юрій Герук мені подав хорошу ідею, по установці системи і тільки після цього мені стало цікаво і я почав свою роботу.

Друга частина про те як встановити Ubuntu на ваш Android смартфон або планшет на цій платформі.

Доброго времени суток користувачі сайту Linuxsoid! Вчора була опублікована стаття, з установкою операційною системою Linux Ubuntu для смартфона або планшета, це був тільки перший спосіб як я зміг це зробити. Хотілося ще раз сказати, що я не видаляв систему Androd, а запустив другу поверх іншої. Я б не став далі цікавитися або навіть намагатися встановити її собі, поки мій друг Юрій Герук мені подав хорошу ідею, по установці системи і тільки після цього мені стало цікаво і я почав свою роботу.

Попередження! Адміністрація сайту та автор матеріалу не несе жодної відповідальності, якщо вході виконанні описаних маніпуляцій ваш пристрій перестане працювати! Все що написано в інструкції, ви робите на свій страх і ризик. Можливо відбудуться збої, як це було і в мене я потім довго не міг включити свій смартфон. Поспішати не куди, робимо все акуратно читаючи цю інструкцію!

Поспішати не куди, робимо все акуратно читаючи цю інструкцію

У першій частині (Спосіб №1) я написав як встановити систему через програму під назвою Complete Linux Installer . Був розказаний повний порядок дій, при роботі на даній програмі, що завантажувати як встановлювати і всі інші. Сьогодні я хотів надати вашій увазі другий спосіб (Спосіб № 2). Ми з вами будемо проводити встановлення Linux Ubuntu на пристрій під управлінням Androd через мобільний додаток під назвою Linux Deploy . Додаток так само є для вас в безкоштовному доступі на Google Play Market, де скачати його може абсолютно будь-який бажаючий користувач.

У цьому додатку вам не потрібно проводити реєстрацію і активацію, після установки його до себе на пристрій його буде необхідно запустити і знову закрити. Що нам буде потрібно для запуску системи через Linux Deploy . ?

 1. Смартфон і комп'ютер з виходом інтернет (бажано використовувати Wi-Fi) чим краще з'єднання, тим швидше відбудеться завантаження.
 2. USB кабель (для підключення вашого пристрою до настільного комп'ютера або ноутбука)
 3. Акумулятор бажано заряджений на 100%, але не менше 50%
 • Приступаємо до виконання нашого завдання! Щоб не вийшло дуже довго, я буду пропускати моменти, які вказувалися в способі №1 . Першим і простим кроком для нас це буде отримання рут прав собі на пристрої, в попередній статті я показував докладно як це робиться.
 • У кого Root права отримані може приступати до наступного кроку, а саме включити на своєму пристрої налагодження по USB (в минулій статті теж написано як цього домогтися). Беремо в руки наш смартфон і переходимо в офіційний магазин Play Market, де нам належить завантажити додаток з назвою Linux Deploy . Якщо у вас налаштований аккаунт то ви зможете перейти по посиланню з назвою програми і встановити додаток використовуючи комп'ютер. Після установки відкриваємо додаток і дивимося далі!

Після установки відкриваємо додаток і дивимося далі

 • Як бачимо на скріншоті вище, нам показана програма з простим і не складним інтерфейсом. При першому запуску програма показує нам невелику довідку, перелік того щоб почати користуватися цією програмою. Після виконання цих вимог приступаємо до налаштування. Щоб налаштувати нашу програму необхідно перевести її на Російська мова (робимо у кого автоматом не перевелися програма) Ставимо Російська мова та галочку навпроти пункту не відключати екран.

Дивимося як показано на малюнку нижче:

Після установки мови і галочки не відключати екран, ми плавно переходимо до наступного кроку, а саме:

 • Створюємо новий профіль для нашої нової облікового запису Linux. Для цього необхідно повернутися на головний екран програми, та саме на той, в якому зображена довідка подальших дій і натискаємо на шапку програми (де намальований пінгвін). Після цього вас автоматично перекине в нове вікно, де від вас вимагається натиснути на плюсик і створити профіль. Як наслідувач прикладу я створив профіль з назвою Linuxsoid.com . Ви можете назвати його як завгодно!

Ви можете назвати його як завгодно

 • Коли написали ім'я профілю натискаємо кнопку ОК. Після цього просто вибираємо потрібний профіль.
 • Після цього всього я повертаю лавочку і йду спати а ви як хочете далі самі, звичайно ж я пожартував! Звертаємо додаток і повертаємося в Play Market і качаємо Es- провідник (у кого варто завантажувати повторно не треба та й у вас не вийде :-D). Відкриваємо провідник і створюємо папочку під назвою Ubuntu. Після того як створите папку, потрібно дізнатися шлях до неї. У мене це буде карта пам'яті як у вас я не знаю.

У мене це буде карта пам'яті як у вас я не знаю

 • При створенні натискаємо на жовтий плюсик, після того у вас з'явитися спливаючі вікно, де випирає створення папки та плавно перетікає в найменуванні папки (краще писати англійською мовою, не варто випробовувати долю свого смартфона, одне скажу до хорошого це не призведе перевірено на власному досвіді ). По закінченню натискаю на лог історії і дивлюся шлях до нашої з вами папки. У мене вийшло так: / sdcard / ubuntu /.

Первісна налаштування програма пройшла успішно? Тоді переходимо до скачування і установки дистрибутива до себе на пристрої, в новь створену папку. Для цього потрібно відкрити програму Linux Deploy і натиснути, як би на стрілочку схожою на завантаження, де вас повинно перекинути на нове вікно з потрібною для нас інформацією. Що ми там бачимо? Програма пропонує нам встановити систему, але для цього потрібно її вибрати. У цьому вікні натискаємо на дистрибутив і перед вами відкриється все доступний вибір систем (які можливо підуть на вашому пристрої). Я вибираю Linux Ubuntu. Після того як вибрав натискаю на встановити і у вас повинна початися установка (завантаження), вона займає по часу близько однієї години. тому краще живити смартфон до зарядки!

 • По закінченню установки натискаємо на кнопку старт і у вас повинно відбутися підключення до потрібних серверів. Краса цього додатка в тому, що йому не треба додатково прописувати термінал і давати команди додаток автоматично буде прописувати потрібні команди. По закінченню ви побачите як показано на малюнку! Це в тому випадку якщо у вас пройшло все як по маслу і не вилізли інші помилки.

Це в тому випадку якщо у вас пройшло все як по маслу і не вилізли інші помилки

 • Після таких написів необхідно завантажити і встановити собі на пристрій додатково додаток під назвою VNCViewer як і в першому способі по установці. У сервері створюємо нове підключення де адреса пишемо localhots а в ім'я вказуємо будь і натискаємо підключитися. Додаток буде підключатися і якщо вийти запитає у вас пароль! Пароль на всіх серверах завжди однаковий (changeme) ну якщо ви підключаєтеся через комп'ютер пароль буде інший я його не можу вам сказати так як я його не знаю.

По закінченню всього цього у вас повинно вийти приблизно так:

На цьому все якщо виникнуть проблеми пишіть їх в коментарях допоможемо вам їх усунути, наскільки це можливо. Матеріал підготовлений Олександром Макаренков для сайту Linuxsoid.com.

Первісна налаштування програма пройшла успішно?
Що ми там бачимо?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача