Статьи

Упав жорсткий диск Toshiba, як відновити не зашкодивши йому

Здраствуйте!

Упав жорсткий диск з висоти приблизно метр на підлогу (ламінат). Диск зовнішній Silicon Power Armor A10 750GB SP750GBPHDA10S2K 2.5 USB 2.0 External Black (всередині нього варто hdd Toshiba MK7559GSXP).

Після падіння я пробую його підключити по ЮСБ, по звуку ніяких скреготом всередині немає, по відчуттях відчувається, що всередині крутиться. Відображається в мій комп'ютер як «Локальний диск», хоча у нього ім'я інше було до падіння, коли пробую увійти в нього, пише «Неможливо отримати доступ до G: Параметр заданий невірно.»

У властивостях цього диска на Файлової системі порожньо, зайнято 0 байт, вільно 0 байт. Пробував завантажитися з нього поставивши його в ноут як головний hdd, в биосе видно диск, але там та ж проблема.

Зараз намагаюся відновити файли через Handy Recovery, процес йде, файли відновлює, але дуже довго, на диску під 600 GB інформації.

Мені потрібен ваш рада, хочеться щоб диск впізнавати як і раніше, що ж робити далі? Нести в сц не маю можливості, так що залишається розраховувати тільки на себе.

Хочу спробувати зробити в cmd chkdsk G: / f але боюся. Чи не зашкодить диску ця команда, що я потім не зможу відновити з нього дані?

Які є варіанти в моєму випадку? Підкажіть будь ласка. Дякуємо!

В результаті падіння жорсткого диска, і це стосується не тільки HDD марки Toshiba, але і будь-яких інших, вінчестер відчуває досить істотні ударні навантаження і отримує ті чи інші механічні пошкодження. Якщо диск в момент падіння працював, то наслідками удару об тверду поверхню будуть ушкодження магнітних голів, пошкодження поверхні. При спробі запустити такий диск з гермоблока лунатиме стукіт. Такий диск самостійно не рекомендується відновлювати, якщо там є важливі файли. Краще звернутися для виконання робіт в наш сервісний центр.

Якщо диск в момент удару був відключений, то відбуваються мікросмещеній осі пакета Платтер, в результаті чого диск при читанні стикається з проблемами при позиціонування. У випадку з зазначеним в питанні жорстким диском MK7559GSXP на увазі особливостей пристрою микрокода даного сімейства накопичувачів диск активно мітить нестабільно читающиеся сектора в процесі фонового сканування (background activity). Вичитувати такий носій рекомендується ввівши диск в технологічний режим (подавши команду Super ON) і читати абсолютно не штатними засобами Windows, а програмами що не сканують кожен раз таблицю розміщення файлів, а прочитавши її один раз в диск-клон, подальші звернення ведуть вже до нього.

Вичитувати такий носій рекомендується ввівши диск в технологічний режим (подавши команду Super ON) і читати абсолютно не штатними засобами Windows, а програмами що не сканують кожен раз таблицю розміщення файлів, а прочитавши її один раз в диск-клон, подальші звернення ведуть вже до нього

поділіться

Схожі питання:

Мені потрібен ваш рада, хочеться щоб диск впізнавати як і раніше, що ж робити далі?
Чи не зашкодить диску ця команда, що я потім не зможу відновити з нього дані?
Які є варіанти в моєму випадку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача