Статьи

Упав жорсткий диск Toshiba, як відновити не зашкодивши йому

Здраствуйте!

Упав жорсткий диск з висоти приблизно метр на підлогу (ламінат). Диск зовнішній Silicon Power Armor A10 750GB SP750GBPHDA10S2K 2.5 USB 2.0 External Black (всередині нього варто hdd Toshiba MK7559GSXP).

Після падіння я пробую його підключити по ЮСБ, по звуку ніяких скреготом всередині немає, по відчуттях відчувається, що всередині крутиться. Відображається в мій комп'ютер як «Локальний диск», хоча у нього ім'я інше було до падіння, коли пробую увійти в нього, пише «Неможливо отримати доступ до G: Параметр заданий невірно.»

У властивостях цього диска на Файлової системі порожньо, зайнято 0 байт, вільно 0 байт. Пробував завантажитися з нього поставивши його в ноут як головний hdd, в биосе видно диск, але там та ж проблема.

Зараз намагаюся відновити файли через Handy Recovery, процес йде, файли відновлює, але дуже довго, на диску під 600 GB інформації.

Мені потрібен ваш рада, хочеться щоб диск впізнавати як і раніше, що ж робити далі? Нести в сц не маю можливості, так що залишається розраховувати тільки на себе.

Хочу спробувати зробити в cmd chkdsk G: / f але боюся. Чи не зашкодить диску ця команда, що я потім не зможу відновити з нього дані?

Які є варіанти в моєму випадку? Підкажіть будь ласка. Дякуємо!

В результаті падіння жорсткого диска, і це стосується не тільки HDD марки Toshiba, але і будь-яких інших, вінчестер відчуває досить істотні ударні навантаження і отримує ті чи інші механічні пошкодження. Якщо диск в момент падіння працював, то наслідками удару об тверду поверхню будуть ушкодження магнітних голів, пошкодження поверхні. При спробі запустити такий диск з гермоблока лунатиме стукіт. Такий диск самостійно не рекомендується відновлювати, якщо там є важливі файли. Краще звернутися для виконання робіт в наш сервісний центр.

Якщо диск в момент удару був відключений, то відбуваються мікросмещеній осі пакета Платтер, в результаті чого диск при читанні стикається з проблемами при позиціонування. У випадку з зазначеним в питанні жорстким диском MK7559GSXP на увазі особливостей пристрою микрокода даного сімейства накопичувачів диск активно мітить нестабільно читающиеся сектора в процесі фонового сканування (background activity). Вичитувати такий носій рекомендується ввівши диск в технологічний режим (подавши команду Super ON) і читати абсолютно не штатними засобами Windows, а програмами що не сканують кожен раз таблицю розміщення файлів, а прочитавши її один раз в диск-клон, подальші звернення ведуть вже до нього.

Вичитувати такий носій рекомендується ввівши диск в технологічний режим (подавши команду Super ON) і читати абсолютно не штатними засобами Windows, а програмами що не сканують кожен раз таблицю розміщення файлів, а прочитавши її один раз в диск-клон, подальші звернення ведуть вже до нього

поділіться

Схожі питання:

Мені потрібен ваш рада, хочеться щоб диск впізнавати як і раніше, що ж робити далі?
Чи не зашкодить диску ця команда, що я потім не зможу відновити з нього дані?
Які є варіанти в моєму випадку?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.