Статьи

Україна звинуватила Росію в порушенні Конвенції ООН

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Фото: соцмережі

Україна звинуватила Росію в порушенні Конвенції ООН https://cdn.segodnya.ua/img/article/10493/24_main_new.1503399298.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10493/24_tn.1503399298.jpg 2017 -08-22T13: 54: 01 + 03: 00 Крим Обмеження для судів, які встановлює окупувала Крим РФ, суперечать Конвенції ООН з морського права

Через будівництво арки Керченського моста Російська Федерація встановлює обмеження для проходження суден в українські порти в Азовському морі, що суперечить Конвенції ООН з морського права. Про це йдеться в заяві Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінВОТ).

У міністерстві відзначили, що Російська Федерація всупереч Конвенції ООН з морського права встановлює обмеження для проходження суден через Керченську протоку.

Так, висота арки буде обмежена 33 метрами над рівнем моря. Крім того, якщо раніше прохід Керченської протоки був дозволений суден довжиною до 200 метрів, то тепер Російська Федерація заявляє про обмеження дозволеної длінидо 160 метрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Як повідомили в міністерстві, новим вимогам до габаритів суден, за інформацією Маріупольського порту, не відповідають щонайменше 144 судна, які заходили в порт протягом минулого року, що становить 23% від загальної кількості. Саме на ці судна припадає 43% вантажопереробки порту.

встановлені окупувала Крим Росією обмеження призведуть до того, що в Маріупольський морський порт зможуть заходити тільки суду з порівняно меншою повною вантажопідйомністю (10 тис.тонн). Це, в свою чергу, впливатиме на конкурентоспроможність порту, оскільки такими судами можна перевозити вантажі в межах Чорного і Середземного морів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

При цьому на інші континенти - в Азію, Африку і в американські країни, - перевезення здійснюється судами океанських класів, оскільки більше за розміром судно дозволяє зменшити вартість морського перевезення в розрахунку на одну тонну вантажу, обхяснілі в міністерстві.

У МінВОТ нагадали, що відповідно до ст.44 Конвенції ООН з морського права 1982 року, "держави, які межують з протоками, не повинні перешкоджати транзитному проходу і повинні відповідним чином оповіщати про будь-яку відому їм небезпеку для судноплавства в протоці або прольоту над протокою. Не повинно бути ніякого припинення транзитного проходу ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача