Статьи

Україна врятує Молдову від голоду

Україна допоможе Молдові впоратися з неврожаєм. Фото: & nbsp; vinnitsaok.com.ua

Україна врятує Молдову від голоду https://cdn.segodnya.ua/img/article/3866/87_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/3866/87_tn.jpg 2012-09-28T08: 49 : 30 + 03: 00 Економіка Київ допоможе постраждалим від посухи сусідам

Молдова отримає від України допомогу для боротьби з наслідками сильної посухи. Про це повідомили в молдавському уряді, посилаючись на заяву прем'єр-міністра України Миколи Азарова на зустрічі з прем'єр-міністром Молдови Володимиром Філатом в Ялті, пише РБК-Україна .

Молдавський прем'єр зазначив, що посуха нинішнього літа в Молдові завдала значної шкоди агросектору, і уряд республіки клопотало перед партнерами країни про підтримку. В цьому зв'язку Азаров заявив, що Україна готова надати Молдові допомогу для подолання наслідків сильної посухи цього року.

Філат подякував українському колезі за готовність підтримати республіку, відзначивши не тільки сусідський, але і дружній характер відносин між Молдовою і Україною.

Читайте також: Янукович хоче зміцнити співпрацю з Молдовою

Глави урядів двох країн високо оцінили позитивну динаміку молдавсько-українських відносин останнім часом і, зокрема, активізацію двостороннього політичного діалогу. Азаров висловив надію, що нинішній візит делегації Молдавії в Ялту посприяє зміцненню двосторонніх і багатосторонніх відносин. Український прем'єр також зазначив ратифікацію парламентом Молдови Договору про зону вільної торгівлі в СНД.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.