Статьи

Вконтакте

опублікував Cooper в Оффтоп

Сьогодні мова піде не так про уроках по створенню сайту, а про цікаву програму, для накрутки «мені подобається«, опитувань і переглядів відео ВКонтакте Сьогодні мова піде не так про уроках по створенню сайту, а про цікаву програму, для накрутки «мені подобається«, опитувань і переглядів відео ВКонтакте. Ми не могли обійти цю програму стороною, так як тема про хаках вконтакте вельми популярна на нашому блозі. Для роботи з програмою, вам потрібно увійти під свій аккаунт в контакті, потім вказати посилання на фото, відео, групу, зустріч або запис на стіні, яке хочете накрутити або ж посилання на відео, перегляди якого потрібно знову ж накрутити.

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в Оффтоп

І так сталося, відома соціальна мережа вконтакте закрила відкриту реєстрацію своїх користувачів, з цього моменту зареєструватися в даному сервісі можна тільки за запрошеннями, яке можна отримати тільки від користувачів вконтакте І так сталося, відома соціальна мережа вконтакте закрила відкриту реєстрацію своїх користувачів, з цього моменту зареєструватися в даному сервісі можна тільки за запрошеннями, яке можна отримати тільки від користувачів вконтакте.

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в Оффтоп

Переглядаючи веб-сторінки в інтернеті, Ви, напевно, не раз помічали кнопку вконтакте, запитаєте навіщо це Переглядаючи веб-сторінки в інтернеті, Ви, напевно, не раз помічали кнопку вконтакте, запитаєте навіщо це? Кнопка вконтакте служить для швидкого збереження потрібної Вам інформації на свій сторінці у відомій соціальній мережі. Це зручно як для користувачів, так і для веб-дизайнерів.

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в Оффтоп

Багато користувачів в соціальній мережі Вконтакте приховують перегляд своїх сторінок, але якщо ви хочете їх переглянути то вихід є Багато користувачів в соціальній мережі Вконтакте приховують перегляд своїх сторінок, але якщо ви хочете їх переглянути то вихід є! Що для цього потрібно? власне нічого крім ID користувача який видно нам в рядку браузера, досить просто підставити цей ID щоб подивитися приховані сторінки користувачів в контакті в наступні команди:

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в Оффтоп

Часом повідомлень вконтакте накопичується досить багато, і хотілося б дізнатися скільки і від кого найбільша кількість повідомлень, сидіти і рахувати самому досить нудне заняття, і просто маячний, враховуючи що кількість повідомлень може перевалити за десятки, а часом і сотні тисяч, з цього є маленька хитрість, а саме скрипт для створення статистики повідомлень вконтакте, скрипт зручний тим, що дозволить вивести таблицею кількість повідомлень з людьми з якими ви найчастіше спілкуєтеся Часом повідомлень вконтакте накопичується досить багато, і хотілося б дізнатися скільки і від кого найбільша кількість повідомлень, сидіти і рахувати самому досить нудне заняття, і просто маячний, враховуючи що кількість повідомлень може перевалити за десятки, а часом і сотні тисяч, з цього є маленька хитрість, а саме скрипт для створення статистики повідомлень вконтакте, скрипт зручний тим, що дозволить вивести таблицею кількість повідомлень з людьми з якими ви найчастіше спілкуєтеся.

Читати далі>

Читати далі>

опублікував Cooper в Оффтоп

Іноді не хочеться бути поміченим, коли заходиш подивитися повідомлення в контакті Іноді не хочеться бути поміченим, коли заходиш подивитися повідомлення в контакті. Хочете бути Вконтакте, але щоб у ваших друзів в списку ви не були «он-лайн»? З'явилася програма для популярного браузера mozilla firefox невидимка В Контакте! Тепер ви можете бути невидимим вконтакте, а ваші друзі або колеги не будуть знати, що ви в ньому сидите. Хочеться бути невидимим при відвідування сайту vkontakte.ru. У цій статті розглянемо два способи залишатися невидимим.

Читати далі>

Що для цього потрібно?
Хочете бути Вконтакте, але щоб у ваших друзів в списку ви не були «он-лайн»?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).