Статьи

рюкзаки

Зручність і функціональність рюкзака оцінили прихильники активного способу життя та любителі піших прогулянок містом, туристи і послідовники стилю casual. Наплічна сумка універсальна: затребувана в повсякденному житті і подорожах.

Ціна рюкзаків в інтернет-магазині в Україні залежить від призначення конкретної моделі.

Ціна рюкзаків в інтернет-магазині в Україні залежить від призначення конкретної моделі

  • Спортивний - вибір досвідчених мандрівників і спортсменів. Такий аксесуар виконують з високотехнологічних синтетичних матеріалів. Об'ємний і ергономічний. З масою відділень і кріпильних елементів. Для зими купуйте моделі «альпійського» типу.
  • Міський - незамінний в повсякденному житті для гаджетів, документів і дрібниць. Компактний і зручний. З однією або двома лямками, простого крою. Чоловічі, жіночі моделі і варіанти унісекс невеликі, виконані зі шкіри або синтетичних матеріалів.

Каталог містить також модні рюкзаки для дитини.

Інтернет-магазин Тrade-city пропонує купити рюкзак для міста, активного відпочинку, поїздки або турпоходу. Доставка - по Києву і в інші міста України.

Доставка - по Києву і в інші міста України

Дана стаття є авторською. При копіюванні або рерайті обов'язкова наявність посилання на оригінал статті: http://trade-city.ua/catalog/ryukzaki/

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.