Статьи

Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll
 2. Інформація про фото Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з Microsoft
 5. Microsoft сканер

Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll - це розширення браузера Internet Explorer. Цей плагін активує кілька додаткових функцій для Internet Explorer. Ви можете видалити плагіни за допомогою пункту Розширення (комбінація клавіш Alt + X) в меню Додатки. Наступний абзац містить більш детальну інформацію про Microsoft Web Test Recorder Helper.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Microsoft Web Test Recorder Helper. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll.

Інформація про фото Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll

процес Microsoft Web Test Recorder Helper належить програмі Microsoft Visual Studio (Версия 2010 Ultimate 2012, 2010 2015 року, 2013, 2010 Shell - ENU, 2013 Preview) або Microsoft Visual Studio Ultimate (Версія 2012, 2013) або Microsoft Visual C (Версия 2010 Express - ENU) або Microsoft Visual Basic (Версия 2010 Express - ENU) від Microsoft (Www.microsoft.com).

Опис: Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll не є необхідним для Windows. Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll знаходиться в підпапках "C: \ Program Files" або іноді в підпапках "C: \ Program Files \ Common Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 61,360 байт (67% всіх випадків), 74,888 байт, 75,104 байт, 71,520 байт або 75,528 байт. Опис: Microsoft
Файл .dll - це Browser Helper Object (BHO), він завантажується автоматично кожного разу, коли ви запускаєте браузер Internet. BHO не блокують персональними фаєрвол, тому що фаєрвол бачить їх як сам браузер. BHO часто використовуються рекламними програмами і програмами-шпигунами. Унікальний ID цього BHO - це DDA57003-0068-4ed2-9D32-4D1EC707D94D або 876d9f09-c6d6-4324-a2cc-04dd9a4de12f або 432dd630-7e03-4c97-9d62-b99f52df4fc2 або b924f0b4-0b3c-49c0-bab2-213fb9ebd1d3 або 9fb325ed-aec9-4e91-a4b0-a1ebe1016b04 . У процесу немає видимого вікна. Здатний змінювати поведінку або моніторити Internet Explorer. Сертифіковане надійною компанією. Немає детального опису сервісу. Це не системний процес Windows. Тому технічний рейтинг надійності 50% небезпеки.
Розробник Microsoft надає сайт підтримки для допомоги , І деинсталлятор (Панель управління ⇒ Установка і видалення програм Microsoft.VisualStudio.Quali або Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Якщо Microsoft Web Test Recorder Helper змінив пошук за замовчуванням і початкову сторінку в браузері, то ви можете відновити ваші параметри наступним чином:

Зміна параметрів за замовчуванням для Internet-Explorer ▾

 1. В Internet Explorer, натисніть на комбінацію клавіш Alt + X, щоб відкрити меню Сервіс.
 2. Натисніть Властивості браузера.
 3. Натисніть на вкладку Додатково.
 4. Виберіть кнопку Скидання ....
 5. Виберіть пункт Видалити особисті настройки.

Таким чином настройки Internet Explorer будуть повернуті до значень за замовчуванням. Ваш браузер почне роботу зі знайомою початкової сторінкою і пошук буде працювати без спливаючих вікон, реклами, збережених файлів cookie, але все плагіни браузера будуть так само видалені [1] . Зробіть очищення вашого браузера і комп'ютера простіше і безпечніше з Security Task Manager .

 1. Скопіюйте chrome: // settings / resetProfileSettings в адресний рядок браузера Chrome.
 2. Натисніть кнопку Скинути.

Chrome потім увімкнеться знову з порожньою стартовою сторінкою і з пошуковою системою Google за замовчуванням - без різних спливаючих вікон, реклами, збережених файлів cookie, тим або розширень [1] . Якщо ви хочете активувати деякі розширення, будь ласка, введіть chrome: // extensions / в адресний рядок браузера Chrome. Зробіть очищення вашого браузера і комп'ютера простіше і безпечніше з Security Task Manager .

 1. Скопіюйте about: support в адресний рядок браузера Firefox.
 2. Натисніть кнопку Очистити Firefox.

Firefox виглядає тепер як новий. Закладки та збережені паролі будуть збережені, але все розширення і дані з ними пов'язані будуть видалені [1] . Зробіть очищення вашого браузера і комп'ютера простіше і безпечніше з Security Task Manager .

коментар користувача

Поки немає коментарів користувачів. Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?

Кращі практики для виправлення проблем з Microsoft

Наступні програми так само корисні для грубок аналізу: Security Task Manager досліджує активний процес Microsoft на вашому комп'ютері і явно говорить, що він робить. Malwarebytes '- популярна антивірусна утиліта , Яка повідомляє вам, якщо Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll на вашому комп'ютері відображає настирливу рекламу, сповільнюючи швидкодію комп'ютера. Цей тип небажаної реклами не розглядається деякими антивірусними програмами як вірусу і таким чином не видаляється при лікуванні.

Чистий і акуратний комп'ютер є ключовою вимогою для уникнення проблем з ПК. Це означає: перевірка на наявність шкідливих програм, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які вам більше не потрібні, перевірка Автозавантаження (використовуючи msconfig ) І активація автоматичного оновлення Windows. Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або як мінімум про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальна проблема, спробуйте згадати останнє, що ви зробили, або останню програму, яку ви встановили, перш ніж проблема з'явилася вперше. використовуйте resmon команду, щоб визначити процес, який викликає у вас проблему. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Microsoft сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.