Статьи

uCoz - Вікіпедія

 1. uCoz uCoz URL uCoz.ru Комерційний так Тип сайту Веб-сервіс Реєстрація обов'язкова, безкоштовна...
 2. Фінансові показники
 3. Основні можливості системи
 4. модулі
 5. нагороди
 6. критика
 7. Правове регулювання
 8. Примітки
 9. Історія
 10. Фінансові показники
 11. Основні можливості системи
 12. модулі
 13. нагороди
 14. критика
 15. Правове регулювання
 16. Примітки
 17. Історія
 18. Фінансові показники
 19. Основні можливості системи
 20. модулі
 21. нагороди
 22. критика
 23. Правове регулювання
 24. Примітки
 25. Історія
 26. Фінансові показники
 27. Основні можливості системи
 28. модулі
 29. нагороди
 30. критика
 31. Правове регулювання
 32. Примітки
 33. Історія
 34. Фінансові показники
 35. Основні можливості системи
 36. модулі
 37. нагороди
 38. критика
 39. Правове регулювання
 40. Примітки
 41. Історія
 42. Фінансові показники
 43. Основні можливості системи
 44. модулі
 45. нагороди
 46. критика
 47. Правове регулювання

uCoz

uCoz uCoz  URL  uCoz URL uCoz.ru Комерційний так Тип сайту Веб-сервіс Реєстрація обов'язкова, безкоштовна Мова (-і) арабська , англійська , угорський , грузинський , іврит , іспанська , латиська , німецький , румунський , російська , український , французький , шведський , польський , вірменський , португальська Розташування сервера Москва ( Росія )
Амстердам ( Нідерланди )
Ешбурн ( США ) Власник Юкоз Медіа Початок роботи 29 жовтня 2005 Поточний статус Працює Рейтинг Alexa 3135 [1]

uCoz - безкоштовна система управління сайтом і хостинг для сайтів, створених з її використанням, розроблена компанією uKit Group . Модулі uCoz можуть використовуватися як в єдиній зв'язці для створення повнофункціонального сайту , Так і окремо, наприклад, в якості блог-платформи , інтернет-магазину та ін. До 2014 року на його основі було створено понад 20 млн сторінок (з них активні були близько 1 млн), на окремих доменах працювали 54 тис. сайтів [2] . uCoz.ru знаходиться на 73-му місці найпопулярніших російських сайтів за даними Alexa Internet [3] .

Власник сервісу - ТОВ « Юкоз Медіа ", Росія.

Історія

На початку 2000-х власник інтернет-магазину Євген Курт і українські програмісти Андрій Владимирцев (Крон) і Юрій Євтухов вибрали для майбутнього бізнесу сферу створення сайтів [2] .

Проект запустився в 2005 році, перші інвестиції склали кілька тисяч доларів: вони пішли на покупку сервера за $ 3-4 тис. І витрати на рекламу і дизайн через фріланс. Назвою вибрали uCoz, цей домен вдалося купити всього за $ 10. Через рік uCoz мав 100 тис. Активних користувачів, які створили власні сайти. Дохід від розміщувалася на сторінках користувачів реклами дав перший прибуток через півроку [2] . Першим рекламним брокером став бігун , І через рік проект вийшов на незначний прибуток [2] .

У червні 2007 року відбулося офіційне відкриття англомовної версії [4] , А в серпні 2007 року - альфа-запуск німецької .

Влітку 2007 року надійшла пропозиція від Юрія Мільнера ( DST Global ) Про придбання частки в проекті за $ 2,5 млн [2] . Восени 2007 року була створена компанія з розподілом часток: Андрій Крон 31,58%, Юрій Євтухов 31,58%, «DST» 26,32%, Євген Курт 10,52% [5] . У період інвестицій компанія активно розвивала свій продукт [2] .

У 2010 році в компанії DST Global відбулася реструктуризація, внаслідок якої її частка в проекті «uCoz» була передана компанії Mail.Ru Group . До 2010 року число створених сайтів досягла 1 млн, але в цей момент у проекту з'явилися конкуренти в особі A5, Fo, Setup, Wix [2] .

У лютому 2013 року Яндекс запропонував UCoz забрати базу сайтів сервісу « Яндекс.Народ »(Близько 2 млн.), Угода була не грошовій [2] .

У лютому 2014 року разом з «Mail.ru Group» з проекту вийшли її засновники Андрій Крон і Юрій Євтухов. [6] . З цього моменту 100% акцій належали офшору «Компьюбайт лімітед» з Британських Віргінських островів, за словами Курта, крім нього самого є і інші акціонери [2] .

У 2014 році uCoz почав розробляти CMS спеціально для малого і середнього бізнесу - uKit , Є собою готові шаблони для сайтів підприємців і розрахованим на недосвідчених користувачів. У 2015 році після невдалої спроби повністю перевести додаток на платну основу, її повернули до freemium-моделі (необхідну частину функціоналу поставляється безкоштовно, але додаткові опції платні). За даними компанії, на uKit до квітня 2016 року створено понад 300 тис. Сайтів, середній чек користувачів uKit дорівнював $ 7,5 (платили 3-4% користувачів) [2] .

До 2016 року в фірмі працював 161 чоловік, офіси розташовувалися в Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону і Черкасах. Сайти і система розташовувалися на 116 серверах [2] .

Фінансові показники

За даними СПАРК, в 2012 році «Юкоз Медіа» отримала 6,7 млн ​​руб. збитку при виручці 23 млн руб., в 2013-му - 675 тис. руб. збитку при виручці 41,5 млн, а в 2014 році отримала невелику прибуток 286 тис. при виручці 65 млн руб. У 2015 році, за словами керівництва сукупна виручка uCoz склала $ 3,5 млн, 60% дали платежі користувачів, 25% - реклама, 15% - «непрямі платежі». uCoz взаємодіє з декількома великими агрегаторами реклами: Between Digital, Criteo, Propeller Ads [2] .

uCoz працює за freemium-моделі. Середній місячний платіж з моменту заснування до 2014 року становив близько $ 9 на місяць, через зростання тарифів середній чек досяг $ 12. З 1-1,3 млн користувачів платні пакети придбали 50 тис. Власників сайтів [2] .

У фінансовому плані середній чек користувача становив $ 12, 60% виручки припадало на призначені для користувача платежі. Велика частина витрат UCoz йшла на ФОП (60%), 10% - на обладнання, 30% - маркетинг та ін. У міру зростання бізнесу компанія почала балансувати на грані рентабельності [2] .

Основні можливості системи

 • На вибір надається 267 дизайнів (шаблонів) для створення сайту, а також є каталог платних шаблонів [7] .
 • Можливо створити власний дизайн (шаблон), або переробити будь-який стандартний, оперативна зміна дизайну сайту в будь-який момент життя сайту.
 • Широкий вибір конфігурації сайту, від мінімуму: 3 модуля (Користувачі, Пошук по сайту, Редактор сторінок), до максимуму: 23 модуля різного призначення. Активація та деактивація модулів на розсуд власника-адміністратора сайту.
 • При реєстрації виділяється 400 мегабайтів дискового простору. Дисковий простір збільшується зі зростанням числа відвідувачів і життя сайту, при бажанні закачувати великі файли можна прив'язати аккаунт Depositfiles . Дисковий простір необмежено.
 • надання домену третього рівня в 21 різної зоні .
 • Можливість прив'язати до сайту власний домен .
 • Необмежена створення / редагування MX записів , І створення субдоменов , Після прикріплення домену .
 • доступ по FTP .
 • WYSIWYG online редактор.
 • Візуальний конструктор блоків.
 • Версія сайту для PDA .
 • обмежене резервне копіювання .
 • RSS імпорт і експорт .
 • Системна версія бібліотеки jQuery (3 версії або будь-яка інша при відключенні системної).
 • API .
 • лайтбокс .
 • ЧПУ .
 • Загальна авторизація - uID (uNet) або локальна (платно, одноразово-безстроково).
 • Реєстрація через соціальні мережі [8] .

На вересень 2014 року є:

 • створення сайтів на 16 мовах (вибір в панелі управління сайтом): арабська , англійська , угорський , грузинський , іврит , іспанська , латиська , німецький , румунський , російська , український , французький , шведський , польський , вірменський , португальська .
 • вибір мови панелі управління сайту, 10 мов (вибір в панелі управління сайтом): арабська , англійська , угорський , іспанська , німецький , румунський , російська , французький , польський , португальська .
 • вибір мови сайту сервісу ucoz, 12 мов: арабська , англійська , угорський , іврит , іспанська , німецький , румунський , російська , український , французький , польський , португальська .

модулі

Особливості

Будучи за своєю суттю SaaS -системою, uCoz володіє також властивими SaaS властивостями - закритістю вихідного коду, неможливістю підвантаження серверних скриптів і підключення баз даних (Подібне допустимо вже в рамках концепції Web 3.0 PaaS ), Що компенсується великою кількістю вбудованих можливостей системи. [13] . Використовувати статичні (???) HTML -сторінки можна, але не рекомендується, є деякі обмеження на їх використання і завантаження [14] . Для некомерційних організацій, таких, як школи, дитячі сади, державні установи, існує можливість зняття рекламного банера зі сторінок сайту [15] .

нагороди

2008

2009

2010

 • Корпоративний блог Рунета в рамках конкурсу «Блог Рунета 2010» [20]

критика

Одним з головних недоліків для безкоштовних сайтів є наявність вкрай настирливої ​​реклами (в тому числі категорії 18+), яка з часом стала заважати перегляду сайту ще більше. Для веб-дизайнерів, які не є програмістами, може представляти труднощі перенесення сайту з uCoz на іншу платформу [21] . Інший недолік - неможливість використовувати Perl і ASP [22] . Довгий час до недоліків системи відносили неможливість використання PHP, проте в березні 2011 року PHP став доступний для використання, але на платній основі [23] .

Правове регулювання

Відповідно до " Законом про блогерів »Сайт визнаний організатором поширення інформації та 10.11.2014 занесений до відповідного реєстру під номером 15-РР [24] .

Примітки

посилання

uCoz

uCoz uCoz  URL  uCoz URL uCoz.ru Комерційний так Тип сайту Веб-сервіс Реєстрація обов'язкова, безкоштовна Мова (-і) арабська , англійська , угорський , грузинський , іврит , іспанська , латиська , німецький , румунський , російська , український , французький , шведський , польський , вірменський , португальська Розташування сервера Москва ( Росія )
Амстердам ( Нідерланди )
Ешбурн ( США ) Власник Юкоз Медіа Початок роботи 29 жовтня 2005 Поточний статус Працює Рейтинг Alexa 3135 [1]

uCoz - безкоштовна система управління сайтом і хостинг для сайтів, створених з її використанням, розроблена компанією uKit Group . Модулі uCoz можуть використовуватися як в єдиній зв'язці для створення повнофункціонального сайту , Так і окремо, наприклад, в якості блог-платформи , інтернет-магазину та ін. До 2014 року на його основі було створено понад 20 млн сторінок (з них активні були близько 1 млн), на окремих доменах працювали 54 тис. сайтів [2] . uCoz.ru знаходиться на 73-му місці найпопулярніших російських сайтів за даними Alexa Internet [3] .

Власник сервісу - ТОВ « Юкоз Медіа ", Росія.

Історія

На початку 2000-х власник інтернет-магазину Євген Курт і українські програмісти Андрій Владимирцев (Крон) і Юрій Євтухов вибрали для майбутнього бізнесу сферу створення сайтів [2] .

Проект запустився в 2005 році, перші інвестиції склали кілька тисяч доларів: вони пішли на покупку сервера за $ 3-4 тис. І витрати на рекламу і дизайн через фріланс. Назвою вибрали uCoz, цей домен вдалося купити всього за $ 10. Через рік uCoz мав 100 тис. Активних користувачів, які створили власні сайти. Дохід від розміщувалася на сторінках користувачів реклами дав перший прибуток через півроку [2] . Першим рекламним брокером став бігун , І через рік проект вийшов на незначний прибуток [2] .

В червні 2007 року відбулося офіційне відкриття англомовної версії [4] , А в серпні 2007 року - альфа-запуск німецької .

Влітку 2007 року надійшла пропозиція від Юрія Мільнера ( DST Global ) Про придбання частки в проекті за $ 2,5 млн [2] . Восени 2007 року була створена компанія з розподілом часток: Андрій Крон 31,58%, Юрій Євтухов 31,58%, «DST» 26,32%, Євген Курт 10,52% [5] . У період інвестицій компанія активно розвивала свій продукт [2] .

У 2010 році в компанії DST Global відбулася реструктуризація, внаслідок якої її частка в проекті «uCoz» була передана компанії Mail.Ru Group . До 2010 року число створених сайтів досягла 1 млн, але в цей момент у проекту з'явилися конкуренти в особі A5, Fo, Setup, Wix [2] .

У лютому 2013 року Яндекс запропонував UCoz забрати базу сайтів сервісу « Яндекс.Народ »(Близько 2 млн.), Угода була не грошовій [2] .

У лютому 2014 року разом з «Mail.ru Group» з проекту вийшли її засновники Андрій Крон і Юрій Євтухов. [6] . З цього моменту 100% акцій належали офшору «Компьюбайт лімітед» з Британських Віргінських островів, за словами Курта, крім нього самого є і інші акціонери [2] .

У 2014 році uCoz почав розробляти CMS спеціально для малого і середнього бізнесу - uKit , Є собою готові шаблони для сайтів підприємців і розрахованим на недосвідчених користувачів. У 2015 році після невдалої спроби повністю перевести додаток на платну основу, її повернули до freemium-моделі (необхідну частину функціоналу поставляється безкоштовно, але додаткові опції платні). За даними компанії, на uKit до квітня 2016 року створено понад 300 тис. Сайтів, середній чек користувачів uKit дорівнював $ 7,5 (платили 3-4% користувачів) [2] .

До 2016 року в фірмі працював 161 чоловік, офіси розташовувалися в Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону і Черкасах. Сайти і система розташовувалися на 116 серверах [2] .

Фінансові показники

За даними СПАРК, в 2012 році «Юкоз Медіа» отримала 6,7 млн ​​руб. збитку при виручці 23 млн руб., в 2013-му - 675 тис. руб. збитку при виручці 41,5 млн, а в 2014 році отримала невелику прибуток 286 тис. при виручці 65 млн руб. У 2015 році, за словами керівництва сукупна виручка uCoz склала $ 3,5 млн, 60% дали платежі користувачів, 25% - реклама, 15% - «непрямі платежі». uCoz взаємодіє з декількома великими агрегаторами реклами: Between Digital, Criteo, Propeller Ads [2] .

uCoz працює за freemium-моделі. Середній місячний платіж з моменту заснування до 2014 року становив близько $ 9 на місяць, через зростання тарифів середній чек досяг $ 12. З 1-1,3 млн користувачів платні пакети придбали 50 тис. Власників сайтів [2] .

У фінансовому плані середній чек користувача становив $ 12, 60% виручки припадало на призначені для користувача платежі. Велика частина витрат UCoz йшла на ФОП (60%), 10% - на обладнання, 30% - маркетинг та ін. У міру зростання бізнесу компанія почала балансувати на грані рентабельності [2] .

Основні можливості системи

 • На вибір надається 267 дизайнів (шаблонів) для створення сайту, а також є каталог платних шаблонів [7] .
 • Можливо створити власний дизайн (шаблон), або переробити будь-який стандартний, оперативна зміна дизайну сайту в будь-який момент життя сайту.
 • Широкий вибір конфігурації сайту, від мінімуму: 3 модуля (Користувачі, Пошук по сайту, Редактор сторінок), до максимуму: 23 модуля різного призначення. Активація та деактивація модулів на розсуд власника-адміністратора сайту.
 • При реєстрації виділяється 400 мегабайтів дискового простору. Дисковий простір збільшується зі зростанням числа відвідувачів і життя сайту, при бажанні закачувати великі файли можна прив'язати аккаунт Depositfiles . Дисковий простір необмежено.
 • надання домену третього рівня в 21 різної зоні .
 • Можливість прив'язати до сайту власний домен .
 • Необмежена створення / редагування MX записів , І створення субдоменов , Після прикріплення домену .
 • доступ по FTP .
 • WYSIWYG online редактор.
 • Візуальний конструктор блоків.
 • Версія сайту для PDA .
 • обмежене резервне копіювання .
 • RSS імпорт і експорт .
 • Системна версія бібліотеки jQuery (3 версії або будь-яка інша при відключенні системної).
 • API .
 • лайтбокс .
 • ЧПУ .
 • Загальна авторизація - uID (uNet) або локальна (платно, одноразово-безстроково).
 • Реєстрація через соціальні мережі [8] .

На вересень 2014 року є:

 • створення сайтів на 16 мовах (вибір в панелі управління сайтом): арабська , англійська , угорський , грузинський , іврит , іспанська , латиська , німецький , румунський , російська , український , французький , шведський , польський , вірменський , португальська .
 • вибір мови панелі управління сайту, 10 мов (вибір в панелі управління сайтом): арабська , англійська , угорський , іспанська , німецький , румунський , російська , французький , польський , португальська .
 • вибір мови сайту сервісу ucoz, 12 мов: арабська , англійська , угорський , іврит , іспанська , німецький , румунський , російська , український , французький , польський , португальська .

модулі

Особливості

Будучи за своєю суттю SaaS -системою, uCoz володіє також властивими SaaS властивостями - закритістю вихідного коду, неможливістю підвантаження серверних скриптів і підключення баз даних (Подібне допустимо вже в рамках концепції Web 3.0 PaaS ), Що компенсується великою кількістю вбудованих можливостей системи. [13] . Використовувати статичні (???) HTML -сторінки можна, але не рекомендується, є деякі обмеження на їх використання і завантаження [14] . Для некомерційних організацій, таких, як школи, дитячі сади, державні установи, існує можливість зняття рекламного банера зі сторінок сайту [15] .

нагороди

2008

2009

2010

 • Корпоративний блог Рунета в рамках конкурсу «Блог Рунета 2010» [20]

критика

Одним з головних недоліків для безкоштовних сайтів є наявність вкрай настирливої ​​реклами (в тому числі категорії 18+), яка з часом стала заважати перегляду сайту ще більше. Для веб-дизайнерів, які не є програмістами, може представляти труднощі перенесення сайту з uCoz на іншу платформу [21] . Інший недолік - неможливість використовувати Perl і ASP [22] . Довгий час до недоліків системи відносили неможливість використання PHP, проте в березні 2011 року PHP став доступний для використання, але на платній основі [23] .

Правове регулювання

Відповідно до " Законом про блогерів »Сайт визнаний організатором поширення інформації та 10.11.2014 занесений до відповідного реєстру під номером 15-РР [24] .

Примітки

посилання

uCoz

uCoz uCoz  URL  uCoz URL uCoz.ru Комерційний так Тип сайту Веб-сервіс Реєстрація обов'язкова, безкоштовна Мова (-і) арабська , англійська , угорський , грузинський , іврит , іспанська , латиська , німецький , румунський , російська , український , французький , шведський , польський , вірменський , португальська Розташування сервера Москва ( Росія )
Амстердам ( Нідерланди )
Ешбурн ( США ) Власник Юкоз Медіа Початок роботи 29 жовтня 2005 Поточний статус Працює Рейтинг Alexa 3135 [1]

uCoz - безкоштовна система управління сайтом і хостинг для сайтів, створених з її використанням, розроблена компанією uKit Group . Модулі uCoz можуть використовуватися як в єдиній зв'язці для створення повнофункціонального сайту , Так і окремо, наприклад, в якості блог-платформи , інтернет-магазину та ін. До 2014 року на його основі було створено понад 20 млн сторінок (з них активні були близько 1 млн), на окремих доменах працювали 54 тис. сайтів [2] . uCoz.ru знаходиться на 73-му місці найпопулярніших російських сайтів за даними Alexa Internet [3] .

Власник сервісу - ТОВ « Юкоз Медіа ", Росія.

Історія

На початку 2000-х власник інтернет-магазину Євген Курт і українські програмісти Андрій Владимирцев (Крон) і Юрій Євтухов вибрали для майбутнього бізнесу сферу створення сайтів [2] .

Проект запустився в 2005 році, перші інвестиції склали кілька тисяч доларів: вони пішли на покупку сервера за $ 3-4 тис. І витрати на рекламу і дизайн через фріланс. Назвою вибрали uCoz, цей домен вдалося купити всього за $ 10. Через рік uCoz мав 100 тис. Активних користувачів, які створили власні сайти. Дохід від розміщувалася на сторінках користувачів реклами дав перший прибуток через півроку [2] . Першим рекламним брокером став бігун , І через рік проект вийшов на незначний прибуток [2] .

В червні 2007 року відбулося офіційне відкриття англомовної версії [4] , А в серпні 2007 року - альфа-запуск німецької .

Влітку 2007 року надійшла пропозиція від Юрія Мільнера ( DST Global ) Про придбання частки в проекті за $ 2,5 млн [2] . Восени 2007 року була створена компанія з розподілом часток: Андрій Крон 31,58%, Юрій Євтухов 31,58%, «DST» 26,32%, Євген Курт 10,52% [5] . У період інвестицій компанія активно розвивала свій продукт [2] .

У 2010 році в компанії DST Global відбулася реструктуризація, внаслідок якої її частка в проекті «uCoz» була передана компанії Mail.Ru Group . До 2010 року число створених сайтів досягла 1 млн, але в цей момент у проекту з'явилися конкуренти в особі A5, Fo, Setup, Wix [2] .

У лютому 2013 року Яндекс запропонував UCoz забрати базу сайтів сервісу « Яндекс.Народ »(Близько 2 млн.), Угода була не грошовій [2] .

У лютому 2014 року разом з «Mail.ru Group» з проекту вийшли її засновники Андрій Крон і Юрій Євтухов. [6] . З цього моменту 100% акцій належали офшору «Компьюбайт лімітед» з Британських Віргінських островів, за словами Курта, крім нього самого є і інші акціонери [2] .

У 2014 році uCoz почав розробляти CMS спеціально для малого і середнього бізнесу - uKit , Є собою готові шаблони для сайтів підприємців і розрахованим на недосвідчених користувачів. У 2015 році після невдалої спроби повністю перевести додаток на платну основу, її повернули до freemium-моделі (необхідну частину функціоналу поставляється безкоштовно, але додаткові опції платні). За даними компанії, на uKit до квітня 2016 року створено понад 300 тис. Сайтів, середній чек користувачів uKit дорівнював $ 7,5 (платили 3-4% користувачів) [2] .

До 2016 року в фірмі працював 161 чоловік, офіси розташовувалися в Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону і Черкасах. Сайти і система розташовувалися на 116 серверах [2] .

Фінансові показники

За даними СПАРК, в 2012 році «Юкоз Медіа» отримала 6,7 млн ​​руб. збитку при виручці 23 млн руб., в 2013-му - 675 тис. руб. збитку при виручці 41,5 млн, а в 2014 році отримала невелику прибуток 286 тис. при виручці 65 млн руб. У 2015 році, за словами керівництва сукупна виручка uCoz склала $ 3,5 млн, 60% дали платежі користувачів, 25% - реклама, 15% - «непрямі платежі». uCoz взаємодіє з декількома великими агрегаторами реклами: Between Digital, Criteo, Propeller Ads [2] .

uCoz працює за freemium-моделі. Середній місячний платіж з моменту заснування до 2014 року становив близько $ 9 на місяць, через зростання тарифів середній чек досяг $ 12. З 1-1,3 млн користувачів платні пакети придбали 50 тис. Власників сайтів [2] .

У фінансовому плані середній чек користувача становив $ 12, 60% виручки припадало на призначені для користувача платежі. Велика частина витрат UCoz йшла на ФОП (60%), 10% - на обладнання, 30% - маркетинг та ін. У міру зростання бізнесу компанія почала балансувати на грані рентабельності [2] .

Основні можливості системи

 • На вибір надається 267 дизайнів (шаблонів) для створення сайту, а також є каталог платних шаблонів [7] .
 • Можливо створити власний дизайн (шаблон), або переробити будь-який стандартний, оперативна зміна дизайну сайту в будь-який момент життя сайту.
 • Широкий вибір конфігурації сайту, від мінімуму: 3 модуля (Користувачі, Пошук по сайту, Редактор сторінок), до максимуму: 23 модуля різного призначення. Активація та деактивація модулів на розсуд власника-адміністратора сайту.
 • При реєстрації виділяється 400 мегабайтів дискового простору. Дисковий простір збільшується зі зростанням числа відвідувачів і життя сайту, при бажанні закачувати великі файли можна прив'язати аккаунт Depositfiles . Дисковий простір необмежено.
 • надання домену третього рівня в 21 різної зоні .
 • Можливість прив'язати до сайту власний домен .
 • Необмежена створення / редагування MX записів , І створення субдоменов , Після прикріплення домену .
 • доступ по FTP .
 • WYSIWYG online редактор.
 • Візуальний конструктор блоків.
 • Версія сайту для PDA .
 • обмежене резервне копіювання .
 • RSS імпорт і експорт .
 • Системна версія бібліотеки jQuery (3 версії або будь-яка інша при відключенні системної).
 • API .
 • лайтбокс .
 • ЧПУ .
 • Загальна авторизація - uID (uNet) або локальна (платно, одноразово-безстроково).
 • Реєстрація через соціальні мережі [8] .

На вересень 2014 року є:

 • створення сайтів на 16 мовах (вибір в панелі управління сайтом): арабська , англійська , угорський , грузинський , іврит , іспанська , латиська , німецький , румунський , російська , український , французький , шведський , польський , вірменський , португальська .
 • вибір мови панелі управління сайту, 10 мов (вибір в панелі управління сайтом): арабська , англійська , угорський , іспанська , німецький , румунський , російська , французький , польський , португальська .
 • вибір мови сайту сервісу ucoz, 12 мов: арабська , англійська , угорський , іврит , іспанська , німецький , румунський , російська , український , французький , польський , португальська .

модулі

Особливості

Будучи за своєю суттю SaaS -системою, uCoz володіє також властивими SaaS властивостями - закритістю вихідного коду, неможливістю підвантаження серверних скриптів і підключення баз даних (Подібне допустимо вже в рамках концепції Web 3.0 PaaS ), Що компенсується великою кількістю вбудованих можливостей системи. [13] . Використовувати статичні (???) HTML -сторінки можна, але не рекомендується, є деякі обмеження на їх використання і завантаження [14] . Для некомерційних організацій, таких, як школи, дитячі сади, державні установи, існує можливість зняття рекламного банера зі сторінок сайту [15] .

нагороди

2008

2009

2010

 • Корпоративний блог Рунета в рамках конкурсу «Блог Рунета 2010» [20]

критика

Одним з головних недоліків для безкоштовних сайтів є наявність вкрай настирливої ​​реклами (в тому числі категорії 18+), яка з часом стала заважати перегляду сайту ще більше. Для веб-дизайнерів, які не є програмістами, може представляти труднощі перенесення сайту з uCoz на іншу платформу [21] . Інший недолік - неможливість використовувати Perl і ASP [22] . Довгий час до недоліків системи відносили неможливість використання PHP, проте в березні 2011 року PHP став доступний для використання, але на платній основі [23] .

Правове регулювання

Відповідно до " Законом про блогерів »Сайт визнаний організатором поширення інформації та 10.11.2014 занесений до відповідного реєстру під номером 15-РР [24] .

Примітки

посилання

uCoz

uCoz uCoz  URL  uCoz URL uCoz.ru Комерційний так Тип сайту Веб-сервіс Реєстрація обов'язкова, безкоштовна Мова (-і) арабська , англійська , угорський , грузинський , іврит , іспанська , латиська , німецький , румунський , російська , український , французький , шведський , польський , вірменський , португальська Розташування сервера Москва ( Росія )
Амстердам ( Нідерланди )
Ешбурн ( США ) Власник Юкоз Медіа Початок роботи 29 жовтня 2005 Поточний статус Працює Рейтинг Alexa 3135 [1]

uCoz - безкоштовна система управління сайтом і хостинг для сайтів, створених з її використанням, розроблена компанією uKit Group . Модулі uCoz можуть використовуватися як в єдиній зв'язці для створення повнофункціонального сайту , Так і окремо, наприклад, в якості блог-платформи , інтернет-магазину та ін. До 2014 року на його основі було створено понад 20 млн сторінок (з них активні були близько 1 млн), на окремих доменах працювали 54 тис. сайтів [2] . uCoz.ru знаходиться на 73-му місці найпопулярніших російських сайтів за даними Alexa Internet [3] .

Власник сервісу - ТОВ « Юкоз Медіа ", Росія.

Історія

На початку 2000-х власник інтернет-магазину Євген Курт і українські програмісти Андрій Владимирцев (Крон) і Юрій Євтухов вибрали для майбутнього бізнесу сферу створення сайтів [2] .

Проект запустився в 2005 році, перші інвестиції склали кілька тисяч доларів: вони пішли на покупку сервера за $ 3-4 тис. І витрати на рекламу і дизайн через фріланс. Назвою вибрали uCoz, цей домен вдалося купити всього за $ 10. Через рік uCoz мав 100 тис. Активних користувачів, які створили власні сайти. Дохід від розміщувалася на сторінках користувачів реклами дав перший прибуток через півроку [2] . Першим рекламним брокером став бігун , І через рік проект вийшов на незначний прибуток [2] .

В червні 2007 року відбулося офіційне відкриття англомовної версії [4] , А в серпні 2007 року - альфа-запуск німецької .

Влітку 2007 року надійшла пропозиція від Юрія Мільнера ( DST Global ) Про придбання частки в проекті за $ 2,5 млн [2] . Восени 2007 року була створена компанія з розподілом часток: Андрій Крон 31,58%, Юрій Євтухов 31,58%, «DST» 26,32%, Євген Курт 10,52% [5] . У період інвестицій компанія активно розвивала свій продукт [2] .

У 2010 році в компанії DST Global відбулася реструктуризація, внаслідок якої її частка в проекті «uCoz» була передана компанії Mail.Ru Group . До 2010 року число створених сайтів досягла 1 млн, але в цей момент у проекту з'явилися конкуренти в особі A5, Fo, Setup, Wix [2] .

У лютому 2013 року Яндекс запропонував UCoz забрати базу сайтів сервісу « Яндекс.Народ »(Близько 2 млн.), Угода була не грошовій [2] .

У лютому 2014 року разом з «Mail.ru Group» з проекту вийшли її засновники Андрій Крон і Юрій Євтухов. [6] . З цього моменту 100% акцій належали офшору «Компьюбайт лімітед» з Британських Віргінських островів, за словами Курта, крім нього самого є і інші акціонери [2] .

У 2014 році uCoz почав розробляти CMS спеціально для малого і середнього бізнесу - uKit , Є собою готові шаблони для сайтів підприємців і розрахованим на недосвідчених користувачів. У 2015 році після невдалої спроби повністю перевести додаток на платну основу, її повернули до freemium-моделі (необхідну частину функціоналу поставляється безкоштовно, але додаткові опції платні). За даними компанії, на uKit до квітня 2016 року створено понад 300 тис. Сайтів, середній чек користувачів uKit дорівнював $ 7,5 (платили 3-4% користувачів) [2] .

До 2016 року в фірмі працював 161 чоловік, офіси розташовувалися в Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону і Черкасах. Сайти і система розташовувалися на 116 серверах [2] .

Фінансові показники

За даними СПАРК, в 2012 році «Юкоз Медіа» отримала 6,7 млн ​​руб. збитку при виручці 23 млн руб., в 2013-му - 675 тис. руб. збитку при виручці 41,5 млн, а в 2014 році отримала невелику прибуток 286 тис. при виручці 65 млн руб. У 2015 році, за словами керівництва сукупна виручка uCoz склала $ 3,5 млн, 60% дали платежі користувачів, 25% - реклама, 15% - «непрямі платежі». uCoz взаємодіє з декількома великими агрегаторами реклами: Between Digital, Criteo, Propeller Ads [2] .

uCoz працює за freemium-моделі. Середній місячний платіж з моменту заснування до 2014 року становив близько $ 9 на місяць, через зростання тарифів середній чек досяг $ 12. З 1-1,3 млн користувачів платні пакети придбали 50 тис. Власників сайтів [2] .

У фінансовому плані середній чек користувача становив $ 12, 60% виручки припадало на призначені для користувача платежі. Велика частина витрат UCoz йшла на ФОП (60%), 10% - на обладнання, 30% - маркетинг та ін. У міру зростання бізнесу компанія почала балансувати на грані рентабельності [2] .

Основні можливості системи

 • На вибір надається 267 дизайнів (шаблонів) для створення сайту, а також є каталог платних шаблонів [7] .
 • Можливо створити власний дизайн (шаблон), або переробити будь-який стандартний, оперативна зміна дизайну сайту в будь-який момент життя сайту.
 • Широкий вибір конфігурації сайту, від мінімуму: 3 модуля (Користувачі, Пошук по сайту, Редактор сторінок), до максимуму: 23 модуля різного призначення. Активація та деактивація модулів на розсуд власника-адміністратора сайту.
 • При реєстрації виділяється 400 мегабайтів дискового простору. Дисковий простір збільшується зі зростанням числа відвідувачів і життя сайту, при бажанні закачувати великі файли можна прив'язати аккаунт Depositfiles . Дисковий простір необмежено.
 • надання домену третього рівня в 21 різної зоні .
 • Можливість прив'язати до сайту власний домен .
 • Необмежена створення / редагування MX записів , І створення субдоменов , Після прикріплення домену .
 • доступ по FTP .
 • WYSIWYG online редактор.
 • Візуальний конструктор блоків.
 • Версія сайту для PDA .
 • обмежене резервне копіювання .
 • RSS імпорт і експорт .
 • Системна версія бібліотеки jQuery (3 версії або будь-яка інша при відключенні системної).
 • API .
 • лайтбокс .
 • ЧПУ .
 • Загальна авторизація - uID (uNet) або локальна (платно, одноразово-безстроково).
 • Реєстрація через соціальні мережі [8] .

На вересень 2014 року є:

 • створення сайтів на 16 мовах (вибір в панелі управління сайтом): арабська , англійська , угорський , грузинський , іврит , іспанська , латиська , німецький , румунський , російська , український , французький , шведський , польський , вірменський , португальська .
 • вибір мови панелі управління сайту, 10 мов (вибір в панелі управління сайтом): арабська , англійська , угорський , іспанська , німецький , румунський , російська , французький , польський , португальська .
 • вибір мови сайту сервісу ucoz, 12 мов: арабська , англійська , угорський , іврит , іспанська , німецький , румунський , російська , український , французький , польський , португальська .

модулі

Особливості

Будучи за своєю суттю SaaS -системою, uCoz володіє також властивими SaaS властивостями - закритістю вихідного коду, неможливістю підвантаження серверних скриптів і підключення баз даних (Подібне допустимо вже в рамках концепції Web 3.0 PaaS ), Що компенсується великою кількістю вбудованих можливостей системи. [13] . Використовувати статичні (???) HTML -сторінки можна, але не рекомендується, є деякі обмеження на їх використання і завантаження [14] . Для некомерційних організацій, таких, як школи, дитячі сади, державні установи, існує можливість зняття рекламного банера зі сторінок сайту [15] .

нагороди

2008

2009

2010

 • Корпоративний блог Рунета в рамках конкурсу «Блог Рунета 2010» [20]

критика

Одним з головних недоліків для безкоштовних сайтів є наявність вкрай настирливої ​​реклами (в тому числі категорії 18+), яка з часом стала заважати перегляду сайту ще більше. Для веб-дизайнерів, які не є програмістами, може представляти труднощі перенесення сайту з uCoz на іншу платформу [21] . Інший недолік - неможливість використовувати Perl і ASP [22] . Довгий час до недоліків системи відносили неможливість використання PHP, проте в березні 2011 року PHP став доступний для використання, але на платній основі [23] .

Правове регулювання

Відповідно до " Законом про блогерів »Сайт визнаний організатором поширення інформації та 10.11.2014 занесений до відповідного реєстру під номером 15-РР [24] .

Примітки

посилання

uCoz

uCoz uCoz  URL  uCoz URL uCoz.ru Комерційний так Тип сайту Веб-сервіс Реєстрація обов'язкова, безкоштовна Мова (-і) арабська , англійська , угорський , грузинський , іврит , іспанська , латиська , німецький , румунський , російська , український , французький , шведський , польський , вірменський , португальська Розташування сервера Москва ( Росія )
Амстердам ( Нідерланди )
Ешбурн ( США ) Власник Юкоз Медіа Початок роботи 29 жовтня 2005 Поточний статус Працює Рейтинг Alexa 3135 [1]

uCoz - безкоштовна система управління сайтом і хостинг для сайтів, створених з її використанням, розроблена компанією uKit Group . Модулі uCoz можуть використовуватися як в єдиній зв'язці для створення повнофункціонального сайту , Так і окремо, наприклад, в якості блог-платформи , інтернет-магазину та ін. До 2014 року на його основі було створено понад 20 млн сторінок (з них активні були близько 1 млн), на окремих доменах працювали 54 тис. сайтів [2] . uCoz.ru знаходиться на 73-му місці найпопулярніших російських сайтів за даними Alexa Internet [3] .

Власник сервісу - ТОВ « Юкоз Медіа ", Росія.

Історія

На початку 2000-х власник інтернет-магазину Євген Курт і українські програмісти Андрій Владимирцев (Крон) і Юрій Євтухов вибрали для майбутнього бізнесу сферу створення сайтів [2] .

Проект запустився в 2005 році, перші інвестиції склали кілька тисяч доларів: вони пішли на покупку сервера за $ 3-4 тис. І витрати на рекламу і дизайн через фріланс. Назвою вибрали uCoz, цей домен вдалося купити всього за $ 10. Через рік uCoz мав 100 тис. Активних користувачів, які створили власні сайти. Дохід від розміщувалася на сторінках користувачів реклами дав перший прибуток через півроку [2] . Першим рекламним брокером став бігун , І через рік проект вийшов на незначний прибуток [2] .

В червні 2007 року відбулося офіційне відкриття англомовної версії [4] , А в серпні 2007 року - альфа-запуск німецької .

Влітку 2007 року надійшла пропозиція від Юрія Мільнера ( DST Global ) Про придбання частки в проекті за $ 2,5 млн [2] . Восени 2007 року була створена компанія з розподілом часток: Андрій Крон 31,58%, Юрій Євтухов 31,58%, «DST» 26,32%, Євген Курт 10,52% [5] . У період інвестицій компанія активно розвивала свій продукт [2] .

У 2010 році в компанії DST Global відбулася реструктуризація, внаслідок якої її частка в проекті «uCoz» була передана компанії Mail.Ru Group . До 2010 року число створених сайтів досягла 1 млн, але в цей момент у проекту з'явилися конкуренти в особі A5, Fo, Setup, Wix [2] .

У лютому 2013 року Яндекс запропонував UCoz забрати базу сайтів сервісу « Яндекс.Народ »(Близько 2 млн.), Угода була не грошовій [2] .

У лютому 2014 року разом з «Mail.ru Group» з проекту вийшли її засновники Андрій Крон і Юрій Євтухов. [6] . З цього моменту 100% акцій належали офшору «Компьюбайт лімітед» з Британських Віргінських островів, за словами Курта, крім нього самого є і інші акціонери [2] .

У 2014 році uCoz почав розробляти CMS спеціально для малого і середнього бізнесу - uKit , Є собою готові шаблони для сайтів підприємців і розрахованим на недосвідчених користувачів. У 2015 році після невдалої спроби повністю перевести додаток на платну основу, її повернули до freemium-моделі (необхідну частину функціоналу поставляється безкоштовно, але додаткові опції платні). За даними компанії, на uKit до квітня 2016 року створено понад 300 тис. Сайтів, середній чек користувачів uKit дорівнював $ 7,5 (платили 3-4% користувачів) [2] .

До 2016 року в фірмі працював 161 чоловік, офіси розташовувалися в Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону і Черкасах. Сайти і система розташовувалися на 116 серверах [2] .

Фінансові показники

За даними СПАРК, в 2012 році «Юкоз Медіа» отримала 6,7 млн ​​руб. збитку при виручці 23 млн руб., в 2013-му - 675 тис. руб. збитку при виручці 41,5 млн, а в 2014 році отримала невелику прибуток 286 тис. при виручці 65 млн руб. У 2015 році, за словами керівництва сукупна виручка uCoz склала $ 3,5 млн, 60% дали платежі користувачів, 25% - реклама, 15% - «непрямі платежі». uCoz взаємодіє з декількома великими агрегаторами реклами: Between Digital, Criteo, Propeller Ads [2] .

uCoz працює за freemium-моделі. Середній місячний платіж з моменту заснування до 2014 року становив близько $ 9 на місяць, через зростання тарифів середній чек досяг $ 12. З 1-1,3 млн користувачів платні пакети придбали 50 тис. Власників сайтів [2] .

У фінансовому плані середній чек користувача становив $ 12, 60% виручки припадало на призначені для користувача платежі. Велика частина витрат UCoz йшла на ФОП (60%), 10% - на обладнання, 30% - маркетинг та ін. У міру зростання бізнесу компанія почала балансувати на грані рентабельності [2] .

Основні можливості системи

 • На вибір надається 267 дизайнів (шаблонів) для створення сайту, а також є каталог платних шаблонів [7] .
 • Можливо створити власний дизайн (шаблон), або переробити будь-який стандартний, оперативна зміна дизайну сайту в будь-який момент життя сайту.
 • Широкий вибір конфігурації сайту, від мінімуму: 3 модуля (Користувачі, Пошук по сайту, Редактор сторінок), до максимуму: 23 модуля різного призначення. Активація та деактивація модулів на розсуд власника-адміністратора сайту.
 • При реєстрації виділяється 400 мегабайтів дискового простору. Дисковий простір збільшується зі зростанням числа відвідувачів і життя сайту, при бажанні закачувати великі файли можна прив'язати аккаунт Depositfiles . Дисковий простір необмежено.
 • надання домену третього рівня в 21 різної зоні .
 • Можливість прив'язати до сайту власний домен .
 • Необмежена створення / редагування MX записів , І створення субдоменов , Після прикріплення домену .
 • доступ по FTP .
 • WYSIWYG online редактор.
 • Візуальний конструктор блоків.
 • Версія сайту для PDA .
 • обмежене резервне копіювання .
 • RSS імпорт і експорт .
 • Системна версія бібліотеки jQuery (3 версії або будь-яка інша при відключенні системної).
 • API .
 • лайтбокс .
 • ЧПУ .
 • Загальна авторизація - uID (uNet) або локальна (платно, одноразово-безстроково).
 • Реєстрація через соціальні мережі [8] .

На вересень 2014 року є:

 • створення сайтів на 16 мовах (вибір в панелі управління сайтом): арабська , англійська , угорський , грузинський , іврит , іспанська , латиська , німецький , румунський , російська , український , французький , шведський , польський , вірменський , португальська .
 • вибір мови панелі управління сайту, 10 мов (вибір в панелі управління сайтом): арабська , англійська , угорський , іспанська , німецький , румунський , російська , французький , польський , португальська .
 • вибір мови сайту сервісу ucoz, 12 мов: арабська , англійська , угорський , іврит , іспанська , німецький , румунський , російська , український , французький , польський , португальська .

модулі

Особливості

Будучи за своєю суттю SaaS -системою, uCoz володіє також властивими SaaS властивостями - закритістю вихідного коду, неможливістю підвантаження серверних скриптів і підключення баз даних (Подібне допустимо вже в рамках концепції Web 3.0 PaaS ), Що компенсується великою кількістю вбудованих можливостей системи. [13] . Використовувати статичні (???) HTML -сторінки можна, але не рекомендується, є деякі обмеження на їх використання і завантаження [14] . Для некомерційних організацій, таких, як школи, дитячі сади, державні установи, існує можливість зняття рекламного банера зі сторінок сайту [15] .

нагороди

2008

2009

2010

 • Корпоративний блог Рунета в рамках конкурсу «Блог Рунета 2010» [20]

критика

Одним з головних недоліків для безкоштовних сайтів є наявність вкрай настирливої ​​реклами (в тому числі категорії 18+), яка з часом стала заважати перегляду сайту ще більше. Для веб-дизайнерів, які не є програмістами, може представляти труднощі перенесення сайту з uCoz на іншу платформу [21] . Інший недолік - неможливість використовувати Perl і ASP [22] . Довгий час до недоліків системи відносили неможливість використання PHP, проте в березні 2011 року PHP став доступний для використання, але на платній основі [23] .

Правове регулювання

Відповідно до " Законом про блогерів »Сайт визнаний організатором поширення інформації та 10.11.2014 занесений до відповідного реєстру під номером 15-РР [24] .

Примітки

посилання

uCoz

uCoz uCoz  URL  uCoz URL uCoz.ru Комерційний так Тип сайту Веб-сервіс Реєстрація обов'язкова, безкоштовна Мова (-і) арабська , англійська , угорський , грузинський , іврит , іспанська , латиська , німецький , румунський , російська , український , французький , шведський , польський , вірменський , португальська Розташування сервера Москва ( Росія )
Амстердам ( Нідерланди )
Ешбурн ( США ) Власник Юкоз Медіа Початок роботи 29 жовтня 2005 Поточний статус Працює Рейтинг Alexa 3135 [1]

uCoz - безкоштовна система управління сайтом і хостинг для сайтів, створених з її використанням, розроблена компанією uKit Group . Модулі uCoz можуть використовуватися як в єдиній зв'язці для створення повнофункціонального сайту , Так і окремо, наприклад, в якості блог-платформи , інтернет-магазину та ін. До 2014 року на його основі було створено понад 20 млн сторінок (з них активні були близько 1 млн), на окремих доменах працювали 54 тис. сайтів [2] . uCoz.ru знаходиться на 73-му місці найпопулярніших російських сайтів за даними Alexa Internet [3] .

Власник сервісу - ТОВ « Юкоз Медіа ", Росія.

Історія

На початку 2000-х власник інтернет-магазину Євген Курт і українські програмісти Андрій Владимирцев (Крон) і Юрій Євтухов вибрали для майбутнього бізнесу сферу створення сайтів [2] .

Проект запустився в 2005 році, перші інвестиції склали кілька тисяч доларів: вони пішли на покупку сервера за $ 3-4 тис. І витрати на рекламу і дизайн через фріланс. Назвою вибрали uCoz, цей домен вдалося купити всього за $ 10. Через рік uCoz мав 100 тис. Активних користувачів, які створили власні сайти. Дохід від розміщувалася на сторінках користувачів реклами дав перший прибуток через півроку [2] . Першим рекламним брокером став бігун , І через рік проект вийшов на незначний прибуток [2] .

В червні 2007 року відбулося офіційне відкриття англомовної версії [4] , А в серпні 2007 року - альфа-запуск німецької .

Влітку 2007 року надійшла пропозиція від Юрія Мільнера ( DST Global ) Про придбання частки в проекті за $ 2,5 млн [2] . Восени 2007 року була створена компанія з розподілом часток: Андрій Крон 31,58%, Юрій Євтухов 31,58%, «DST» 26,32%, Євген Курт 10,52% [5] . У період інвестицій компанія активно розвивала свій продукт [2] .

У 2010 році в компанії DST Global відбулася реструктуризація, внаслідок якої її частка в проекті «uCoz» була передана компанії Mail.Ru Group . До 2010 року число створених сайтів досягла 1 млн, але в цей момент у проекту з'явилися конкуренти в особі A5, Fo, Setup, Wix [2] .

У лютому 2013 року Яндекс запропонував UCoz забрати базу сайтів сервісу « Яндекс.Народ »(Близько 2 млн.), Угода була не грошовій [2] .

У лютому 2014 року разом з «Mail.ru Group» з проекту вийшли її засновники Андрій Крон і Юрій Євтухов. [6] . З цього моменту 100% акцій належали офшору «Компьюбайт лімітед» з Британських Віргінських островів, за словами Курта, крім нього самого є і інші акціонери [2] .

У 2014 році uCoz почав розробляти CMS спеціально для малого і середнього бізнесу - uKit , Є собою готові шаблони для сайтів підприємців і розрахованим на недосвідчених користувачів. У 2015 році після невдалої спроби повністю перевести додаток на платну основу, її повернули до freemium-моделі (необхідну частину функціоналу поставляється безкоштовно, але додаткові опції платні). За даними компанії, на uKit до квітня 2016 року створено понад 300 тис. Сайтів, середній чек користувачів uKit дорівнював $ 7,5 (платили 3-4% користувачів) [2] .

До 2016 року в фірмі працював 161 чоловік, офіси розташовувалися в Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону і Черкасах. Сайти і система розташовувалися на 116 серверах [2] .

Фінансові показники

За даними СПАРК, в 2012 році «Юкоз Медіа» отримала 6,7 млн ​​руб. збитку при виручці 23 млн руб., в 2013-му - 675 тис. руб. збитку при виручці 41,5 млн, а в 2014 році отримала невелику прибуток 286 тис. при виручці 65 млн руб. У 2015 році, за словами керівництва сукупна виручка uCoz склала $ 3,5 млн, 60% дали платежі користувачів, 25% - реклама, 15% - «непрямі платежі». uCoz взаємодіє з декількома великими агрегаторами реклами: Between Digital, Criteo, Propeller Ads [2] .

uCoz працює за freemium-моделі. Середній місячний платіж з моменту заснування до 2014 року становив близько $ 9 на місяць, через зростання тарифів середній чек досяг $ 12. З 1-1,3 млн користувачів платні пакети придбали 50 тис. Власників сайтів [2] .

У фінансовому плані середній чек користувача становив $ 12, 60% виручки припадало на призначені для користувача платежі. Велика частина витрат UCoz йшла на ФОП (60%), 10% - на обладнання, 30% - маркетинг та ін. У міру зростання бізнесу компанія почала балансувати на грані рентабельності [2] .

Основні можливості системи

 • На вибір надається 267 дизайнів (шаблонів) для створення сайту, а також є каталог платних шаблонів [7] .
 • Можливо створити власний дизайн (шаблон), або переробити будь-який стандартний, оперативна зміна дизайну сайту в будь-який момент життя сайту.
 • Широкий вибір конфігурації сайту, від мінімуму: 3 модуля (Користувачі, Пошук по сайту, Редактор сторінок), до максимуму: 23 модуля різного призначення. Активація та деактивація модулів на розсуд власника-адміністратора сайту.
 • При реєстрації виділяється 400 мегабайтів дискового простору. Дисковий простір збільшується зі зростанням числа відвідувачів і життя сайту, при бажанні закачувати великі файли можна прив'язати аккаунт Depositfiles . Дисковий простір необмежено.
 • надання домену третього рівня в 21 різної зоні .
 • Можливість прив'язати до сайту власний домен .
 • Необмежена створення / редагування MX записів , І створення субдоменов , Після прикріплення домену .
 • доступ по FTP .
 • WYSIWYG online редактор.
 • Візуальний конструктор блоків.
 • Версія сайту для PDA .
 • обмежене резервне копіювання .
 • RSS імпорт і експорт .
 • Системна версія бібліотеки jQuery (3 версії або будь-яка інша при відключенні системної).
 • API .
 • лайтбокс .
 • ЧПУ .
 • Загальна авторизація - uID (uNet) або локальна (платно, одноразово-безстроково).
 • Реєстрація через соціальні мережі [8] .

На вересень 2014 року є:

 • створення сайтів на 16 мовах (вибір в панелі управління сайтом): арабська , англійська , угорський , грузинський , іврит , іспанська , латиська , німецький , румунський , російська , український , французький , шведський , польський , вірменський , португальська .
 • вибір мови панелі управління сайту, 10 мов (вибір в панелі управління сайтом): арабська , англійська , угорський , іспанська , німецький , румунський , російська , французький , польський , португальська .
 • вибір мови сайту сервісу ucoz, 12 мов: арабська , англійська , угорський , іврит , іспанська , німецький , румунський , російська , український , французький , польський , португальська .

модулі

Особливості

Будучи за своєю суттю SaaS -системою, uCoz володіє також властивими SaaS властивостями - закритістю вихідного коду, неможливістю підвантаження серверних скриптів і підключення баз даних (Подібне допустимо вже в рамках концепції Web 3.0 PaaS ), Що компенсується великою кількістю вбудованих можливостей системи. [13] . Використовувати статичні (???) HTML -сторінки можна, але не рекомендується, є деякі обмеження на їх використання і завантаження [14] . Для некомерційних організацій, таких, як школи, дитячі сади, державні установи, існує можливість зняття рекламного банера зі сторінок сайту [15] .

нагороди

2008

2009

2010

 • Корпоративний блог Рунета в рамках конкурсу «Блог Рунета 2010» [20]

критика

Одним з головних недоліків для безкоштовних сайтів є наявність вкрай настирливої ​​реклами (в тому числі категорії 18+), яка з часом стала заважати перегляду сайту ще більше. Для веб-дизайнерів, які не є програмістами, може представляти труднощі перенесення сайту з uCoz на іншу платформу [21] . Інший недолік - неможливість використовувати Perl і ASP [22] . Довгий час до недоліків системи відносили неможливість використання PHP, проте в березні 2011 року PHP став доступний для використання, але на платній основі [23] .

Правове регулювання

Відповідно до " Законом про блогерів »Сайт визнаний організатором поширення інформації та 10.11.2014 занесений до відповідного реєстру під номером 15-РР [24] .

Примітки

посилання

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.