Статьи

У чому зустрічати і що одягнути на Новий рік Кози в 2015

Новорічне свято завжди несе відчуття дива, казки Новорічне свято завжди несе відчуття дива, казки. Ми загадуємо бажання і хочемо, щоб вони збулися. Правильно обрана одяг для святкування Нового року може посилить магію цього особливого, чарівного часу і принести удачу. Ця стаття для тих, кого цікавить, в чому зустрічати Новий рік в 2015 - рік Кози або в іншому варіанті - Вівці.

Дозвольте дати деякі рекомендації. Новий рік настає за китайським місячним календарем 19 лютого 2015 року, але його наближення ми відчуваємо вже в новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня 2015 року Елемент цього року - дерево, колір - синій і зелений. Символ року - Коза або Вівця. Незадовго до свята у багатьох виникає питання, що одягнути на Новий рік, який наряд вибрати, щоб бути в гармонії з енергією року і дружити c правлячим ними тваринам - Козою.

За фен-шуй рекомендується зустрічати цей рік в одязі всіх відтінків синього і зеленого За фен-шуй рекомендується зустрічати цей рік в одязі всіх відтінків синього і зеленого. Що робити, якщо вам не йдуть ці кольори? Виберіть кольори, близькі до кольору дерева - жовті, бежеві, коричневі. Всі природні кольори землі такі ж гарні, навіть чорний.

Не тільки одяг, але і аксесуари і прикраси в синьо-зеленої і коричневої колірної гамі, такі як ювелірні вироби, ремені, шарфи та ін. Будуть гарні в це свято.

Як підкреслити свою індивідуальність і зробити свій образ більш виразним? На додаток до свого новорічного поряд ви можете вибрати прикраси з натуральними каменями, в яких сильна енергія елемента Дерево. це зелений нефрит , агат , зелений турмалін і малахіт .

Також гарні камені, які асоціюються з водною стихією, тому що вона дружня елементу Дерева - бірюза , Аквамарин, лазурит і місячний камінь. Якщо ви вибираєте чорний колір, то вам підійдуть чорний турмалін або чорний онікс. І, звичайно ж, доречними будуть дерев'яні прикраси, адже цим роком править елемент Дерево.

Чи є кольори, яких краще уникати? Так є. Згідно Фен-шуй, найменш сприятливими в 2015 стануть кольори, що асоціюються з елементами Вогню і Металу: всі білі і сірі тони, а також фіолетовий, помаранчевий і червоний кольори. Тому зустрічати Новий рік Кози в одязі цих квітів не рекомендується. Крім того, небажані наряди з синтетичних тканин, віддавайте перевагу натуральним матеріалам.

Щоб порадувати Козу-Вівцю, створіть її образ в зачісці Щоб порадувати Козу-Вівцю, створіть її образ в зачісці. Що добре для зустрічі Нового року Кози в 2015 - локони, косички, дрібне плетіння. Уникайте гладких, «зализаних» зачісок.

На святковому столі в новорічну ніч обов'язково повинні бути салати зі свіжих овочів, фрукти. Багато м'ясних страв небажані, цим ви можете образити кізоньки.

Всі ці поради стануть в нагоді вам не тільки для того, щоб вибрати одяг для зустрічі Нового року. Для залучення удачі, ви можете носити одяг і прикраси тих кольорів, про які говорилося вище, весь 2015 рік.

Про цікаві ідеї вибору новорічних подарунків по знаках Зодіаку ви можете прочитати тут: Подарунки за знаками Зодіаку

Читайте також: У чому зустрічати Новий рік Собаки в 2018

Що робити, якщо вам не йдуть ці кольори?
Як підкреслити свою індивідуальність і зробити свій образ більш виразним?
Чи є кольори, яких краще уникати?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача