Статьи

У Яндекс.Вебмастере з'явилися «рекомендовані запити»

Яндекс.Вебмайстер почав рекомендувати вебмастерам запити і сторінки, що спрощують залучення пошукового трафіку. Про це сьогодні, в ході сьомої Вебмастерской, розповів Михайло Сливинський, керівник Служби Яндекса по роботі з веб-майстрами. Запропоновані запити можна використовувати в якості умови таргетування при веденні реклами.

Ефективність підібраних запитів можна оцінити за допомогою прогнозованих показників на основі даних Яндекс.Директу. Показники представлені з умовою входу в гарантовані покази:

  • кількість показів;
  • кількість кліків;
  • ціна за клік.

Прогноз будується з урахуванням статистики по показах і кліках за останні 28 днів. При розрахунку враховуються:

  • позиції, дні, час та регіони показів оголошень;
  • приводили ці покази до кліках;
  • ставки і списані ціни кліків.

позиції, дні, час та регіони показів оголошень;   приводили ці покази до кліках;   ставки і списані ціни кліків

Всі наведені поля мають можливість фільтрації, що дозволяє веб-майстру сфокусуватися на тих запитах, за якими зараз мало трафіку, але які є цільовими.

Крім пошукових запитів сервіс відображає URL сторінки, яка показується по тому або іншому запиту в пошуку. Цю сторінку можна використовувати в якості цільової для переходів з реклами.

Всі представлені дані можна вивантажувати в форматах CSV і XLS і використовувати в подальшому для задач пошукової оптимізації та таргетированной реклами.

Нагадаємо, про те, що Яндекс почав тестування нового розділу Вебмастера «рекомендовані запити» стало відомо в липні 2017 року. У закритому бета-тестуванні на запрошення Яндекса взяли участь кілька тисяч вебмайстрів.

На початку листопада оновився дизайн сервісу Яндекс.Вебмастер - був здійснений перехід від трехколоночной верстки інтерфейсу до двоколонковому. За рахунок третьої, віддаленої, колонки була значно розширена робоча область для графіків і метрик.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача