Статьи

У Путіна відповіли на розміщення Китаєм балістичних ракет на кордоні з РФ

Дмитро Пєсков. Фото: ТАСС

У Путіна відповіли на розміщення Китаєм балістичних ракет на кордоні з РФ https://cdn.segodnya.ua/img/article/7911/83_main_new.1481037795.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7911/83_tn .1481037795.jpg 2017-01-24T11: 56: 11 + 02: 00 Світ За словами Пєскова, військове будівництво в Китаї Москва не сприймає як загрозу

Москва не сприймає як загрозу розміщення Китаєм міжконтинентальних балістичних ракет недалеко від кордону з Росією. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Будь-які дії в плані розвитку Збройних сил Китаю, якщо ця інформація (про розміщення міжконтинентальних балістичних ракет поблизу кордонів РФ) відповідає дійсності, військове будівництво в Китаї не сприймаємо як загрозу для нашої країни", - заявив Дмитро Пєсков.

Він нагадав, що Китай "Є нашим стратегічним союзником, нашим партнером і в політичному, і в торгово-економічному плані". "Ми дорожимо нашими відносинами", - підкреслив представник Кремля.

Раніше ЗМІ повідомили про те, що Китай розмістив найбільш досконалі балістичні ракети власної розробки в межує з Росією провінції Хейлунцзян .

Триступенева твердопаливна МБР DF-41 (CSS-X-10 за класифікацією НАТО ) Розроблена китайської Академією технологій ракет-носіїв. Імовірно, вона оснащена головною частиною, яка включає від 10 до 12 ядерних блоків індивідуального наведення. За різними оцінками, максимальна дальність DF-41 становить близько 14 тис. Км.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача