Статьи

У Києві з'явилася вулиця Кубанської України

цею материал Доступний по-русски

Київрада перейменувала вулицю Маршала Жукова в житловому масиві Лісовий.

Київрада перейменувала вулицю Маршала Жукова в житловому масиві Лісовий

У Києві на житловому масиві Лісовий з'явилася вулиця Кубанської України / фото Wikimapia

Як повідомляє прес-служба Київської міськради, нова назва вибрано для відновлення історичної пам'яті про козачому державному утворенні на Кубані.

Читайте також Київрада перейменувала Московський міст в Північний

Відповідне громадське обговорення щодо перейменування проходило з 29 травня до 29 липня 2017 року на єдиному веб-порталі територіальної громади міста, де кожен користувач мав можливість ознайомитися із запропонованим проектом рішення.

Нагадаємо, що вулиця Маршала Жукова розташована в житловому масиві Лісовий, пролягає від вулиці Кіото до вулиці Космонавта Волкова. Свою назву вона отримала в 1974 році на честь радянського військового діяча, Маршала Радянського Союзу Георгія Жукова. До цього вулиця носила назву "Поліграфічна" від розташованого в її початку НДІ поліграфічної промисловості.

Як повідомляв УНІАН, президент України Петро Порошенко пропонує перейменувати вулицю Івана Кудрі в Києві на честь сенатора США Джона Маккейна, який пішов з життя 25 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача