Статьи

У деяких школах Маріуполя сьогодні не проводяться заняття

Навчальні та дошкільні заклади суттєво постраждали. Фото: кадр з відео

У деяких школах Маріуполя сьогодні не проводяться заняття https://cdn.segodnya.ua/img/article/5871/63_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5871/63_tn.jpg 2015-01- 26T13: 32: 38 + 02: 00 Донбас Чверть учнів відсутній на уроках в понеділок

У Маріуполі сьогодні, 26 січня, не проводяться заняття в школах, розташованих в мікрорайоні Східний. Про це повідомляє управління освіти маріупольського міської ради.

"У школах №5, 67, 68, 69, в понеділок не проводяться заняття. Для учнів СШ №5, в якій в результаті обстрілу сталася пожежа, навчальний процес на найближчий час організований на базі відразу трьох навчальних закладів - гімназії №1, ЗОШ №41, 48. Заняття для учнів початкових класів почалися з 08.00, для учнів 5-11 класів - з 13.00. з метою безпеки школярів до нових місць навчання будуть організовано супроводжувати вчителя ", - повідомляють в міськраді.

Дошкільні навчальні заклади міста готові прийняти вихованців дитячих садків №42, 47, 160, 165, будівлі яких також сильно постраждали під час обстрілу мікрорайону Східний 24 січня.

Всі інші навчально-виховні установи, а саме дитячі сади, школи і позашкільні установи, працюють в звичайному режимі, згідно з навчальним планом. Навчальні заняття проводяться за розкладом.

"На ранок 26 січня на заняттях в школах відсутні 28,3%. У дитячі садки міста не прийшли 40%. Найбільше відсутніх школярів і вихованців дитсадка налічується в Орджонікідзевському районі - 7% і 60% відповідно", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 24 січня в результаті атаки бойовиків в Маріуполі загинули 30 людей, більше 100 отримали поранення.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.