Статьи

У Москві почали відключати гарячу воду

  1. Московська вода з-під крана стане краще

З сьогоднішнього дня в Москві почали відключати гарячу воду. Цього року ремонтні роботи будуть проводити не довше десяти днів, а в деяких районах гарячу воду не відключать зовсім.

Дізнатися, коли і на скільки ваш будинок залишиться без гарячої води, другий рік поспіль можна на сайті ВАТ «МОЕК» . При цьому, якщо раніше води не було в середньому по два тижні, тепер цей термін скорочуватимуть: в 388 московських будинках гарячої води не буде всього три дні, в 580 - п'ять днів, а в 119 - тиждень. В 1 500 будинках воду взагалі не відключать. Влада відзначає, що серед будинків, яких найменше торкнуться незручності, є будівлі не тільки в нових районах, а й у старих, таких як Міщанський, Олексіївський, Ростокино, Лосіноостровскій.

Відключення гарячого водопостачання необхідно для проведення планових ремонтних робіт і прокладки нових труб. Модернізація трубопроводу дозволяє помітно скоротити час відключення. Раніше гаряча вода була відсутня мінімум три тижні, в 2010 році період скоротився до 14 днів, а в 2011-му - до 10 днів.

З сьогоднішнього дня в Москві почали відключати гарячу воду Московська вода з-під крана стане краще
Скільки води утекло: 5 петербуржців з протекшей дахом

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то