Статьи

У Казахстані стартує новий сезон X-Factor з призовим фондом 7 мільйонів тенге

Саме Х-Factor подарував країні таких талановитих виконавців, як Луини, Абдулкарим Карімов, Кентау, Анатолій Цой і багатьох інших.

У Казахстані стартує новий сезон міжнародного вокального конкурсу X-Factor з призовим фондом 7 мільйонів тенге, повідомляє Zakon.kz .

Крім того, в сьомому сезоні знижується віковий ценз для учасників. Тепер взяти участь в конкурсі зможуть казахстанці у віці від 12 років. Верхньої вікової межі, згідно загальносвітовими правилами проекту X-Factor, не існує. Головним призом для переможця - володаря того самого загадкового чинника Х, в сьомому сезоні стане чек на 7 мільйонів тенге.

Головним призом для переможця - володаря того самого загадкового чинника Х, в сьомому сезоні стане чек на 7 мільйонів тенге

На пошуки кращих з кращих музичні продюсери проекту вирушать по п'яти містах Казахстану. Відбір талантів також буде проводитися через Інтернет. Бажаючі зможуть записати відео заявки і відправити на сайт проекту, який буде запущений 28 березня. Ведучий проекту поки не обраний, бажаючі також можуть відправити заявки.

«Проект Х-фактор - це не зовсім пісенний конкурс, - продовжив Кисельов. - Це сплав пісенного таланту, бажання і харизми. В історії було багато співаків, які не володіли унікальними вокальними даними, але при цьому вони стали зірками, і як кажуть, співали душею. У них якраз там був той Х-фактор, який ми шукаємо. З десятків тисяч претендентів буде тільки один переможець. Кожен учасник отримає популярність, популярність і досвід ».

Для проведення попередніх прослуховувань кастинг-група проекту відвідає п'ять міст Казахстану - Усть-Каменогорськ (18 квітня), Павлодар (20 квітня), Астану (22 квітня), Шимкент (24 квітня) і Алмати (27-28 квітня). Зазвичай на кастинги конкурсу Х-Factor приходять більш десяти тисяч казахстанців, в цьому році організатори сподіваються побачити на прослуховуваннях набагато більше число людей. В першу чергу очікування пов'язані зі зниженням вікового цензу, а також з тим, що Х-Factor відвідає нове покоління талановитих вокалістів, яке встигло вирости за ті два роки, що проекту не було в ефірі.

У нинішньому сезоні в якості членів журі та наставників виступлять: нагим Ескаліева - народна артистка Республіки Казахстан, радянська і казахстанська естрадна співачка. Нурберген Махамбета - радіоведучий, діджей. Дільназ Ахмадіева - заслужений діяч Республіки Казахстан, співачка.

«Переможцю проекту дається слава, популярність і фінансова підтримка. Для них це шалені гроші, які даються для творчого розвитку, а не для особистих витрат. Чи стане людина зіркою, залежить від нього. Не тільки від таланту, а й зусиль, і старань, і хорошого продюсера », - сказала нагим Ескаліева.

Не тільки від таланту, а й зусиль, і старань, і хорошого продюсера », - сказала нагим Ескаліева

Новий сезон X-Factor транслюватиметься щосуботи з 1 вересня 2018 до 9 січня 2019 року на Першому каналі Євразія.

«Ми даємо можливість людям реалізуватися, а вже далі все залежить від самої людини. Є питання і до самого шоу-бізнесу. Не буду називати прізвища, але іноді, коли розмовляєш з артистом, і запрошуєш взяти участь в шоу, програми, концерті, багато хто говорить "у мене весілля, у мене тієї і тут я більше зароблю, не хочу я йти на телебачення, у мене все добре , я на тоях більше зароблю ". Наш телеканал дає можливість молодим талантам, а як вже він скористається цією можливістю залежить від людини ", - зазначив генеральний директор Першого каналу.

Найбільше телевізійне вокальне шоу на планеті Х-Factor з'явилося в Казахстані в 2010-му році. За шість минулих в ефірі сезонів, проект зарекомендував себе як справжню кузню популярних артистів. Саме Х-Factor подарував країні таких талановитих виконавців, як Луини, Абдулкарим Карімов, Кентау, Анатолій Цой ( «М-бенд») і багатьох інших.

Технологія виробництва шоу таїть в собі багато секретів, але найголовніший з них - розповідь в ньому будується за законами серіалу, де драматургія кожної серії тісно пов'язана з наступною. Відповідно, минулий сезон залишив у глядача надію на продовження, і новий він зустріне з величезним інтересом.


Більше важливих новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.