Статьи

У Казахстані стартує новий сезон X-Factor з призовим фондом 7 мільйонів тенге

Саме Х-Factor подарував країні таких талановитих виконавців, як Луини, Абдулкарим Карімов, Кентау, Анатолій Цой і багатьох інших.

У Казахстані стартує новий сезон міжнародного вокального конкурсу X-Factor з призовим фондом 7 мільйонів тенге, повідомляє Zakon.kz .

Крім того, в сьомому сезоні знижується віковий ценз для учасників. Тепер взяти участь в конкурсі зможуть казахстанці у віці від 12 років. Верхньої вікової межі, згідно загальносвітовими правилами проекту X-Factor, не існує. Головним призом для переможця - володаря того самого загадкового чинника Х, в сьомому сезоні стане чек на 7 мільйонів тенге.

Головним призом для переможця - володаря того самого загадкового чинника Х, в сьомому сезоні стане чек на 7 мільйонів тенге

На пошуки кращих з кращих музичні продюсери проекту вирушать по п'яти містах Казахстану. Відбір талантів також буде проводитися через Інтернет. Бажаючі зможуть записати відео заявки і відправити на сайт проекту, який буде запущений 28 березня. Ведучий проекту поки не обраний, бажаючі також можуть відправити заявки.

«Проект Х-фактор - це не зовсім пісенний конкурс, - продовжив Кисельов. - Це сплав пісенного таланту, бажання і харизми. В історії було багато співаків, які не володіли унікальними вокальними даними, але при цьому вони стали зірками, і як кажуть, співали душею. У них якраз там був той Х-фактор, який ми шукаємо. З десятків тисяч претендентів буде тільки один переможець. Кожен учасник отримає популярність, популярність і досвід ».

Для проведення попередніх прослуховувань кастинг-група проекту відвідає п'ять міст Казахстану - Усть-Каменогорськ (18 квітня), Павлодар (20 квітня), Астану (22 квітня), Шимкент (24 квітня) і Алмати (27-28 квітня). Зазвичай на кастинги конкурсу Х-Factor приходять більш десяти тисяч казахстанців, в цьому році організатори сподіваються побачити на прослуховуваннях набагато більше число людей. В першу чергу очікування пов'язані зі зниженням вікового цензу, а також з тим, що Х-Factor відвідає нове покоління талановитих вокалістів, яке встигло вирости за ті два роки, що проекту не було в ефірі.

У нинішньому сезоні в якості членів журі та наставників виступлять: нагим Ескаліева - народна артистка Республіки Казахстан, радянська і казахстанська естрадна співачка. Нурберген Махамбета - радіоведучий, діджей. Дільназ Ахмадіева - заслужений діяч Республіки Казахстан, співачка.

«Переможцю проекту дається слава, популярність і фінансова підтримка. Для них це шалені гроші, які даються для творчого розвитку, а не для особистих витрат. Чи стане людина зіркою, залежить від нього. Не тільки від таланту, а й зусиль, і старань, і хорошого продюсера », - сказала нагим Ескаліева.

Не тільки від таланту, а й зусиль, і старань, і хорошого продюсера », - сказала нагим Ескаліева

Новий сезон X-Factor транслюватиметься щосуботи з 1 вересня 2018 до 9 січня 2019 року на Першому каналі Євразія.

«Ми даємо можливість людям реалізуватися, а вже далі все залежить від самої людини. Є питання і до самого шоу-бізнесу. Не буду називати прізвища, але іноді, коли розмовляєш з артистом, і запрошуєш взяти участь в шоу, програми, концерті, багато хто говорить "у мене весілля, у мене тієї і тут я більше зароблю, не хочу я йти на телебачення, у мене все добре , я на тоях більше зароблю ". Наш телеканал дає можливість молодим талантам, а як вже він скористається цією можливістю залежить від людини ", - зазначив генеральний директор Першого каналу.

Найбільше телевізійне вокальне шоу на планеті Х-Factor з'явилося в Казахстані в 2010-му році. За шість минулих в ефірі сезонів, проект зарекомендував себе як справжню кузню популярних артистів. Саме Х-Factor подарував країні таких талановитих виконавців, як Луини, Абдулкарим Карімов, Кентау, Анатолій Цой ( «М-бенд») і багатьох інших.

Технологія виробництва шоу таїть в собі багато секретів, але найголовніший з них - розповідь в ньому будується за законами серіалу, де драматургія кожної серії тісно пов'язана з наступною. Відповідно, минулий сезон залишив у глядача надію на продовження, і новий він зустріне з величезним інтересом.


Більше важливих новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача