Статьи

У PC Монітори впливає на продуктивність мого ПК з Windows?

Таким чином, ви думаєте про новий широкому ЖК-моніторі або навіть про декілька моніторах, і ви хотіли б знати, чи призведе ця покупка до продуктивності вашого ПК. Коротка відповідь - ні, не зовсім.

ОНОВЛЕННЯ одиночному МОНІТОР

Одноразове оновлення ЖК-монітора з вашого старого монітора з важкими зображеннями буде практично не впливати на продуктивність ПК, якщо ви не скористаєтеся своїм екраном в Windows, щоб скористатися додатковою екранної нерухомістю. Більш високі дозволу накладають на ваш ПК і графічну карту трохи нижче значення роздільної здатності. Але при тій же резолюції ваш новий монітор не вплине на речі. І це, швидше за все, буде використовувати набагато меншу потужність, яку навколишнє середовище (і ваш електричний рахунок) оцінять, а також стануть простішими на очах.

ОНОВЛЕННЯ подвійного МОНІТОР

Заміна одного монітора на два або додавання другого монітора може вплинути на продуктивність ПК, особливо якщо у вас є важка тривимірна графіка на обох екранах одночасно. Ви ефективно робите свою графічну карту подвійно важче відображати графіку на двох екранах одночасно.

Однак для більшості звичайних користувачів Windows другий монітор не матиме великого значення. Якщо ви бачите повільну продуктивність після додавання другого монітора, швидше за все, ваша продуктивність була поганою до оновлення. В цьому випадку оновлення відеокарти може бути дуже недорогим і матиме суттєве значення. Так як нові карти підтримують в першу чергу два монітори, вам може знадобитися модернізація в будь-якому випадку, щоб використовувати подвійні монітори.

ДОДАВАННЯ МОНІТОР В лептоп

Навіть додавання зовнішнього монітора до ноутбуку не вплине на продуктивність ноутбука, тому що, природно, вбудований екран не буде використовуватися в той час, тому компроміс приблизно еквівалентний. Однак ви можете виявити, що зовнішній монітор може розряджати батарею швидше, ніж вбудований екран меншого розміру, тому майте це на увазі.

Я також повинен відзначити, що наявність більшої кількості екранних об'єктів нерухомості може поліпшити вашу продуктивність і розумну гру, тому будь-яка невелика втрата продуктивності ПК буде компенсована тим, наскільки більше ви отримаєте за допомогою двох екранів (або просто більш одного екрану, ніж до)!

Так що оновлюйтеся, так як ціни на ЖК-телевізори знаходяться на рекордно низькому рівні, без турбот!

Так що оновлюйтеся, так як ціни на ЖК-телевізори знаходяться на рекордно низькому рівні, без турбот

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача