Статьи

У центрі Рязані проводять археологічні розкопки

В історичній частині міста вчені досліджують район Ніколодворянской вулиці. На місці знесеного будинку збираються побудувати бізнес-центр.

На місці знесеного будинку збираються побудувати бізнес-центр

В історичному центрі міста Рязань роботи по розкопках на Ніколодворянской вулиці продовжують місцеві археологи. Тут раніше розташовувався двоповерховий будинок, але на його місці будуть зводити бізнес-центр. Вчені збираються перед початком будівельних робіт уважно вивчити місцевість, так як тут в 19 столітті була садиба, що належала надвірної радниці Ганні Грігоріус. До цього в 16 столітті територія сучасних розкопок ставилася до Земської Слободі, яка була так названа через те, що раніше тут проживали ямщики.

Начальник археологічної експедиції сподівається, що проводяться в даний час розкопки допоможуть по крупицях зібрати відомості про історію міста - від середньовіччя до наших днів. В даний час знайдено особливий підвал старовинної садиби, куди разом з льодом завантажувалися продукти харчування, також археологи знайшли осколки посуду, якою користувалися люди дворянського стану.


Карташов Тимур

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача