Статьи

Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter | Блог Rn21.ru

  1. Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter ЩО ТАКЕ TWITTER І ЧОМУ ВІН ПОТРІБЕН КОЖНОМУ! FAQ!...
  2. Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter
  3. Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter
  4. Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter
  5. Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter
  6. Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter

Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter

ЩО ТАКЕ TWITTER І ЧОМУ ВІН ПОТРІБЕН КОЖНОМУ! FAQ!

Twitter сьогодні - це потужний комунікаційний інструмент. Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування.

Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування

Що таке Twitter? А це:
- нові ділові контакти
- нові друзі і знайомі, спочатку віртуальні, потім офлайнові
- саме оперативне ЗМІ. Про все найважливіше ви будете дізнаватися значно раніше інформаційних агентств (при коректному складанні листа передплатників)
- можливість поспілкуватися з людьми, з якими в простого життя у вас контакт трапився б навряд чи
- соціальна мережа. Можливість стежити за подіями з життя ваших колег, друзів, знайомих
- публічний форум, спілкування за інтересами
і багато багато іншого.

Скажу чесно, стільки знайомих, нових друзів, нових колег, партнерів і просто знайомих, скільки за останні 2 роки дав мені твіттер, я б у своєму повсякденному житті не отримав і десяту частину. При тому не тільки для онлайн-спілкування, з абсолютною більшістю людей рано чи пізно відбувається «развіртуалізаціі» - коли ви перетинаєтеся і знайомитеся очно на якомусь заході або навіть просто спонтанно раптом домовляєтеся сходити попити кави / пива / соку куди-небудь, т .до. нема що робити.

Отже, Twitter - найкорисніший комунікаційний інструмент на сьогодні. Плюс це саме оперативне ЗМІ і кладемо нових контактів, яких вам не дасть жоден інший проект, хоч Facebook, хоч LinkedIN, хоч інші.

Вступ закінчили, давайте розбиратися, що за звір цей TWITTER і як з ним подружитися, як його приручити.

Зараз я продовжую активно заганяти своїх друзів в твіттер. Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище.

Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище

Найскладніше в твіттері - це:
а) змусити себе зареєструватися. Процедура реєстрації «дуже складна», цілих пару кліків.
б) створивши аккаунт - пройтися по первинним налаштувань і заповнити профіль, BIO (інформацію про себе) + додати аватар
в) розібратися, що таке реплаі, ретвіти, на зв'язку, що таке стрічка, хто такі фоловерів, чому відображаються не всі твіти тих, на кого ти підписаний і т.д.
г) знайти тих, кого будеш читати в своїй стрічці (цікавих людей)

Ось давайте розберемося з усіма цими питаннями на прикладі web-версії Twitter, доступною на сайті https://twitter.com/ . Реєструватися в сервісу все одно будемо з комп'ютера, а клієнти для мобільних пристроїв розглянемо як-небудь пізніше, там функціональність може бути трохи змінена, в різних програмах по-різному. Осягаємо з азів і класичної web-версії на сайті https://twitter.com/ .

приручати TWITTER

Перший крок. Реєстрація.

Процедура проста і дуже швидка. Перше - придумуємо собі нік-нейм, за яким до вас будуть звертатися. Ім'я вашого профілю. Бажано, щоб воно було коротше, оптимально - 5-10 символів. Адже ми пам'ятаємо, що довжина повідомлення в твіттер обмежена 140 символами, і ваш нік, коли до вас будуть звертатися, теж символи забирає. Придумати оригінальний нік буде складно, природно, всі імена і прості слова вже розібрані. Доведеться проявити фантазію. Але придумуйте асоціативний нік, щоб його вашим друзям і новим знайомим було легко згадати і асоціювати з вами. Мій оригінальний нік Rn21, наприклад, був уже кимось зайнятий (що найприкріше - даремно, аккаунт не ведеться, мертвий). Довелося взяти Rn21ru. Також буде потрібно вказати вашу контактну пошту, що як зазвичай, і пароль. Тут все стандартно, банальна і швидка процедура. Отже, зареєструвалися, крок другий ...

Другий крок. Профіль і BIO.

BIO (біо) - це інформація про вас. Так само, як і в усьому твіттері, вам тут виділено 140 знаків. Щоб заповнити BIO, натискаємо іконку шестерінки у верхній панелі, і ім'я вашого профілю в випадаючому меню. Редагуємо профіль, заповнюючи все поля. Раджу вказувати ваше справжнє ім'я англійською (не бійтеся синдрому анонімності) - так вас буде простіше знайти друзям. Поле «Про себе» (раніше називалося як раз Bio) заповнюйте коротко, але зрозуміло. Це дуже важливе поле. Так, побачивши ваш твіт, якщо він здасться цікавим людині, користувач зазвичай відкриває вашу сторінку на твіттері, що має вигляд https://twitter.com/ваш_ник, де зверху вказано ваш нік, аватар і Bio. І саме по Bio він визначить, чи потрапляєте ви в його коло інтересів, чи варто йому додавати вас в свою стрічку повідомлень. Тому ваше поле «про себе» має коротко і чітко розповісти, чим ви займаєтеся і ваші головні інтереси. Подивіться мій приклад, він непоганий, як мені здається: https://twitter.com/rn21new / Але не обов'язково його дублювати 1: 1, проявіть фантазію :)

Також не забудьте завантажити аватарку. Хорошим тоном буде завантажити аватар з вашим справжнім фото. Не варто боятися. Так користувачеві буде легше було розрізняти ваші повідомлення у стрічці твіттера і асоціювати їх з вами. Раптом ваші друзі або колеги забудуть, який у вас нік? А по фотке завжди згадають!

Зауважте, в налаштуваннях профілю сівби є ще кілька пунктів налаштувань. Ви можете переглянути їх і вибрати необхідні для адаптації самостійно. У тому числі налаштування повідомлень, персоналізація (вибір фону задньої картинки, припустимо) та інше. Але вони не є обов'язковими для першого знайомства, ними можна зайнятися в будь-який момент.

Третій крок. Термінологія.

Найскладніше, вливаючись в новий рух - розібратися з місцевою термінологією. Щоб говорити на одній мові. Вивчаємо основні поняття twitter, його сленг. Можливо, десь в словниках є більш розумні пояснення термінів, я постараюся своїми словами. Тут же попутно і розберемо правила спілкування в твіттер.

Написати повідомлення досить просто! Пишемо текст - і відправляємо! Спробуйте написати вітальний твіт (твіт - це повідомлення в твіттері) і опублікуйте його в своїй стрічці.

Персональна стрічка твіттера. Це список усіх ваших повідомлень. Персональна стрічка доступна при кліці по кнопці «Я» в веб-версії твіттера. Тут виводяться всі ваші повідомлення, які ви публікували особисто, а також зроблені вами ретвіти. Що це - розглянемо пізніше.

Загальна стрічка твіттера. А це схоже, наприклад, на стрічку новин «вконтакте». Тут виводяться повідомлення всіх людей, яких ви підписалися читати. Включаючи і ваші повідомлення теж. Відсортовано все по терміну публікації. Будучи залогіненним в твіттер, загальна стрічка доступна вам «за замовчуванням» при вході на сайт: http://twitter.com.

- реплай (Відповідь). Коли ви хочете відповісти якійсь людині на його твіт - тисніть «відповідь» і відповідаєте. Нік-нейм людини при цьому пишеться через собаку на початку - @ rn21ru. Це означає звернення до людини. Якщо користувач, якому ви відповідаєте, підписаний на вас, він побачить ваше повідомлення в своїй загальній стрічці. Якщо ж ви відповідаєте користувачеві, який на вас не підписувався (ну, поки що не підписувався, все буває в перший раз) - в своїй основній стрічці він відповіді не побачить, але побачить його, натиснувши на кнопку «@ на зв'язку». Про цей розділ трохи пізніше.
* Тут же відразу розглянемо «фішку» твіттера, найгірше зрозумілу новому користувачеві. Чому ваші передплатники (ті, хто вас читають) в своїх стрічках іноді бачать, як ви відповідаєте людям, а іноді - ні. Все просто. Якщо ви ставите звернення до користувача (@ нік_нейм) на самому початку твіти (першим символом йде @) - то звернення мається на увазі «приватним». Його побачить у своїй стрічці лише той, до кого ви звертаєтеся і ваші загальні передплатники (тобто ті, хто підписаний і на вас, і на того, кого ви звертаєтеся). Якщо ж ви хочете, щоб ваша відповідь користувачеві побачили всі ваші передплатники (ну, щоб не передруковувати по 10 раз одне і те ж зі зверненням і без) - твіт треба почати з будь-якого слова або навіть символу, але не з «@ нік_нейм». Тоді твіт з'явиться в стрічці всіх ваших передплатників. У таких випадках зазвичай прийнято нік-нейм дописувати в кінці твіти, наприклад «ну звичайно, саме це я і хотів сказати @ rn21ru». А якщо ви хочете відправити користувачеві зовсім особисте - використовуйте систему Особистих Повідомлень, про неї нижче.

- «@ на зв'язку» (згадки). Дуже важлива опція, найчастіше перегляд стрічки починають саме з відвідування кнопки «на зв'язку» - щоб побачити, хто вам відповідав або звертався до вас, а потім вже читають загальну стрічку. В цьому розділі твіттера будуть показані всі твіти, де згадується ваш нік. Неважливо, на початку або наприкінці, середині твіти.

- ретвіт. Так як в твіттері не всі мільйони користувачів читають інші мільйони користувачів (тоді була б каша з тисяч повідомлень, що обновляються щосекунди), а читаємо ми тільки тих, на кого самі підписуємося, а в свою чергу, хтось підписується читати і вас, і зовсім не обов'язково, що ваша стрічка передплатників і стрічка іншу людину - збігаються, придумана функція ретвіти. Можливо, складно описав, але сенс в цьому є. Не всі люди читають один одного.
За допомогою ретвіти ви копіюєте вподобане вам собщение в стрічку в свою стрічку. Ті, хто підписаний на вашу стрічку, побачать повідомлення від імені його справжнього автора, а внизу повідомлення буде підписано, що ретвіт зроблений вами, тобто ви рекомендуєте прочитати цей твіт своїм передплатникам. Ретвіти дуже популярні в твіттері, з їх допомогою діляться розумними, важливими або веселими твітами, щоб не передруковувати їх руками від свого імені.

- хештег. Це тег, за яким можна шукати записи з усього світу (не тільки ваших друзів), присвячені якомусь події. Перед словом тега ставиться значок «#». Наприклад, тег #vkusnota - фотографії та опис всяких смачних страв. Тег #pechalka - про щось, що засмучує. Тег #football - повідомлення людей про футбол. Теги можна придумувати самому або використовувати загальновідомі. Якщо ви хочете, щоб під час матчу ліги УЄФА як модно більшу кількість людей прочитали ваш твіт, додаєте тег #uefa - і ті, кому потрібні будуть думки про матч УЄФА, клінкув по тегу, зможуть побачити в тому числі і ваш твіт.

- Приватні повідомлення (ЛЗ, DM). У Twitter є, звичайно, і система особистих повідомлень. Приватного листування без публікації в стрічку. Відправляти особисті повідомлення можна лише між взаємно підписаними людьми. Тобто ви повинні бути підписані на адресата, а адресат - на вас. Інакше - не вийде. Це захист від спаму така. Якщо потрібний вам людина не підписаний на вас, а вам треба відправити йому приватне повідомлення - зверніться до нього в загальній стрічці (з його згадкою) з проханням додати вас, щоб ви могли Приватне повідомлення. Список особистих повідомлень доступний також через кнопку шестерінки.

- Списки. Функція для тих, хто читає множетсво людей. У списках можна складати групи користувачів, наприклад, за інтересами, щоб читати стрічку з їх повідомленнями окремо. Наприклад, в списку СПОРТ - збираєте людей, пов'язаних зі спортом, РІДНЯ - ваші родичі і т.д. Ці люди будуть дублюватися як в загальну стрічку, так і в список окремо.

- Фотки, відео та посилання. В твіттер можна публікувати і фотографії, і навіть відеоролики, прикріплюючи їх до повідомлення. Однак відео все ж усередині рекомендую викладати спочатку на YouTube, а в твіттер просто залишати посилання. Фотки ж заливайте прямо в твіттер, це зручно і просто. Зауважте, кожна опублікована посилання, а також фото та відео (які в твіті теж з'являться як посилання) займають 21 знак завжди. Це так працює служба скорочень посилань в твіттері, вбудована. Тобто яку б довге посилання ви не публікували, вона буде стиснута до 21 знака. Це здорово. А то бувають часом ссилочку, що і в 140 знаків не влізуть))

До речі, зауважимо, що нових людей в свою стрічку зазвичай додають якраз за допомогою реплай і ретвітів. Саме так знаходяться нові незнайомі люди, які можуть вам виявитися чимось цікавими. Не соромтеся додавати цікавих вам людей в вашу стрічку. Це природний процес. Можливо, з часом і ці люди вас теж додадуть, при вашій активності. Так і зароджуються нові контакти.

Четвертий крок
Четвертий крок. Знайти тих, кого будеш читати.

Ну ось, ми розібралися з основними функціями Twitter, навчилися публікувати твіти, відповідати, ретвіти, картинки підчіплювати ... Залишилося тільки знайти, кого читати-то в твіттері для початку? Нижче я дам список загальнотематичних тві-авторів, яких просто цікаво читати, які часто ретвіти інших цікавих людей, яких в свою чергу теж можна буде додавати в свою стрічку.

Багато новачків Twitter в першу чергу прагнуть додати в свою стрічку твітери зірок, селебріті. Зазвичай після цього твіттер і закидають. Тому що більшість селебріті-твиттеров ні-о-чем, читати їх нудно.

Я рекомендую спочатку дізнатися у ваших друзів, чи є у них твіттер, і якщо є - то підписатися на них. Обов'язково підпишіться на мене, йо! )) Я ж заслужив, так? )) А далі поступово наповнюйте свою тві-стрічку цікавими твіттер-акаунтами, благо їх багато.

Невелику подборочку я викладаю нижче. Це мої особисті переваги, може вам і не сподобається хтось, але я б рекомендував до додавання всіх. Тоді у вас відразу вийде досить різноманітна твіттер-стрічка, з різних сфер життя, а як її уніфікувати вже вирішите самі з часом.

Я б рекомендував згодом робити вашу стрічку більш тематичної по тій галузі, в якій ви працюєте. Так і більше корисних бізнес-контактів знайдете в тому числі. Наприклад, моя стрічка на 3/4 присвячена телекому і журналістиці. У ній величезна кількість людей, які близькі до телекому або журналістиці. В т.ч. і дуже популярні персонажі. Але одна справа моя стрічка, інше - ваша.

Отже, мій список рекомендацій:

https://twitter.com/rn21new - це я! Додавати всім!
http://twitter.com/ekozlov - справжня ЛЕГЕНДА Твіттері, на нього ПОВИНЕН БУТИ ПІДПИСАНО КОЖЕН (Женя, з тебе аналогічний піар, до слова)
https://twitter.com/RTrushechkin - футбольний коментатор телеканалу Росія-2, оглядач журналу PROспорт. Багато і цікаво про спорт
https://twitter.com/tina_kandelaki - відома телеведуча, багато пише про життя, іноді - про політику, багато соціальних тем
http://twitter.com/adme_ru - блог для любителів реклами від сайту adme.ru. Мого веселих постів про креативну рекламу.
http://twitter.com/denismajor - популярний блогер, багато пише про мобільну техніку
http://twitter.com/ddb1 - ведучий новин Першого Каналу, відповідно часто пише гарячі новини ще до виходу в ефір.
http://twitter.com/shatilin - редактор журналу Мобільні Новини, вельми весела людина, який пише не тільки про мобільники.
http://twitter.com/MedvedevRussia - офіційний твіттер колишнього президента Росії
http://twitter.com/plushev - новини з усього світу, колишній ведучий Весті.нет, різноманітні, цікаві пости
http://twitter.com/Warnerfour - від цього товариша дізнаюся самі грамотні та оперативні рецензії на фільми і все про новинки кіно
http://twitter.com/eldarmurtazin - Ельдар Муртазін. Провідний аналітик телекому. Багато цікавого про всяких пристроях.
https://twitter.com/ferraru - не нудний твіттер з новинами IT технологій в гумористичному форматі
https://twitter.com/loko_z - кореспондент Весті.Нет, дуже мила дівчина
http://twitter.com/SamsungRu - офіційний твіттер Самсунга
http://twitter.com/EnjoyITru - твіттер мого проекту. Новини світу IT, посилання на цікаві огляди додатків для Android

Внизу, в коментарях, залишайте посилання на ваші твіттер-акаунти, тільки обов'язково не забудьте вказати, чому треба читати саме вас :) І в твіттері цю статтю теж не забудьте затвітіть;) Кнопка - нижче))

А ось добірка відмінного списку телеком-твіттерян, додайте обов'язково більшість або всіх з них: http://enjoyit.ru/kogo-chitat-v-twitter-formiruem-telekomlentu/

7262 Total Views 5 Views Today

Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter

ЩО ТАКЕ TWITTER І ЧОМУ ВІН ПОТРІБЕН КОЖНОМУ! FAQ!

Twitter сьогодні - це потужний комунікаційний інструмент. Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування.

Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування

Що таке Twitter? А це:
- нові ділові контакти
- нові друзі і знайомі, спочатку віртуальні, потім офлайнові
- саме оперативне ЗМІ. Про все найважливіше ви будете дізнаватися значно раніше інформаційних агентств (при коректному складанні листа передплатників)
- можливість поспілкуватися з людьми, з якими в простого життя у вас контакт трапився б навряд чи
- соціальна мережа. Можливість стежити за подіями з життя ваших колег, друзів, знайомих
- публічний форум, спілкування за інтересами
і багато багато іншого.

Скажу чесно, стільки знайомих, нових друзів, нових колег, партнерів і просто знайомих, скільки за останні 2 роки дав мені твіттер, я б у своєму повсякденному житті не отримав і десяту частину. При тому не тільки для онлайн-спілкування, з абсолютною більшістю людей рано чи пізно відбувається «развіртуалізаціі» - коли ви перетинаєтеся і знайомитеся очно на якомусь заході або навіть просто спонтанно раптом домовляєтеся сходити попити кави / пива / соку куди-небудь, т .до. нема що робити.

Отже, Twitter - найкорисніший комунікаційний інструмент на сьогодні. Плюс це саме оперативне ЗМІ і кладемо нових контактів, яких вам не дасть жоден інший проект, хоч Facebook, хоч LinkedIN, хоч інші.

Вступ закінчили, давайте розбиратися, що за звір цей TWITTER і як з ним подружитися, як його приручити.

Зараз я продовжую активно заганяти своїх друзів в твіттер. Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище.

Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище

Найскладніше в твіттері - це:
а) змусити себе зареєструватися. Процедура реєстрації «дуже складна», цілих пару кліків.
б) створивши аккаунт - пройтися по первинним налаштувань і заповнити профіль, BIO (інформацію про себе) + додати аватар
в) розібратися, що таке реплаі, ретвіти, на зв'язку, що таке стрічка, хто такі фоловерів, чому відображаються не всі твіти тих, на кого ти підписаний і т.д.
г) знайти тих, кого будеш читати в своїй стрічці (цікавих людей)

Ось давайте розберемося з усіма цими питаннями на прикладі web-версії Twitter, доступною на сайті https://twitter.com/ . Реєструватися в сервісу все одно будемо з комп'ютера, а клієнти для мобільних пристроїв розглянемо як-небудь пізніше, там функціональність може бути трохи змінена, в різних програмах по-різному. Осягаємо з азів і класичної web-версії на сайті https://twitter.com/ .

приручати TWITTER

Перший крок. Реєстрація.

Процедура проста і дуже швидка. Перше - придумуємо собі нік-нейм, за яким до вас будуть звертатися. Ім'я вашого профілю. Бажано, щоб воно було коротше, оптимально - 5-10 символів. Адже ми пам'ятаємо, що довжина повідомлення в твіттер обмежена 140 символами, і ваш нік, коли до вас будуть звертатися, теж символи забирає. Придумати оригінальний нік буде складно, природно, всі імена і прості слова вже розібрані. Доведеться проявити фантазію. Але придумуйте асоціативний нік, щоб його вашим друзям і новим знайомим було легко згадати і асоціювати з вами. Мій оригінальний нік Rn21, наприклад, був уже кимось зайнятий (що найприкріше - даремно, аккаунт не ведеться, мертвий). Довелося взяти Rn21ru. Також буде потрібно вказати вашу контактну пошту, що як зазвичай, і пароль. Тут все стандартно, банальна і швидка процедура. Отже, зареєструвалися, крок другий ...

Другий крок. Профіль і BIO.

BIO (біо) - це інформація про вас. Так само, як і в усьому твіттері, вам тут виділено 140 знаків. Щоб заповнити BIO, натискаємо іконку шестерінки у верхній панелі, і ім'я вашого профілю в випадаючому меню. Редагуємо профіль, заповнюючи все поля. Раджу вказувати ваше справжнє ім'я англійською (не бійтеся синдрому анонімності) - так вас буде простіше знайти друзям. Поле «Про себе» (раніше називалося як раз Bio) заповнюйте коротко, але зрозуміло. Це дуже важливе поле. Так, побачивши ваш твіт, якщо він здасться цікавим людині, користувач зазвичай відкриває вашу сторінку на твіттері, що має вигляд https://twitter.com/ваш_ник, де зверху вказано ваш нік, аватар і Bio. І саме по Bio він визначить, чи потрапляєте ви в його коло інтересів, чи варто йому додавати вас в свою стрічку повідомлень. Тому ваше поле «про себе» має коротко і чітко розповісти, чим ви займаєтеся і ваші головні інтереси. Подивіться мій приклад, він непоганий, як мені здається: https://twitter.com/rn21new / Але не обов'язково його дублювати 1: 1, проявіть фантазію :)

Також не забудьте завантажити аватарку. Хорошим тоном буде завантажити аватар з вашим справжнім фото. Не варто боятися. Так користувачеві буде легше було розрізняти ваші повідомлення у стрічці твіттера і асоціювати їх з вами. Раптом ваші друзі або колеги забудуть, який у вас нік? А по фотке завжди згадають!

Зауважте, в налаштуваннях профілю сівби є ще кілька пунктів налаштувань. Ви можете переглянути їх і вибрати необхідні для адаптації самостійно. У тому числі налаштування повідомлень, персоналізація (вибір фону задньої картинки, припустимо) та інше. Але вони не є обов'язковими для першого знайомства, ними можна зайнятися в будь-який момент.

Третій крок. Термінологія.

Найскладніше, вливаючись в новий рух - розібратися з місцевою термінологією. Щоб говорити на одній мові. Вивчаємо основні поняття twitter, його сленг. Можливо, десь в словниках є більш розумні пояснення термінів, я постараюся своїми словами. Тут же попутно і розберемо правила спілкування в твіттер.

Написати повідомлення досить просто! Пишемо текст - і відправляємо! Спробуйте написати вітальний твіт (твіт - це повідомлення в твіттері) і опублікуйте його в своїй стрічці.

Персональна стрічка твіттера. Це список усіх ваших повідомлень. Персональна стрічка доступна при кліці по кнопці «Я» в веб-версії твіттера. Тут виводяться всі ваші повідомлення, які ви публікували особисто, а також зроблені вами ретвіти. Що це - розглянемо пізніше.

Загальна стрічка твіттера. А це схоже, наприклад, на стрічку новин «вконтакте». Тут виводяться повідомлення всіх людей, яких ви підписалися читати. Включаючи і ваші повідомлення теж. Відсортовано все по терміну публікації. Будучи залогіненним в твіттер, загальна стрічка доступна вам «за замовчуванням» при вході на сайт: http://twitter.com.

- реплай (Відповідь). Коли ви хочете відповісти якійсь людині на його твіт - тисніть «відповідь» і відповідаєте. Нік-нейм людини при цьому пишеться через собаку на початку - @ rn21ru. Це означає звернення до людини. Якщо користувач, якому ви відповідаєте, підписаний на вас, він побачить ваше повідомлення в своїй загальній стрічці. Якщо ж ви відповідаєте користувачеві, який на вас не підписувався (ну, поки що не підписувався, все буває в перший раз) - в своїй основній стрічці він відповіді не побачить, але побачить його, натиснувши на кнопку «@ на зв'язку». Про цей розділ трохи пізніше.
* Тут же відразу розглянемо «фішку» твіттера, найгірше зрозумілу новому користувачеві. Чому ваші передплатники (ті, хто вас читають) в своїх стрічках іноді бачать, як ви відповідаєте людям, а іноді - ні. Все просто. Якщо ви ставите звернення до користувача (@ нік_нейм) на самому початку твіти (першим символом йде @) - то звернення мається на увазі «приватним». Його побачить у своїй стрічці лише той, до кого ви звертаєтеся і ваші загальні передплатники (тобто ті, хто підписаний і на вас, і на того, кого ви звертаєтеся). Якщо ж ви хочете, щоб ваша відповідь користувачеві побачили всі ваші передплатники (ну, щоб не передруковувати по 10 раз одне і те ж зі зверненням і без) - твіт треба почати з будь-якого слова або навіть символу, але не з «@ нік_нейм». Тоді твіт з'явиться в стрічці всіх ваших передплатників. У таких випадках зазвичай прийнято нік-нейм дописувати в кінці твіти, наприклад «ну звичайно, саме це я і хотів сказати @ rn21ru». А якщо ви хочете відправити користувачеві зовсім особисте - використовуйте систему Особистих Повідомлень, про неї нижче.

- «@ на зв'язку» (згадки). Дуже важлива опція, найчастіше перегляд стрічки починають саме з відвідування кнопки «на зв'язку» - щоб побачити, хто вам відповідав або звертався до вас, а потім вже читають загальну стрічку. В цьому розділі твіттера будуть показані всі твіти, де згадується ваш нік. Неважливо, на початку або наприкінці, середині твіти.

- ретвіт. Так як в твіттері не всі мільйони користувачів читають інші мільйони користувачів (тоді була б каша з тисяч повідомлень, що обновляються щосекунди), а читаємо ми тільки тих, на кого самі підписуємося, а в свою чергу, хтось підписується читати і вас, і зовсім не обов'язково, що ваша стрічка передплатників і стрічка іншу людину - збігаються, придумана функція ретвіти. Можливо, складно описав, але сенс в цьому є. Не всі люди читають один одного.
За допомогою ретвіти ви копіюєте вподобане вам собщение в стрічку в свою стрічку. Ті, хто підписаний на вашу стрічку, побачать повідомлення від імені його справжнього автора, а внизу повідомлення буде підписано, що ретвіт зроблений вами, тобто ви рекомендуєте прочитати цей твіт своїм передплатникам. Ретвіти дуже популярні в твіттері, з їх допомогою діляться розумними, важливими або веселими твітами, щоб не передруковувати їх руками від свого імені.

- хештег. Це тег, за яким можна шукати записи з усього світу (не тільки ваших друзів), присвячені якомусь події. Перед словом тега ставиться значок «#». Наприклад, тег #vkusnota - фотографії та опис всяких смачних страв. Тег #pechalka - про щось, що засмучує. Тег #football - повідомлення людей про футбол. Теги можна придумувати самому або використовувати загальновідомі. Якщо ви хочете, щоб під час матчу ліги УЄФА як модно більшу кількість людей прочитали ваш твіт, додаєте тег #uefa - і ті, кому потрібні будуть думки про матч УЄФА, клінкув по тегу, зможуть побачити в тому числі і ваш твіт.

- Приватні повідомлення (ЛЗ, DM). У Twitter є, звичайно, і система особистих повідомлень. Приватного листування без публікації в стрічку. Відправляти особисті повідомлення можна лише між взаємно підписаними людьми. Тобто ви повинні бути підписані на адресата, а адресат - на вас. Інакше - не вийде. Це захист від спаму така. Якщо потрібний вам людина не підписаний на вас, а вам треба відправити йому приватне повідомлення - зверніться до нього в загальній стрічці (з його згадкою) з проханням додати вас, щоб ви могли Приватне повідомлення. Список особистих повідомлень доступний також через кнопку шестерінки.

- Списки. Функція для тих, хто читає множетсво людей. У списках можна складати групи користувачів, наприклад, за інтересами, щоб читати стрічку з їх повідомленнями окремо. Наприклад, в списку СПОРТ - збираєте людей, пов'язаних зі спортом, РІДНЯ - ваші родичі і т.д. Ці люди будуть дублюватися як в загальну стрічку, так і в список окремо.

- Фотки, відео та посилання. В твіттер можна публікувати і фотографії, і навіть відеоролики, прикріплюючи їх до повідомлення. Однак відео все ж усередині рекомендую викладати спочатку на YouTube, а в твіттер просто залишати посилання. Фотки ж заливайте прямо в твіттер, це зручно і просто. Зауважте, кожна опублікована посилання, а також фото та відео (які в твіті теж з'являться як посилання) займають 21 знак завжди. Це так працює служба скорочень посилань в твіттері, вбудована. Тобто яку б довге посилання ви не публікували, вона буде стиснута до 21 знака. Це здорово. А то бувають часом ссилочку, що і в 140 знаків не влізуть))

До речі, зауважимо, що нових людей в свою стрічку зазвичай додають якраз за допомогою реплай і ретвітів. Саме так знаходяться нові незнайомі люди, які можуть вам виявитися чимось цікавими. Не соромтеся додавати цікавих вам людей в вашу стрічку. Це природний процес. Можливо, з часом і ці люди вас теж додадуть, при вашій активності. Так і зароджуються нові контакти.

Четвертий крок
Четвертий крок. Знайти тих, кого будеш читати.

Ну ось, ми розібралися з основними функціями Twitter, навчилися публікувати твіти, відповідати, ретвіти, картинки підчіплювати ... Залишилося тільки знайти, кого читати-то в твіттері для початку? Нижче я дам список загальнотематичних тві-авторів, яких просто цікаво читати, які часто ретвіти інших цікавих людей, яких в свою чергу теж можна буде додавати в свою стрічку.

Багато новачків Twitter в першу чергу прагнуть додати в свою стрічку твітери зірок, селебріті. Зазвичай після цього твіттер і закидають. Тому що більшість селебріті-твиттеров ні-о-чем, читати їх нудно.

Я рекомендую спочатку дізнатися у ваших друзів, чи є у них твіттер, і якщо є - то підписатися на них. Обов'язково підпишіться на мене, йо! )) Я ж заслужив, так? )) А далі поступово наповнюйте свою тві-стрічку цікавими твіттер-акаунтами, благо їх багато.

Невелику подборочку я викладаю нижче. Це мої особисті переваги, може вам і не сподобається хтось, але я б рекомендував до додавання всіх. Тоді у вас відразу вийде досить різноманітна твіттер-стрічка, з різних сфер життя, а як її уніфікувати вже вирішите самі з часом.

Я б рекомендував згодом робити вашу стрічку більш тематичної по тій галузі, в якій ви працюєте. Так і більше корисних бізнес-контактів знайдете в тому числі. Наприклад, моя стрічка на 3/4 присвячена телекому і журналістиці. У ній величезна кількість людей, які близькі до телекому або журналістиці. В т.ч. і дуже популярні персонажі. Але одна справа моя стрічка, інше - ваша.

Отже, мій список рекомендацій:

https://twitter.com/rn21new - це я! Додавати всім!
http://twitter.com/ekozlov - справжня ЛЕГЕНДА Твіттері, на нього ПОВИНЕН БУТИ ПІДПИСАНО КОЖЕН (Женя, з тебе аналогічний піар, до слова)
https://twitter.com/RTrushechkin - футбольний коментатор телеканалу Росія-2, оглядач журналу PROспорт. Багато і цікаво про спорт
https://twitter.com/tina_kandelaki - відома телеведуча, багато пише про життя, іноді - про політику, багато соціальних тем
http://twitter.com/adme_ru - блог для любителів реклами від сайту adme.ru. Мого веселих постів про креативну рекламу.
http://twitter.com/denismajor - популярний блогер, багато пише про мобільну техніку
http://twitter.com/ddb1 - ведучий новин Першого Каналу, відповідно часто пише гарячі новини ще до виходу в ефір.
http://twitter.com/shatilin - редактор журналу Мобільні Новини, вельми весела людина, який пише не тільки про мобільники.
http://twitter.com/MedvedevRussia - офіційний твіттер колишнього президента Росії
http://twitter.com/plushev - новини з усього світу, колишній ведучий Весті.нет, різноманітні, цікаві пости
http://twitter.com/Warnerfour - від цього товариша дізнаюся самі грамотні та оперативні рецензії на фільми і все про новинки кіно
http://twitter.com/eldarmurtazin - Ельдар Муртазін. Провідний аналітик телекому. Багато цікавого про всяких пристроях.
https://twitter.com/ferraru - не нудний твіттер з новинами IT технологій в гумористичному форматі
https://twitter.com/loko_z - кореспондент Весті.Нет, дуже мила дівчина
http://twitter.com/SamsungRu - офіційний твіттер Самсунга
http://twitter.com/EnjoyITru - твіттер мого проекту. Новини світу IT, посилання на цікаві огляди додатків для Android

Внизу, в коментарях, залишайте посилання на ваші твіттер-акаунти, тільки обов'язково не забудьте вказати, чому треба читати саме вас :) І в твіттері цю статтю теж не забудьте затвітіть;) Кнопка - нижче))

А ось добірка відмінного списку телеком-твіттерян, додайте обов'язково більшість або всіх з них: http://enjoyit.ru/kogo-chitat-v-twitter-formiruem-telekomlentu/

7262 Total Views 5 Views Today

Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter

ЩО ТАКЕ TWITTER І ЧОМУ ВІН ПОТРІБЕН КОЖНОМУ! FAQ!

Twitter сьогодні - це потужний комунікаційний інструмент. Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування.

Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування

Що таке Twitter? А це:
- нові ділові контакти
- нові друзі і знайомі, спочатку віртуальні, потім офлайнові
- саме оперативне ЗМІ. Про все найважливіше ви будете дізнаватися значно раніше інформаційних агентств (при коректному складанні листа передплатників)
- можливість поспілкуватися з людьми, з якими в простого життя у вас контакт трапився б навряд чи
- соціальна мережа. Можливість стежити за подіями з життя ваших колег, друзів, знайомих
- публічний форум, спілкування за інтересами
і багато багато іншого.

Скажу чесно, стільки знайомих, нових друзів, нових колег, партнерів і просто знайомих, скільки за останні 2 роки дав мені твіттер, я б у своєму повсякденному житті не отримав і десяту частину. При тому не тільки для онлайн-спілкування, з абсолютною більшістю людей рано чи пізно відбувається «развіртуалізаціі» - коли ви перетинаєтеся і знайомитеся очно на якомусь заході або навіть просто спонтанно раптом домовляєтеся сходити попити кави / пива / соку куди-небудь, т .до. нема що робити.

Отже, Twitter - найкорисніший комунікаційний інструмент на сьогодні. Плюс це саме оперативне ЗМІ і кладемо нових контактів, яких вам не дасть жоден інший проект, хоч Facebook, хоч LinkedIN, хоч інші.

Вступ закінчили, давайте розбиратися, що за звір цей TWITTER і як з ним подружитися, як його приручити.

Зараз я продовжую активно заганяти своїх друзів в твіттер. Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище.

Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище

Найскладніше в твіттері - це:
а) змусити себе зареєструватися. Процедура реєстрації «дуже складна», цілих пару кліків.
б) створивши аккаунт - пройтися по первинним налаштувань і заповнити профіль, BIO (інформацію про себе) + додати аватар
в) розібратися, що таке реплаі, ретвіти, на зв'язку, що таке стрічка, хто такі фоловерів, чому відображаються не всі твіти тих, на кого ти підписаний і т.д.
г) знайти тих, кого будеш читати в своїй стрічці (цікавих людей)

Ось давайте розберемося з усіма цими питаннями на прикладі web-версії Twitter, доступною на сайті https://twitter.com/ . Реєструватися в сервісу все одно будемо з комп'ютера, а клієнти для мобільних пристроїв розглянемо як-небудь пізніше, там функціональність може бути трохи змінена, в різних програмах по-різному. Осягаємо з азів і класичної web-версії на сайті https://twitter.com/ .

приручати TWITTER

Перший крок. Реєстрація.

Процедура проста і дуже швидка. Перше - придумуємо собі нік-нейм, за яким до вас будуть звертатися. Ім'я вашого профілю. Бажано, щоб воно було коротше, оптимально - 5-10 символів. Адже ми пам'ятаємо, що довжина повідомлення в твіттер обмежена 140 символами, і ваш нік, коли до вас будуть звертатися, теж символи забирає. Придумати оригінальний нік буде складно, природно, всі імена і прості слова вже розібрані. Доведеться проявити фантазію. Але придумуйте асоціативний нік, щоб його вашим друзям і новим знайомим було легко згадати і асоціювати з вами. Мій оригінальний нік Rn21, наприклад, був уже кимось зайнятий (що найприкріше - даремно, аккаунт не ведеться, мертвий). Довелося взяти Rn21ru. Також буде потрібно вказати вашу контактну пошту, що як зазвичай, і пароль. Тут все стандартно, банальна і швидка процедура. Отже, зареєструвалися, крок другий ...

Другий крок. Профіль і BIO.

BIO (біо) - це інформація про вас. Так само, як і в усьому твіттері, вам тут виділено 140 знаків. Щоб заповнити BIO, натискаємо іконку шестерінки у верхній панелі, і ім'я вашого профілю в випадаючому меню. Редагуємо профіль, заповнюючи все поля. Раджу вказувати ваше справжнє ім'я англійською (не бійтеся синдрому анонімності) - так вас буде простіше знайти друзям. Поле «Про себе» (раніше називалося як раз Bio) заповнюйте коротко, але зрозуміло. Це дуже важливе поле. Так, побачивши ваш твіт, якщо він здасться цікавим людині, користувач зазвичай відкриває вашу сторінку на твіттері, що має вигляд https://twitter.com/ваш_ник, де зверху вказано ваш нік, аватар і Bio. І саме по Bio він визначить, чи потрапляєте ви в його коло інтересів, чи варто йому додавати вас в свою стрічку повідомлень. Тому ваше поле «про себе» має коротко і чітко розповісти, чим ви займаєтеся і ваші головні інтереси. Подивіться мій приклад, він непоганий, як мені здається: https://twitter.com/rn21new / Але не обов'язково його дублювати 1: 1, проявіть фантазію :)

Також не забудьте завантажити аватарку. Хорошим тоном буде завантажити аватар з вашим справжнім фото. Не варто боятися. Так користувачеві буде легше було розрізняти ваші повідомлення у стрічці твіттера і асоціювати їх з вами. Раптом ваші друзі або колеги забудуть, який у вас нік? А по фотке завжди згадають!

Зауважте, в налаштуваннях профілю сівби є ще кілька пунктів налаштувань. Ви можете переглянути їх і вибрати необхідні для адаптації самостійно. У тому числі налаштування повідомлень, персоналізація (вибір фону задньої картинки, припустимо) та інше. Але вони не є обов'язковими для першого знайомства, ними можна зайнятися в будь-який момент.

Третій крок. Термінологія.

Найскладніше, вливаючись в новий рух - розібратися з місцевою термінологією. Щоб говорити на одній мові. Вивчаємо основні поняття twitter, його сленг. Можливо, десь в словниках є більш розумні пояснення термінів, я постараюся своїми словами. Тут же попутно і розберемо правила спілкування в твіттер.

Написати повідомлення досить просто! Пишемо текст - і відправляємо! Спробуйте написати вітальний твіт (твіт - це повідомлення в твіттері) і опублікуйте його в своїй стрічці.

Персональна стрічка твіттера. Це список усіх ваших повідомлень. Персональна стрічка доступна при кліці по кнопці «Я» в веб-версії твіттера. Тут виводяться всі ваші повідомлення, які ви публікували особисто, а також зроблені вами ретвіти. Що це - розглянемо пізніше.

Загальна стрічка твіттера. А це схоже, наприклад, на стрічку новин «вконтакте». Тут виводяться повідомлення всіх людей, яких ви підписалися читати. Включаючи і ваші повідомлення теж. Відсортовано все по терміну публікації. Будучи залогіненним в твіттер, загальна стрічка доступна вам «за замовчуванням» при вході на сайт: http://twitter.com.

- реплай (Відповідь). Коли ви хочете відповісти якійсь людині на його твіт - тисніть «відповідь» і відповідаєте. Нік-нейм людини при цьому пишеться через собаку на початку - @ rn21ru. Це означає звернення до людини. Якщо користувач, якому ви відповідаєте, підписаний на вас, він побачить ваше повідомлення в своїй загальній стрічці. Якщо ж ви відповідаєте користувачеві, який на вас не підписувався (ну, поки що не підписувався, все буває в перший раз) - в своїй основній стрічці він відповіді не побачить, але побачить його, натиснувши на кнопку «@ на зв'язку». Про цей розділ трохи пізніше.
* Тут же відразу розглянемо «фішку» твіттера, найгірше зрозумілу новому користувачеві. Чому ваші передплатники (ті, хто вас читають) в своїх стрічках іноді бачать, як ви відповідаєте людям, а іноді - ні. Все просто. Якщо ви ставите звернення до користувача (@ нік_нейм) на самому початку твіти (першим символом йде @) - то звернення мається на увазі «приватним». Його побачить у своїй стрічці лише той, до кого ви звертаєтеся і ваші загальні передплатники (тобто ті, хто підписаний і на вас, і на того, кого ви звертаєтеся). Якщо ж ви хочете, щоб ваша відповідь користувачеві побачили всі ваші передплатники (ну, щоб не передруковувати по 10 раз одне і те ж зі зверненням і без) - твіт треба почати з будь-якого слова або навіть символу, але не з «@ нік_нейм». Тоді твіт з'явиться в стрічці всіх ваших передплатників. У таких випадках зазвичай прийнято нік-нейм дописувати в кінці твіти, наприклад «ну звичайно, саме це я і хотів сказати @ rn21ru». А якщо ви хочете відправити користувачеві зовсім особисте - використовуйте систему Особистих Повідомлень, про неї нижче.

- «@ на зв'язку» (згадки). Дуже важлива опція, найчастіше перегляд стрічки починають саме з відвідування кнопки «на зв'язку» - щоб побачити, хто вам відповідав або звертався до вас, а потім вже читають загальну стрічку. В цьому розділі твіттера будуть показані всі твіти, де згадується ваш нік. Неважливо, на початку або наприкінці, середині твіти.

- ретвіт. Так як в твіттері не всі мільйони користувачів читають інші мільйони користувачів (тоді була б каша з тисяч повідомлень, що обновляються щосекунди), а читаємо ми тільки тих, на кого самі підписуємося, а в свою чергу, хтось підписується читати і вас, і зовсім не обов'язково, що ваша стрічка передплатників і стрічка іншу людину - збігаються, придумана функція ретвіти. Можливо, складно описав, але сенс в цьому є. Не всі люди читають один одного.
За допомогою ретвіти ви копіюєте вподобане вам собщение в стрічку в свою стрічку. Ті, хто підписаний на вашу стрічку, побачать повідомлення від імені його справжнього автора, а внизу повідомлення буде підписано, що ретвіт зроблений вами, тобто ви рекомендуєте прочитати цей твіт своїм передплатникам. Ретвіти дуже популярні в твіттері, з їх допомогою діляться розумними, важливими або веселими твітами, щоб не передруковувати їх руками від свого імені.

- хештег. Це тег, за яким можна шукати записи з усього світу (не тільки ваших друзів), присвячені якомусь події. Перед словом тега ставиться значок «#». Наприклад, тег #vkusnota - фотографії та опис всяких смачних страв. Тег #pechalka - про щось, що засмучує. Тег #football - повідомлення людей про футбол. Теги можна придумувати самому або використовувати загальновідомі. Якщо ви хочете, щоб під час матчу ліги УЄФА як модно більшу кількість людей прочитали ваш твіт, додаєте тег #uefa - і ті, кому потрібні будуть думки про матч УЄФА, клінкув по тегу, зможуть побачити в тому числі і ваш твіт.

- Приватні повідомлення (ЛЗ, DM). У Twitter є, звичайно, і система особистих повідомлень. Приватного листування без публікації в стрічку. Відправляти особисті повідомлення можна лише між взаємно підписаними людьми. Тобто ви повинні бути підписані на адресата, а адресат - на вас. Інакше - не вийде. Це захист від спаму така. Якщо потрібний вам людина не підписаний на вас, а вам треба відправити йому приватне повідомлення - зверніться до нього в загальній стрічці (з його згадкою) з проханням додати вас, щоб ви могли Приватне повідомлення. Список особистих повідомлень доступний також через кнопку шестерінки.

- Списки. Функція для тих, хто читає множетсво людей. У списках можна складати групи користувачів, наприклад, за інтересами, щоб читати стрічку з їх повідомленнями окремо. Наприклад, в списку СПОРТ - збираєте людей, пов'язаних зі спортом, РІДНЯ - ваші родичі і т.д. Ці люди будуть дублюватися як в загальну стрічку, так і в список окремо.

- Фотки, відео та посилання. В твіттер можна публікувати і фотографії, і навіть відеоролики, прикріплюючи їх до повідомлення. Однак відео все ж усередині рекомендую викладати спочатку на YouTube, а в твіттер просто залишати посилання. Фотки ж заливайте прямо в твіттер, це зручно і просто. Зауважте, кожна опублікована посилання, а також фото та відео (які в твіті теж з'являться як посилання) займають 21 знак завжди. Це так працює служба скорочень посилань в твіттері, вбудована. Тобто яку б довге посилання ви не публікували, вона буде стиснута до 21 знака. Це здорово. А то бувають часом ссилочку, що і в 140 знаків не влізуть))

До речі, зауважимо, що нових людей в свою стрічку зазвичай додають якраз за допомогою реплай і ретвітів. Саме так знаходяться нові незнайомі люди, які можуть вам виявитися чимось цікавими. Не соромтеся додавати цікавих вам людей в вашу стрічку. Це природний процес. Можливо, з часом і ці люди вас теж додадуть, при вашій активності. Так і зароджуються нові контакти.

Четвертий крок
Четвертий крок. Знайти тих, кого будеш читати.

Ну ось, ми розібралися з основними функціями Twitter, навчилися публікувати твіти, відповідати, ретвіти, картинки підчіплювати ... Залишилося тільки знайти, кого читати-то в твіттері для початку? Нижче я дам список загальнотематичних тві-авторів, яких просто цікаво читати, які часто ретвіти інших цікавих людей, яких в свою чергу теж можна буде додавати в свою стрічку.

Багато новачків Twitter в першу чергу прагнуть додати в свою стрічку твітери зірок, селебріті. Зазвичай після цього твіттер і закидають. Тому що більшість селебріті-твиттеров ні-о-чем, читати їх нудно.

Я рекомендую спочатку дізнатися у ваших друзів, чи є у них твіттер, і якщо є - то підписатися на них. Обов'язково підпишіться на мене, йо! )) Я ж заслужив, так? )) А далі поступово наповнюйте свою тві-стрічку цікавими твіттер-акаунтами, благо їх багато.

Невелику подборочку я викладаю нижче. Це мої особисті переваги, може вам і не сподобається хтось, але я б рекомендував до додавання всіх. Тоді у вас відразу вийде досить різноманітна твіттер-стрічка, з різних сфер життя, а як її уніфікувати вже вирішите самі з часом.

Я б рекомендував згодом робити вашу стрічку більш тематичної по тій галузі, в якій ви працюєте. Так і більше корисних бізнес-контактів знайдете в тому числі. Наприклад, моя стрічка на 3/4 присвячена телекому і журналістиці. У ній величезна кількість людей, які близькі до телекому або журналістиці. В т.ч. і дуже популярні персонажі. Але одна справа моя стрічка, інше - ваша.

Отже, мій список рекомендацій:

https://twitter.com/rn21new - це я! Додавати всім!
http://twitter.com/ekozlov - справжня ЛЕГЕНДА Твіттері, на нього ПОВИНЕН БУТИ ПІДПИСАНО КОЖЕН (Женя, з тебе аналогічний піар, до слова)
https://twitter.com/RTrushechkin - футбольний коментатор телеканалу Росія-2, оглядач журналу PROспорт. Багато і цікаво про спорт
https://twitter.com/tina_kandelaki - відома телеведуча, багато пише про життя, іноді - про політику, багато соціальних тем
http://twitter.com/adme_ru - блог для любителів реклами від сайту adme.ru. Мого веселих постів про креативну рекламу.
http://twitter.com/denismajor - популярний блогер, багато пише про мобільну техніку
http://twitter.com/ddb1 - ведучий новин Першого Каналу, відповідно часто пише гарячі новини ще до виходу в ефір.
http://twitter.com/shatilin - редактор журналу Мобільні Новини, вельми весела людина, який пише не тільки про мобільники.
http://twitter.com/MedvedevRussia - офіційний твіттер колишнього президента Росії
http://twitter.com/plushev - новини з усього світу, колишній ведучий Весті.нет, різноманітні, цікаві пости
http://twitter.com/Warnerfour - від цього товариша дізнаюся самі грамотні та оперативні рецензії на фільми і все про новинки кіно
http://twitter.com/eldarmurtazin - Ельдар Муртазін. Провідний аналітик телекому. Багато цікавого про всяких пристроях.
https://twitter.com/ferraru - не нудний твіттер з новинами IT технологій в гумористичному форматі
https://twitter.com/loko_z - кореспондент Весті.Нет, дуже мила дівчина
http://twitter.com/SamsungRu - офіційний твіттер Самсунга
http://twitter.com/EnjoyITru - твіттер мого проекту. Новини світу IT, посилання на цікаві огляди додатків для Android

Внизу, в коментарях, залишайте посилання на ваші твіттер-акаунти, тільки обов'язково не забудьте вказати, чому треба читати саме вас :) І в твіттері цю статтю теж не забудьте затвітіть;) Кнопка - нижче))

А ось добірка відмінного списку телеком-твіттерян, додайте обов'язково більшість або всіх з них: http://enjoyit.ru/kogo-chitat-v-twitter-formiruem-telekomlentu/

7262 Total Views 5 Views Today

Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter

ЩО ТАКЕ TWITTER І ЧОМУ ВІН ПОТРІБЕН КОЖНОМУ! FAQ!

Twitter сьогодні - це потужний комунікаційний інструмент. Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування.

Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування

Що таке Twitter? А це:
- нові ділові контакти
- нові друзі і знайомі, спочатку віртуальні, потім офлайнові
- саме оперативне ЗМІ. Про все найважливіше ви будете дізнаватися значно раніше інформаційних агентств (при коректному складанні листа передплатників)
- можливість поспілкуватися з людьми, з якими в простого життя у вас контакт трапився б навряд чи
- соціальна мережа. Можливість стежити за подіями з життя ваших колег, друзів, знайомих
- публічний форум, спілкування за інтересами
і багато багато іншого.

Скажу чесно, стільки знайомих, нових друзів, нових колег, партнерів і просто знайомих, скільки за останні 2 роки дав мені твіттер, я б у своєму повсякденному житті не отримав і десяту частину. При тому не тільки для онлайн-спілкування, з абсолютною більшістю людей рано чи пізно відбувається «развіртуалізаціі» - коли ви перетинаєтеся і знайомитеся очно на якомусь заході або навіть просто спонтанно раптом домовляєтеся сходити попити кави / пива / соку куди-небудь, т .до. нема що робити.

Отже, Twitter - найкорисніший комунікаційний інструмент на сьогодні. Плюс це саме оперативне ЗМІ і кладемо нових контактів, яких вам не дасть жоден інший проект, хоч Facebook, хоч LinkedIN, хоч інші.

Вступ закінчили, давайте розбиратися, що за звір цей TWITTER і як з ним подружитися, як його приручити.

Зараз я продовжую активно заганяти своїх друзів в твіттер. Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище.

Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище

Найскладніше в твіттері - це:
а) змусити себе зареєструватися. Процедура реєстрації «дуже складна», цілих пару кліків.
б) створивши аккаунт - пройтися по первинним налаштувань і заповнити профіль, BIO (інформацію про себе) + додати аватар
в) розібратися, що таке реплаі, ретвіти, на зв'язку, що таке стрічка, хто такі фоловерів, чому відображаються не всі твіти тих, на кого ти підписаний і т.д.
г) знайти тих, кого будеш читати в своїй стрічці (цікавих людей)

Ось давайте розберемося з усіма цими питаннями на прикладі web-версії Twitter, доступною на сайті https://twitter.com/ . Реєструватися в сервісу все одно будемо з комп'ютера, а клієнти для мобільних пристроїв розглянемо як-небудь пізніше, там функціональність може бути трохи змінена, в різних програмах по-різному. Осягаємо з азів і класичної web-версії на сайті https://twitter.com/ .

приручати TWITTER

Перший крок. Реєстрація.

Процедура проста і дуже швидка. Перше - придумуємо собі нік-нейм, за яким до вас будуть звертатися. Ім'я вашого профілю. Бажано, щоб воно було коротше, оптимально - 5-10 символів. Адже ми пам'ятаємо, що довжина повідомлення в твіттер обмежена 140 символами, і ваш нік, коли до вас будуть звертатися, теж символи забирає. Придумати оригінальний нік буде складно, природно, всі імена і прості слова вже розібрані. Доведеться проявити фантазію. Але придумуйте асоціативний нік, щоб його вашим друзям і новим знайомим було легко згадати і асоціювати з вами. Мій оригінальний нік Rn21, наприклад, був уже кимось зайнятий (що найприкріше - даремно, аккаунт не ведеться, мертвий). Довелося взяти Rn21ru. Також буде потрібно вказати вашу контактну пошту, що як зазвичай, і пароль. Тут все стандартно, банальна і швидка процедура. Отже, зареєструвалися, крок другий ...

Другий крок. Профіль і BIO.

BIO (біо) - це інформація про вас. Так само, як і в усьому твіттері, вам тут виділено 140 знаків. Щоб заповнити BIO, натискаємо іконку шестерінки у верхній панелі, і ім'я вашого профілю в випадаючому меню. Редагуємо профіль, заповнюючи все поля. Раджу вказувати ваше справжнє ім'я англійською (не бійтеся синдрому анонімності) - так вас буде простіше знайти друзям. Поле «Про себе» (раніше називалося як раз Bio) заповнюйте коротко, але зрозуміло. Це дуже важливе поле. Так, побачивши ваш твіт, якщо він здасться цікавим людині, користувач зазвичай відкриває вашу сторінку на твіттері, що має вигляд https://twitter.com/ваш_ник, де зверху вказано ваш нік, аватар і Bio. І саме по Bio він визначить, чи потрапляєте ви в його коло інтересів, чи варто йому додавати вас в свою стрічку повідомлень. Тому ваше поле «про себе» має коротко і чітко розповісти, чим ви займаєтеся і ваші головні інтереси. Подивіться мій приклад, він непоганий, як мені здається: https://twitter.com/rn21new / Але не обов'язково його дублювати 1: 1, проявіть фантазію :)

Також не забудьте завантажити аватарку. Хорошим тоном буде завантажити аватар з вашим справжнім фото. Не варто боятися. Так користувачеві буде легше було розрізняти ваші повідомлення у стрічці твіттера і асоціювати їх з вами. Раптом ваші друзі або колеги забудуть, який у вас нік? А по фотке завжди згадають!

Зауважте, в налаштуваннях профілю сівби є ще кілька пунктів налаштувань. Ви можете переглянути їх і вибрати необхідні для адаптації самостійно. У тому числі налаштування повідомлень, персоналізація (вибір фону задньої картинки, припустимо) та інше. Але вони не є обов'язковими для першого знайомства, ними можна зайнятися в будь-який момент.

Третій крок. Термінологія.

Найскладніше, вливаючись в новий рух - розібратися з місцевою термінологією. Щоб говорити на одній мові. Вивчаємо основні поняття twitter, його сленг. Можливо, десь в словниках є більш розумні пояснення термінів, я постараюся своїми словами. Тут же попутно і розберемо правила спілкування в твіттер.

Написати повідомлення досить просто! Пишемо текст - і відправляємо! Спробуйте написати вітальний твіт (твіт - це повідомлення в твіттері) і опублікуйте його в своїй стрічці.

Персональна стрічка твіттера. Це список усіх ваших повідомлень. Персональна стрічка доступна при кліці по кнопці «Я» в веб-версії твіттера. Тут виводяться всі ваші повідомлення, які ви публікували особисто, а також зроблені вами ретвіти. Що це - розглянемо пізніше.

Загальна стрічка твіттера. А це схоже, наприклад, на стрічку новин «вконтакте». Тут виводяться повідомлення всіх людей, яких ви підписалися читати. Включаючи і ваші повідомлення теж. Відсортовано все по терміну публікації. Будучи залогіненним в твіттер, загальна стрічка доступна вам «за замовчуванням» при вході на сайт: http://twitter.com.

- реплай (Відповідь). Коли ви хочете відповісти якійсь людині на його твіт - тисніть «відповідь» і відповідаєте. Нік-нейм людини при цьому пишеться через собаку на початку - @ rn21ru. Це означає звернення до людини. Якщо користувач, якому ви відповідаєте, підписаний на вас, він побачить ваше повідомлення в своїй загальній стрічці. Якщо ж ви відповідаєте користувачеві, який на вас не підписувався (ну, поки що не підписувався, все буває в перший раз) - в своїй основній стрічці він відповіді не побачить, але побачить його, натиснувши на кнопку «@ на зв'язку». Про цей розділ трохи пізніше.
* Тут же відразу розглянемо «фішку» твіттера, найгірше зрозумілу новому користувачеві. Чому ваші передплатники (ті, хто вас читають) в своїх стрічках іноді бачать, як ви відповідаєте людям, а іноді - ні. Все просто. Якщо ви ставите звернення до користувача (@ нік_нейм) на самому початку твіти (першим символом йде @) - то звернення мається на увазі «приватним». Його побачить у своїй стрічці лише той, до кого ви звертаєтеся і ваші загальні передплатники (тобто ті, хто підписаний і на вас, і на того, кого ви звертаєтеся). Якщо ж ви хочете, щоб ваша відповідь користувачеві побачили всі ваші передплатники (ну, щоб не передруковувати по 10 раз одне і те ж зі зверненням і без) - твіт треба почати з будь-якого слова або навіть символу, але не з «@ нік_нейм». Тоді твіт з'явиться в стрічці всіх ваших передплатників. У таких випадках зазвичай прийнято нік-нейм дописувати в кінці твіти, наприклад «ну звичайно, саме це я і хотів сказати @ rn21ru». А якщо ви хочете відправити користувачеві зовсім особисте - використовуйте систему Особистих Повідомлень, про неї нижче.

- «@ на зв'язку» (згадки). Дуже важлива опція, найчастіше перегляд стрічки починають саме з відвідування кнопки «на зв'язку» - щоб побачити, хто вам відповідав або звертався до вас, а потім вже читають загальну стрічку. В цьому розділі твіттера будуть показані всі твіти, де згадується ваш нік. Неважливо, на початку або наприкінці, середині твіти.

- ретвіт. Так як в твіттері не всі мільйони користувачів читають інші мільйони користувачів (тоді була б каша з тисяч повідомлень, що обновляються щосекунди), а читаємо ми тільки тих, на кого самі підписуємося, а в свою чергу, хтось підписується читати і вас, і зовсім не обов'язково, що ваша стрічка передплатників і стрічка іншу людину - збігаються, придумана функція ретвіти. Можливо, складно описав, але сенс в цьому є. Не всі люди читають один одного.
За допомогою ретвіти ви копіюєте вподобане вам собщение в стрічку в свою стрічку. Ті, хто підписаний на вашу стрічку, побачать повідомлення від імені його справжнього автора, а внизу повідомлення буде підписано, що ретвіт зроблений вами, тобто ви рекомендуєте прочитати цей твіт своїм передплатникам. Ретвіти дуже популярні в твіттері, з їх допомогою діляться розумними, важливими або веселими твітами, щоб не передруковувати їх руками від свого імені.

- хештег. Це тег, за яким можна шукати записи з усього світу (не тільки ваших друзів), присвячені якомусь події. Перед словом тега ставиться значок «#». Наприклад, тег #vkusnota - фотографії та опис всяких смачних страв. Тег #pechalka - про щось, що засмучує. Тег #football - повідомлення людей про футбол. Теги можна придумувати самому або використовувати загальновідомі. Якщо ви хочете, щоб під час матчу ліги УЄФА як модно більшу кількість людей прочитали ваш твіт, додаєте тег #uefa - і ті, кому потрібні будуть думки про матч УЄФА, клінкув по тегу, зможуть побачити в тому числі і ваш твіт.

- Приватні повідомлення (ЛЗ, DM). У Twitter є, звичайно, і система особистих повідомлень. Приватного листування без публікації в стрічку. Відправляти особисті повідомлення можна лише між взаємно підписаними людьми. Тобто ви повинні бути підписані на адресата, а адресат - на вас. Інакше - не вийде. Це захист від спаму така. Якщо потрібний вам людина не підписаний на вас, а вам треба відправити йому приватне повідомлення - зверніться до нього в загальній стрічці (з його згадкою) з проханням додати вас, щоб ви могли Приватне повідомлення. Список особистих повідомлень доступний також через кнопку шестерінки.

- Списки. Функція для тих, хто читає множетсво людей. У списках можна складати групи користувачів, наприклад, за інтересами, щоб читати стрічку з їх повідомленнями окремо. Наприклад, в списку СПОРТ - збираєте людей, пов'язаних зі спортом, РІДНЯ - ваші родичі і т.д. Ці люди будуть дублюватися як в загальну стрічку, так і в список окремо.

- Фотки, відео та посилання. В твіттер можна публікувати і фотографії, і навіть відеоролики, прикріплюючи їх до повідомлення. Однак відео все ж усередині рекомендую викладати спочатку на YouTube, а в твіттер просто залишати посилання. Фотки ж заливайте прямо в твіттер, це зручно і просто. Зауважте, кожна опублікована посилання, а також фото та відео (які в твіті теж з'являться як посилання) займають 21 знак завжди. Це так працює служба скорочень посилань в твіттері, вбудована. Тобто яку б довге посилання ви не публікували, вона буде стиснута до 21 знака. Це здорово. А то бувають часом ссилочку, що і в 140 знаків не влізуть))

До речі, зауважимо, що нових людей в свою стрічку зазвичай додають якраз за допомогою реплай і ретвітів. Саме так знаходяться нові незнайомі люди, які можуть вам виявитися чимось цікавими. Не соромтеся додавати цікавих вам людей в вашу стрічку. Це природний процес. Можливо, з часом і ці люди вас теж додадуть, при вашій активності. Так і зароджуються нові контакти.

Четвертий крок
Четвертий крок. Знайти тих, кого будеш читати.

Ну ось, ми розібралися з основними функціями Twitter, навчилися публікувати твіти, відповідати, ретвіти, картинки підчіплювати ... Залишилося тільки знайти, кого читати-то в твіттері для початку? Нижче я дам список загальнотематичних тві-авторів, яких просто цікаво читати, які часто ретвіти інших цікавих людей, яких в свою чергу теж можна буде додавати в свою стрічку.

Багато новачків Twitter в першу чергу прагнуть додати в свою стрічку твітери зірок, селебріті. Зазвичай після цього твіттер і закидають. Тому що більшість селебріті-твиттеров ні-о-чем, читати їх нудно.

Я рекомендую спочатку дізнатися у ваших друзів, чи є у них твіттер, і якщо є - то підписатися на них. Обов'язково підпишіться на мене, йо! )) Я ж заслужив, так? )) А далі поступово наповнюйте свою тві-стрічку цікавими твіттер-акаунтами, благо їх багато.

Невелику подборочку я викладаю нижче. Це мої особисті переваги, може вам і не сподобається хтось, але я б рекомендував до додавання всіх. Тоді у вас відразу вийде досить різноманітна твіттер-стрічка, з різних сфер життя, а як її уніфікувати вже вирішите самі з часом.

Я б рекомендував згодом робити вашу стрічку більш тематичної по тій галузі, в якій ви працюєте. Так і більше корисних бізнес-контактів знайдете в тому числі. Наприклад, моя стрічка на 3/4 присвячена телекому і журналістиці. У ній величезна кількість людей, які близькі до телекому або журналістиці. В т.ч. і дуже популярні персонажі. Але одна справа моя стрічка, інше - ваша.

Отже, мій список рекомендацій:

https://twitter.com/rn21new - це я! Додавати всім!
http://twitter.com/ekozlov - справжня ЛЕГЕНДА Твіттері, на нього ПОВИНЕН БУТИ ПІДПИСАНО КОЖЕН (Женя, з тебе аналогічний піар, до слова)
https://twitter.com/RTrushechkin - футбольний коментатор телеканалу Росія-2, оглядач журналу PROспорт. Багато і цікаво про спорт
https://twitter.com/tina_kandelaki - відома телеведуча, багато пише про життя, іноді - про політику, багато соціальних тем
http://twitter.com/adme_ru - блог для любителів реклами від сайту adme.ru. Мого веселих постів про креативну рекламу.
http://twitter.com/denismajor - популярний блогер, багато пише про мобільну техніку
http://twitter.com/ddb1 - ведучий новин Першого Каналу, відповідно часто пише гарячі новини ще до виходу в ефір.
http://twitter.com/shatilin - редактор журналу Мобільні Новини, вельми весела людина, який пише не тільки про мобільники.
http://twitter.com/MedvedevRussia - офіційний твіттер колишнього президента Росії
http://twitter.com/plushev - новини з усього світу, колишній ведучий Весті.нет, різноманітні, цікаві пости
http://twitter.com/Warnerfour - від цього товариша дізнаюся самі грамотні та оперативні рецензії на фільми і все про новинки кіно
http://twitter.com/eldarmurtazin - Ельдар Муртазін. Провідний аналітик телекому. Багато цікавого про всяких пристроях.
https://twitter.com/ferraru - не нудний твіттер з новинами IT технологій в гумористичному форматі
https://twitter.com/loko_z - кореспондент Весті.Нет, дуже мила дівчина
http://twitter.com/SamsungRu - офіційний твіттер Самсунга
http://twitter.com/EnjoyITru - твіттер мого проекту. Новини світу IT, посилання на цікаві огляди додатків для Android

Внизу, в коментарях, залишайте посилання на ваші твіттер-акаунти, тільки обов'язково не забудьте вказати, чому треба читати саме вас :) І в твіттері цю статтю теж не забудьте затвітіть;) Кнопка - нижче))

А ось добірка відмінного списку телеком-твіттерян, додайте обов'язково більшість або всіх з них: http://enjoyit.ru/kogo-chitat-v-twitter-formiruem-telekomlentu/

7262 Total Views 5 Views Today

Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter

ЩО ТАКЕ TWITTER І ЧОМУ ВІН ПОТРІБЕН КОЖНОМУ! FAQ!

Twitter сьогодні - це потужний комунікаційний інструмент. Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування.

Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування

Що таке Twitter? А це:
- нові ділові контакти
- нові друзі і знайомі, спочатку віртуальні, потім офлайнові
- саме оперативне ЗМІ. Про все найважливіше ви будете дізнаватися значно раніше інформаційних агентств (при коректному складанні листа передплатників)
- можливість поспілкуватися з людьми, з якими в простого життя у вас контакт трапився б навряд чи
- соціальна мережа. Можливість стежити за подіями з життя ваших колег, друзів, знайомих
- публічний форум, спілкування за інтересами
і багато багато іншого.

Скажу чесно, стільки знайомих, нових друзів, нових колег, партнерів і просто знайомих, скільки за останні 2 роки дав мені твіттер, я б у своєму повсякденному житті не отримав і десяту частину. При тому не тільки для онлайн-спілкування, з абсолютною більшістю людей рано чи пізно відбувається «развіртуалізаціі» - коли ви перетинаєтеся і знайомитеся очно на якомусь заході або навіть просто спонтанно раптом домовляєтеся сходити попити кави / пива / соку куди-небудь, т .до. нема що робити.

Отже, Twitter - найкорисніший комунікаційний інструмент на сьогодні. Плюс це саме оперативне ЗМІ і кладемо нових контактів, яких вам не дасть жоден інший проект, хоч Facebook, хоч LinkedIN, хоч інші.

Вступ закінчили, давайте розбиратися, що за звір цей TWITTER і як з ним подружитися, як його приручити.

Зараз я продовжую активно заганяти своїх друзів в твіттер. Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище.

Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище

Найскладніше в твіттері - це:
а) змусити себе зареєструватися. Процедура реєстрації «дуже складна», цілих пару кліків.
б) створивши аккаунт - пройтися по первинним налаштувань і заповнити профіль, BIO (інформацію про себе) + додати аватар
в) розібратися, що таке реплаі, ретвіти, на зв'язку, що таке стрічка, хто такі фоловерів, чому відображаються не всі твіти тих, на кого ти підписаний і т.д.
г) знайти тих, кого будеш читати в своїй стрічці (цікавих людей)

Ось давайте розберемося з усіма цими питаннями на прикладі web-версії Twitter, доступною на сайті https://twitter.com/ . Реєструватися в сервісу все одно будемо з комп'ютера, а клієнти для мобільних пристроїв розглянемо як-небудь пізніше, там функціональність може бути трохи змінена, в різних програмах по-різному. Осягаємо з азів і класичної web-версії на сайті https://twitter.com/ .

приручати TWITTER

Перший крок. Реєстрація.

Процедура проста і дуже швидка. Перше - придумуємо собі нік-нейм, за яким до вас будуть звертатися. Ім'я вашого профілю. Бажано, щоб воно було коротше, оптимально - 5-10 символів. Адже ми пам'ятаємо, що довжина повідомлення в твіттер обмежена 140 символами, і ваш нік, коли до вас будуть звертатися, теж символи забирає. Придумати оригінальний нік буде складно, природно, всі імена і прості слова вже розібрані. Доведеться проявити фантазію. Але придумуйте асоціативний нік, щоб його вашим друзям і новим знайомим було легко згадати і асоціювати з вами. Мій оригінальний нік Rn21, наприклад, був уже кимось зайнятий (що найприкріше - даремно, аккаунт не ведеться, мертвий). Довелося взяти Rn21ru. Також буде потрібно вказати вашу контактну пошту, що як зазвичай, і пароль. Тут все стандартно, банальна і швидка процедура. Отже, зареєструвалися, крок другий ...

Другий крок. Профіль і BIO.

BIO (біо) - це інформація про вас. Так само, як і в усьому твіттері, вам тут виділено 140 знаків. Щоб заповнити BIO, натискаємо іконку шестерінки у верхній панелі, і ім'я вашого профілю в випадаючому меню. Редагуємо профіль, заповнюючи все поля. Раджу вказувати ваше справжнє ім'я англійською (не бійтеся синдрому анонімності) - так вас буде простіше знайти друзям. Поле «Про себе» (раніше називалося як раз Bio) заповнюйте коротко, але зрозуміло. Це дуже важливе поле. Так, побачивши ваш твіт, якщо він здасться цікавим людині, користувач зазвичай відкриває вашу сторінку на твіттері, що має вигляд https://twitter.com/ваш_ник, де зверху вказано ваш нік, аватар і Bio. І саме по Bio він визначить, чи потрапляєте ви в його коло інтересів, чи варто йому додавати вас в свою стрічку повідомлень. Тому ваше поле «про себе» має коротко і чітко розповісти, чим ви займаєтеся і ваші головні інтереси. Подивіться мій приклад, він непоганий, як мені здається: https://twitter.com/rn21new / Але не обов'язково його дублювати 1: 1, проявіть фантазію :)

Також не забудьте завантажити аватарку. Хорошим тоном буде завантажити аватар з вашим справжнім фото. Не варто боятися. Так користувачеві буде легше було розрізняти ваші повідомлення у стрічці твіттера і асоціювати їх з вами. Раптом ваші друзі або колеги забудуть, який у вас нік? А по фотке завжди згадають!

Зауважте, в налаштуваннях профілю сівби є ще кілька пунктів налаштувань. Ви можете переглянути їх і вибрати необхідні для адаптації самостійно. У тому числі налаштування повідомлень, персоналізація (вибір фону задньої картинки, припустимо) та інше. Але вони не є обов'язковими для першого знайомства, ними можна зайнятися в будь-який момент.

Третій крок. Термінологія.

Найскладніше, вливаючись в новий рух - розібратися з місцевою термінологією. Щоб говорити на одній мові. Вивчаємо основні поняття twitter, його сленг. Можливо, десь в словниках є більш розумні пояснення термінів, я постараюся своїми словами. Тут же попутно і розберемо правила спілкування в твіттер.

Написати повідомлення досить просто! Пишемо текст - і відправляємо! Спробуйте написати вітальний твіт (твіт - це повідомлення в твіттері) і опублікуйте його в своїй стрічці.

Персональна стрічка твіттера. Це список усіх ваших повідомлень. Персональна стрічка доступна при кліці по кнопці «Я» в веб-версії твіттера. Тут виводяться всі ваші повідомлення, які ви публікували особисто, а також зроблені вами ретвіти. Що це - розглянемо пізніше.

Загальна стрічка твіттера. А це схоже, наприклад, на стрічку новин «вконтакте». Тут виводяться повідомлення всіх людей, яких ви підписалися читати. Включаючи і ваші повідомлення теж. Відсортовано все по терміну публікації. Будучи залогіненним в твіттер, загальна стрічка доступна вам «за замовчуванням» при вході на сайт: http://twitter.com.

- реплай (Відповідь). Коли ви хочете відповісти якійсь людині на його твіт - тисніть «відповідь» і відповідаєте. Нік-нейм людини при цьому пишеться через собаку на початку - @ rn21ru. Це означає звернення до людини. Якщо користувач, якому ви відповідаєте, підписаний на вас, він побачить ваше повідомлення в своїй загальній стрічці. Якщо ж ви відповідаєте користувачеві, який на вас не підписувався (ну, поки що не підписувався, все буває в перший раз) - в своїй основній стрічці він відповіді не побачить, але побачить його, натиснувши на кнопку «@ на зв'язку». Про цей розділ трохи пізніше.
* Тут же відразу розглянемо «фішку» твіттера, найгірше зрозумілу новому користувачеві. Чому ваші передплатники (ті, хто вас читають) в своїх стрічках іноді бачать, як ви відповідаєте людям, а іноді - ні. Все просто. Якщо ви ставите звернення до користувача (@ нік_нейм) на самому початку твіти (першим символом йде @) - то звернення мається на увазі «приватним». Його побачить у своїй стрічці лише той, до кого ви звертаєтеся і ваші загальні передплатники (тобто ті, хто підписаний і на вас, і на того, кого ви звертаєтеся). Якщо ж ви хочете, щоб ваша відповідь користувачеві побачили всі ваші передплатники (ну, щоб не передруковувати по 10 раз одне і те ж зі зверненням і без) - твіт треба почати з будь-якого слова або навіть символу, але не з «@ нік_нейм». Тоді твіт з'явиться в стрічці всіх ваших передплатників. У таких випадках зазвичай прийнято нік-нейм дописувати в кінці твіти, наприклад «ну звичайно, саме це я і хотів сказати @ rn21ru». А якщо ви хочете відправити користувачеві зовсім особисте - використовуйте систему Особистих Повідомлень, про неї нижче.

- «@ на зв'язку» (згадки). Дуже важлива опція, найчастіше перегляд стрічки починають саме з відвідування кнопки «на зв'язку» - щоб побачити, хто вам відповідав або звертався до вас, а потім вже читають загальну стрічку. В цьому розділі твіттера будуть показані всі твіти, де згадується ваш нік. Неважливо, на початку або наприкінці, середині твіти.

- ретвіт. Так як в твіттері не всі мільйони користувачів читають інші мільйони користувачів (тоді була б каша з тисяч повідомлень, що обновляються щосекунди), а читаємо ми тільки тих, на кого самі підписуємося, а в свою чергу, хтось підписується читати і вас, і зовсім не обов'язково, що ваша стрічка передплатників і стрічка іншу людину - збігаються, придумана функція ретвіти. Можливо, складно описав, але сенс в цьому є. Не всі люди читають один одного.
За допомогою ретвіти ви копіюєте вподобане вам собщение в стрічку в свою стрічку. Ті, хто підписаний на вашу стрічку, побачать повідомлення від імені його справжнього автора, а внизу повідомлення буде підписано, що ретвіт зроблений вами, тобто ви рекомендуєте прочитати цей твіт своїм передплатникам. Ретвіти дуже популярні в твіттері, з їх допомогою діляться розумними, важливими або веселими твітами, щоб не передруковувати їх руками від свого імені.

- хештег. Це тег, за яким можна шукати записи з усього світу (не тільки ваших друзів), присвячені якомусь події. Перед словом тега ставиться значок «#». Наприклад, тег #vkusnota - фотографії та опис всяких смачних страв. Тег #pechalka - про щось, що засмучує. Тег #football - повідомлення людей про футбол. Теги можна придумувати самому або використовувати загальновідомі. Якщо ви хочете, щоб під час матчу ліги УЄФА як модно більшу кількість людей прочитали ваш твіт, додаєте тег #uefa - і ті, кому потрібні будуть думки про матч УЄФА, клінкув по тегу, зможуть побачити в тому числі і ваш твіт.

- Приватні повідомлення (ЛЗ, DM). У Twitter є, звичайно, і система особистих повідомлень. Приватного листування без публікації в стрічку. Відправляти особисті повідомлення можна лише між взаємно підписаними людьми. Тобто ви повинні бути підписані на адресата, а адресат - на вас. Інакше - не вийде. Це захист від спаму така. Якщо потрібний вам людина не підписаний на вас, а вам треба відправити йому приватне повідомлення - зверніться до нього в загальній стрічці (з його згадкою) з проханням додати вас, щоб ви могли Приватне повідомлення. Список особистих повідомлень доступний також через кнопку шестерінки.

- Списки. Функція для тих, хто читає множетсво людей. У списках можна складати групи користувачів, наприклад, за інтересами, щоб читати стрічку з їх повідомленнями окремо. Наприклад, в списку СПОРТ - збираєте людей, пов'язаних зі спортом, РІДНЯ - ваші родичі і т.д. Ці люди будуть дублюватися як в загальну стрічку, так і в список окремо.

- Фотки, відео та посилання. В твіттер можна публікувати і фотографії, і навіть відеоролики, прикріплюючи їх до повідомлення. Однак відео все ж усередині рекомендую викладати спочатку на YouTube, а в твіттер просто залишати посилання. Фотки ж заливайте прямо в твіттер, це зручно і просто. Зауважте, кожна опублікована посилання, а також фото та відео (які в твіті теж з'являться як посилання) займають 21 знак завжди. Це так працює служба скорочень посилань в твіттері, вбудована. Тобто яку б довге посилання ви не публікували, вона буде стиснута до 21 знака. Це здорово. А то бувають часом ссилочку, що і в 140 знаків не влізуть))

До речі, зауважимо, що нових людей в свою стрічку зазвичай додають якраз за допомогою реплай і ретвітів. Саме так знаходяться нові незнайомі люди, які можуть вам виявитися чимось цікавими. Не соромтеся додавати цікавих вам людей в вашу стрічку. Це природний процес. Можливо, з часом і ці люди вас теж додадуть, при вашій активності. Так і зароджуються нові контакти.

Четвертий крок
Четвертий крок. Знайти тих, кого будеш читати.

Ну ось, ми розібралися з основними функціями Twitter, навчилися публікувати твіти, відповідати, ретвіти, картинки підчіплювати ... Залишилося тільки знайти, кого читати-то в твіттері для початку? Нижче я дам список загальнотематичних тві-авторів, яких просто цікаво читати, які часто ретвіти інших цікавих людей, яких в свою чергу теж можна буде додавати в свою стрічку.

Багато новачків Twitter в першу чергу прагнуть додати в свою стрічку твітери зірок, селебріті. Зазвичай після цього твіттер і закидають. Тому що більшість селебріті-твиттеров ні-о-чем, читати їх нудно.

Я рекомендую спочатку дізнатися у ваших друзів, чи є у них твіттер, і якщо є - то підписатися на них. Обов'язково підпишіться на мене, йо! )) Я ж заслужив, так? )) А далі поступово наповнюйте свою тві-стрічку цікавими твіттер-акаунтами, благо їх багато.

Невелику подборочку я викладаю нижче. Це мої особисті переваги, може вам і не сподобається хтось, але я б рекомендував до додавання всіх. Тоді у вас відразу вийде досить різноманітна твіттер-стрічка, з різних сфер життя, а як її уніфікувати вже вирішите самі з часом.

Я б рекомендував згодом робити вашу стрічку більш тематичної по тій галузі, в якій ви працюєте. Так і більше корисних бізнес-контактів знайдете в тому числі. Наприклад, моя стрічка на 3/4 присвячена телекому і журналістиці. У ній величезна кількість людей, які близькі до телекому або журналістиці. В т.ч. і дуже популярні персонажі. Але одна справа моя стрічка, інше - ваша.

Отже, мій список рекомендацій:

https://twitter.com/rn21new - це я! Додавати всім!
http://twitter.com/ekozlov - справжня ЛЕГЕНДА Твіттері, на нього ПОВИНЕН БУТИ ПІДПИСАНО КОЖЕН (Женя, з тебе аналогічний піар, до слова)
https://twitter.com/RTrushechkin - футбольний коментатор телеканалу Росія-2, оглядач журналу PROспорт. Багато і цікаво про спорт
https://twitter.com/tina_kandelaki - відома телеведуча, багато пише про життя, іноді - про політику, багато соціальних тем
http://twitter.com/adme_ru - блог для любителів реклами від сайту adme.ru. Мого веселих постів про креативну рекламу.
http://twitter.com/denismajor - популярний блогер, багато пише про мобільну техніку
http://twitter.com/ddb1 - ведучий новин Першого Каналу, відповідно часто пише гарячі новини ще до виходу в ефір.
http://twitter.com/shatilin - редактор журналу Мобільні Новини, вельми весела людина, який пише не тільки про мобільники.
http://twitter.com/MedvedevRussia - офіційний твіттер колишнього президента Росії
http://twitter.com/plushev - новини з усього світу, колишній ведучий Весті.нет, різноманітні, цікаві пости
http://twitter.com/Warnerfour - від цього товариша дізнаюся самі грамотні та оперативні рецензії на фільми і все про новинки кіно
http://twitter.com/eldarmurtazin - Ельдар Муртазін. Провідний аналітик телекому. Багато цікавого про всяких пристроях.
https://twitter.com/ferraru - не нудний твіттер з новинами IT технологій в гумористичному форматі
https://twitter.com/loko_z - кореспондент Весті.Нет, дуже мила дівчина
http://twitter.com/SamsungRu - офіційний твіттер Самсунга
http://twitter.com/EnjoyITru - твіттер мого проекту. Новини світу IT, посилання на цікаві огляди додатків для Android

Внизу, в коментарях, залишайте посилання на ваші твіттер-акаунти, тільки обов'язково не забудьте вказати, чому треба читати саме вас :) І в твіттері цю статтю теж не забудьте затвітіть;) Кнопка - нижче))

А ось добірка відмінного списку телеком-твіттерян, додайте обов'язково більшість або всіх з них: http://enjoyit.ru/kogo-chitat-v-twitter-formiruem-telekomlentu/

7262 Total Views 5 Views Today

Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter

ЩО ТАКЕ TWITTER І ЧОМУ ВІН ПОТРІБЕН КОЖНОМУ! FAQ!

Twitter сьогодні - це потужний комунікаційний інструмент. Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування.

Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування

Що таке Twitter? А це:
- нові ділові контакти
- нові друзі і знайомі, спочатку віртуальні, потім офлайнові
- саме оперативне ЗМІ. Про все найважливіше ви будете дізнаватися значно раніше інформаційних агентств (при коректному складанні листа передплатників)
- можливість поспілкуватися з людьми, з якими в простого життя у вас контакт трапився б навряд чи
- соціальна мережа. Можливість стежити за подіями з життя ваших колег, друзів, знайомих
- публічний форум, спілкування за інтересами
і багато багато іншого.

Скажу чесно, стільки знайомих, нових друзів, нових колег, партнерів і просто знайомих, скільки за останні 2 роки дав мені твіттер, я б у своєму повсякденному житті не отримав і десяту частину. При тому не тільки для онлайн-спілкування, з абсолютною більшістю людей рано чи пізно відбувається «развіртуалізаціі» - коли ви перетинаєтеся і знайомитеся очно на якомусь заході або навіть просто спонтанно раптом домовляєтеся сходити попити кави / пива / соку куди-небудь, т .до. нема що робити.

Отже, Twitter - найкорисніший комунікаційний інструмент на сьогодні. Плюс це саме оперативне ЗМІ і кладемо нових контактів, яких вам не дасть жоден інший проект, хоч Facebook, хоч LinkedIN, хоч інші.

Вступ закінчили, давайте розбиратися, що за звір цей TWITTER і як з ним подружитися, як його приручити.

Зараз я продовжую активно заганяти своїх друзів в твіттер. Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище.

Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище

Найскладніше в твіттері - це:
а) змусити себе зареєструватися. Процедура реєстрації «дуже складна», цілих пару кліків.
б) створивши аккаунт - пройтися по первинним налаштувань і заповнити профіль, BIO (інформацію про себе) + додати аватар
в) розібратися, що таке реплаі, ретвіти, на зв'язку, що таке стрічка, хто такі фоловерів, чому відображаються не всі твіти тих, на кого ти підписаний і т.д.
г) знайти тих, кого будеш читати в своїй стрічці (цікавих людей)

Ось давайте розберемося з усіма цими питаннями на прикладі web-версії Twitter, доступною на сайті https://twitter.com/ . Реєструватися в сервісу все одно будемо з комп'ютера, а клієнти для мобільних пристроїв розглянемо як-небудь пізніше, там функціональність може бути трохи змінена, в різних програмах по-різному. Осягаємо з азів і класичної web-версії на сайті https://twitter.com/ .

приручати TWITTER

Перший крок. Реєстрація.

Процедура проста і дуже швидка. Перше - придумуємо собі нік-нейм, за яким до вас будуть звертатися. Ім'я вашого профілю. Бажано, щоб воно було коротше, оптимально - 5-10 символів. Адже ми пам'ятаємо, що довжина повідомлення в твіттер обмежена 140 символами, і ваш нік, коли до вас будуть звертатися, теж символи забирає. Придумати оригінальний нік буде складно, природно, всі імена і прості слова вже розібрані. Доведеться проявити фантазію. Але придумуйте асоціативний нік, щоб його вашим друзям і новим знайомим було легко згадати і асоціювати з вами. Мій оригінальний нік Rn21, наприклад, був уже кимось зайнятий (що найприкріше - даремно, аккаунт не ведеться, мертвий). Довелося взяти Rn21ru. Також буде потрібно вказати вашу контактну пошту, що як зазвичай, і пароль. Тут все стандартно, банальна і швидка процедура. Отже, зареєструвалися, крок другий ...

Другий крок. Профіль і BIO.

BIO (біо) - це інформація про вас. Так само, як і в усьому твіттері, вам тут виділено 140 знаків. Щоб заповнити BIO, натискаємо іконку шестерінки у верхній панелі, і ім'я вашого профілю в випадаючому меню. Редагуємо профіль, заповнюючи все поля. Раджу вказувати ваше справжнє ім'я англійською (не бійтеся синдрому анонімності) - так вас буде простіше знайти друзям. Поле «Про себе» (раніше називалося як раз Bio) заповнюйте коротко, але зрозуміло. Це дуже важливе поле. Так, побачивши ваш твіт, якщо він здасться цікавим людині, користувач зазвичай відкриває вашу сторінку на твіттері, що має вигляд https://twitter.com/ваш_ник, де зверху вказано ваш нік, аватар і Bio. І саме по Bio він визначить, чи потрапляєте ви в його коло інтересів, чи варто йому додавати вас в свою стрічку повідомлень. Тому ваше поле «про себе» має коротко і чітко розповісти, чим ви займаєтеся і ваші головні інтереси. Подивіться мій приклад, він непоганий, як мені здається: https://twitter.com/rn21new / Але не обов'язково його дублювати 1: 1, проявіть фантазію :)

Також не забудьте завантажити аватарку. Хорошим тоном буде завантажити аватар з вашим справжнім фото. Не варто боятися. Так користувачеві буде легше було розрізняти ваші повідомлення у стрічці твіттера і асоціювати їх з вами. Раптом ваші друзі або колеги забудуть, який у вас нік? А по фотке завжди згадають!

Зауважте, в налаштуваннях профілю сівби є ще кілька пунктів налаштувань. Ви можете переглянути їх і вибрати необхідні для адаптації самостійно. У тому числі налаштування повідомлень, персоналізація (вибір фону задньої картинки, припустимо) та інше. Але вони не є обов'язковими для першого знайомства, ними можна зайнятися в будь-який момент.

Третій крок. Термінологія.

Найскладніше, вливаючись в новий рух - розібратися з місцевою термінологією. Щоб говорити на одній мові. Вивчаємо основні поняття twitter, його сленг. Можливо, десь в словниках є більш розумні пояснення термінів, я постараюся своїми словами. Тут же попутно і розберемо правила спілкування в твіттер.

Написати повідомлення досить просто! Пишемо текст - і відправляємо! Спробуйте написати вітальний твіт (твіт - це повідомлення в твіттері) і опублікуйте його в своїй стрічці.

Персональна стрічка твіттера. Це список усіх ваших повідомлень. Персональна стрічка доступна при кліці по кнопці «Я» в веб-версії твіттера. Тут виводяться всі ваші повідомлення, які ви публікували особисто, а також зроблені вами ретвіти. Що це - розглянемо пізніше.

Загальна стрічка твіттера. А це схоже, наприклад, на стрічку новин «вконтакте». Тут виводяться повідомлення всіх людей, яких ви підписалися читати. Включаючи і ваші повідомлення теж. Відсортовано все по терміну публікації. Будучи залогіненним в твіттер, загальна стрічка доступна вам «за замовчуванням» при вході на сайт: http://twitter.com.

- реплай (Відповідь). Коли ви хочете відповісти якійсь людині на його твіт - тисніть «відповідь» і відповідаєте. Нік-нейм людини при цьому пишеться через собаку на початку - @ rn21ru. Це означає звернення до людини. Якщо користувач, якому ви відповідаєте, підписаний на вас, він побачить ваше повідомлення в своїй загальній стрічці. Якщо ж ви відповідаєте користувачеві, який на вас не підписувався (ну, поки що не підписувався, все буває в перший раз) - в своїй основній стрічці він відповіді не побачить, але побачить його, натиснувши на кнопку «@ на зв'язку». Про цей розділ трохи пізніше.
* Тут же відразу розглянемо «фішку» твіттера, найгірше зрозумілу новому користувачеві. Чому ваші передплатники (ті, хто вас читають) в своїх стрічках іноді бачать, як ви відповідаєте людям, а іноді - ні. Все просто. Якщо ви ставите звернення до користувача (@ нік_нейм) на самому початку твіти (першим символом йде @) - то звернення мається на увазі «приватним». Його побачить у своїй стрічці лише той, до кого ви звертаєтеся і ваші загальні передплатники (тобто ті, хто підписаний і на вас, і на того, кого ви звертаєтеся). Якщо ж ви хочете, щоб ваша відповідь користувачеві побачили всі ваші передплатники (ну, щоб не передруковувати по 10 раз одне і те ж зі зверненням і без) - твіт треба почати з будь-якого слова або навіть символу, але не з «@ нік_нейм». Тоді твіт з'явиться в стрічці всіх ваших передплатників. У таких випадках зазвичай прийнято нік-нейм дописувати в кінці твіти, наприклад «ну звичайно, саме це я і хотів сказати @ rn21ru». А якщо ви хочете відправити користувачеві зовсім особисте - використовуйте систему Особистих Повідомлень, про неї нижче.

- «@ на зв'язку» (згадки). Дуже важлива опція, найчастіше перегляд стрічки починають саме з відвідування кнопки «на зв'язку» - щоб побачити, хто вам відповідав або звертався до вас, а потім вже читають загальну стрічку. В цьому розділі твіттера будуть показані всі твіти, де згадується ваш нік. Неважливо, на початку або наприкінці, середині твіти.

- ретвіт. Так як в твіттері не всі мільйони користувачів читають інші мільйони користувачів (тоді була б каша з тисяч повідомлень, що обновляються щосекунди), а читаємо ми тільки тих, на кого самі підписуємося, а в свою чергу, хтось підписується читати і вас, і зовсім не обов'язково, що ваша стрічка передплатників і стрічка іншу людину - збігаються, придумана функція ретвіти. Можливо, складно описав, але сенс в цьому є. Не всі люди читають один одного.
За допомогою ретвіти ви копіюєте вподобане вам собщение в стрічку в свою стрічку. Ті, хто підписаний на вашу стрічку, побачать повідомлення від імені його справжнього автора, а внизу повідомлення буде підписано, що ретвіт зроблений вами, тобто ви рекомендуєте прочитати цей твіт своїм передплатникам. Ретвіти дуже популярні в твіттері, з їх допомогою діляться розумними, важливими або веселими твітами, щоб не передруковувати їх руками від свого імені.

- хештег. Це тег, за яким можна шукати записи з усього світу (не тільки ваших друзів), присвячені якомусь події. Перед словом тега ставиться значок «#». Наприклад, тег #vkusnota - фотографії та опис всяких смачних страв. Тег #pechalka - про щось, що засмучує. Тег #football - повідомлення людей про футбол. Теги можна придумувати самому або використовувати загальновідомі. Якщо ви хочете, щоб під час матчу ліги УЄФА як модно більшу кількість людей прочитали ваш твіт, додаєте тег #uefa - і ті, кому потрібні будуть думки про матч УЄФА, клінкув по тегу, зможуть побачити в тому числі і ваш твіт.

- Приватні повідомлення (ЛЗ, DM). У Twitter є, звичайно, і система особистих повідомлень. Приватного листування без публікації в стрічку. Відправляти особисті повідомлення можна лише між взаємно підписаними людьми. Тобто ви повинні бути підписані на адресата, а адресат - на вас. Інакше - не вийде. Це захист від спаму така. Якщо потрібний вам людина не підписаний на вас, а вам треба відправити йому приватне повідомлення - зверніться до нього в загальній стрічці (з його згадкою) з проханням додати вас, щоб ви могли Приватне повідомлення. Список особистих повідомлень доступний також через кнопку шестерінки.

- Списки. Функція для тих, хто читає множетсво людей. У списках можна складати групи користувачів, наприклад, за інтересами, щоб читати стрічку з їх повідомленнями окремо. Наприклад, в списку СПОРТ - збираєте людей, пов'язаних зі спортом, РІДНЯ - ваші родичі і т.д. Ці люди будуть дублюватися як в загальну стрічку, так і в список окремо.

- Фотки, відео та посилання. В твіттер можна публікувати і фотографії, і навіть відеоролики, прикріплюючи їх до повідомлення. Однак відео все ж усередині рекомендую викладати спочатку на YouTube, а в твіттер просто залишати посилання. Фотки ж заливайте прямо в твіттер, це зручно і просто. Зауважте, кожна опублікована посилання, а також фото та відео (які в твіті теж з'являться як посилання) займають 21 знак завжди. Це так працює служба скорочень посилань в твіттері, вбудована. Тобто яку б довге посилання ви не публікували, вона буде стиснута до 21 знака. Це здорово. А то бувають часом ссилочку, що і в 140 знаків не влізуть))

До речі, зауважимо, що нових людей в свою стрічку зазвичай додають якраз за допомогою реплай і ретвітів. Саме так знаходяться нові незнайомі люди, які можуть вам виявитися чимось цікавими. Не соромтеся додавати цікавих вам людей в вашу стрічку. Це природний процес. Можливо, з часом і ці люди вас теж додадуть, при вашій активності. Так і зароджуються нові контакти.

Четвертий крок
Четвертий крок. Знайти тих, кого будеш читати.

Ну ось, ми розібралися з основними функціями Twitter, навчилися публікувати твіти, відповідати, ретвіти, картинки підчіплювати ... Залишилося тільки знайти, кого читати-то в твіттері для початку? Нижче я дам список загальнотематичних тві-авторів, яких просто цікаво читати, які часто ретвіти інших цікавих людей, яких в свою чергу теж можна буде додавати в свою стрічку.

Багато новачків Twitter в першу чергу прагнуть додати в свою стрічку твітери зірок, селебріті. Зазвичай після цього твіттер і закидають. Тому що більшість селебріті-твиттеров ні-о-чем, читати їх нудно.

Я рекомендую спочатку дізнатися у ваших друзів, чи є у них твіттер, і якщо є - то підписатися на них. Обов'язково підпишіться на мене, йо! )) Я ж заслужив, так? )) А далі поступово наповнюйте свою тві-стрічку цікавими твіттер-акаунтами, благо їх багато.

Невелику подборочку я викладаю нижче. Це мої особисті переваги, може вам і не сподобається хтось, але я б рекомендував до додавання всіх. Тоді у вас відразу вийде досить різноманітна твіттер-стрічка, з різних сфер життя, а як її уніфікувати вже вирішите самі з часом.

Я б рекомендував згодом робити вашу стрічку більш тематичної по тій галузі, в якій ви працюєте. Так і більше корисних бізнес-контактів знайдете в тому числі. Наприклад, моя стрічка на 3/4 присвячена телекому і журналістиці. У ній величезна кількість людей, які близькі до телекому або журналістиці. В т.ч. і дуже популярні персонажі. Але одна справа моя стрічка, інше - ваша.

Отже, мій список рекомендацій:

https://twitter.com/rn21new - це я! Додавати всім!
http://twitter.com/ekozlov - справжня ЛЕГЕНДА Твіттері, на нього ПОВИНЕН БУТИ ПІДПИСАНО КОЖЕН (Женя, з тебе аналогічний піар, до слова)
https://twitter.com/RTrushechkin - футбольний коментатор телеканалу Росія-2, оглядач журналу PROспорт. Багато і цікаво про спорт
https://twitter.com/tina_kandelaki - відома телеведуча, багато пише про життя, іноді - про політику, багато соціальних тем
http://twitter.com/adme_ru - блог для любителів реклами від сайту adme.ru. Мого веселих постів про креативну рекламу.
http://twitter.com/denismajor - популярний блогер, багато пише про мобільну техніку
http://twitter.com/ddb1 - ведучий новин Першого Каналу, відповідно часто пише гарячі новини ще до виходу в ефір.
http://twitter.com/shatilin - редактор журналу Мобільні Новини, вельми весела людина, який пише не тільки про мобільники.
http://twitter.com/MedvedevRussia - офіційний твіттер колишнього президента Росії
http://twitter.com/plushev - новини з усього світу, колишній ведучий Весті.нет, різноманітні, цікаві пости
http://twitter.com/Warnerfour - від цього товариша дізнаюся самі грамотні та оперативні рецензії на фільми і все про новинки кіно
http://twitter.com/eldarmurtazin - Ельдар Муртазін. Провідний аналітик телекому. Багато цікавого про всяких пристроях.
https://twitter.com/ferraru - не нудний твіттер з новинами IT технологій в гумористичному форматі
https://twitter.com/loko_z - кореспондент Весті.Нет, дуже мила дівчина
http://twitter.com/SamsungRu - офіційний твіттер Самсунга
http://twitter.com/EnjoyITru - твіттер мого проекту. Новини світу IT, посилання на цікаві огляди додатків для Android

Внизу, в коментарях, залишайте посилання на ваші твіттер-акаунти, тільки обов'язково не забудьте вказати, чому треба читати саме вас :) І в твіттері цю статтю теж не забудьте затвітіть;) Кнопка - нижче))

А ось добірка відмінного списку телеком-твіттерян, додайте обов'язково більшість або всіх з них: http://enjoyit.ru/kogo-chitat-v-twitter-formiruem-telekomlentu/

7262 Total Views 5 Views Today

Twitter для новачків. Навіщо потрібен Twitter

ЩО ТАКЕ TWITTER І ЧОМУ ВІН ПОТРІБЕН КОЖНОМУ! FAQ!

Twitter сьогодні - це потужний комунікаційний інструмент. Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування.

Це найкраще, що можна взяти від ідеї соціальної мережі (будь-який), чату, новинної стрічки і просто SMS-листування

Що таке Twitter? А це:
- нові ділові контакти
- нові друзі і знайомі, спочатку віртуальні, потім офлайнові
- саме оперативне ЗМІ. Про все найважливіше ви будете дізнаватися значно раніше інформаційних агентств (при коректному складанні листа передплатників)
- можливість поспілкуватися з людьми, з якими в простого життя у вас контакт трапився б навряд чи
- соціальна мережа. Можливість стежити за подіями з життя ваших колег, друзів, знайомих
- публічний форум, спілкування за інтересами
і багато багато іншого.

Скажу чесно, стільки знайомих, нових друзів, нових колег, партнерів і просто знайомих, скільки за останні 2 роки дав мені твіттер, я б у своєму повсякденному житті не отримав і десяту частину. При тому не тільки для онлайн-спілкування, з абсолютною більшістю людей рано чи пізно відбувається «развіртуалізаціі» - коли ви перетинаєтеся і знайомитеся очно на якомусь заході або навіть просто спонтанно раптом домовляєтеся сходити попити кави / пива / соку куди-небудь, т .до. нема що робити.

Отже, Twitter - найкорисніший комунікаційний інструмент на сьогодні. Плюс це саме оперативне ЗМІ і кладемо нових контактів, яких вам не дасть жоден інший проект, хоч Facebook, хоч LinkedIN, хоч інші.

Вступ закінчили, давайте розбиратися, що за звір цей TWITTER і як з ним подружитися, як його приручити.

Зараз я продовжую активно заганяти своїх друзів в твіттер. Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище.

Це зручно мені - так простіше стежити за подіями в їх житті, це в будь-якому випадку буде вигідно їм, з причин, описаних вище

Найскладніше в твіттері - це:
а) змусити себе зареєструватися. Процедура реєстрації «дуже складна», цілих пару кліків.
б) створивши аккаунт - пройтися по первинним налаштувань і заповнити профіль, BIO (інформацію про себе) + додати аватар
в) розібратися, що таке реплаі, ретвіти, на зв'язку, що таке стрічка, хто такі фоловерів, чому відображаються не всі твіти тих, на кого ти підписаний і т.д.
г) знайти тих, кого будеш читати в своїй стрічці (цікавих людей)

Ось давайте розберемося з усіма цими питаннями на прикладі web-версії Twitter, доступною на сайті https://twitter.com/ . Реєструватися в сервісу все одно будемо з комп'ютера, а клієнти для мобільних пристроїв розглянемо як-небудь пізніше, там функціональність може бути трохи змінена, в різних програмах по-різному. Осягаємо з азів і класичної web-версії на сайті https://twitter.com/ .

приручати TWITTER

Перший крок. Реєстрація.

Процедура проста і дуже швидка. Перше - придумуємо собі нік-нейм, за яким до вас будуть звертатися. Ім'я вашого профілю. Бажано, щоб воно було коротше, оптимально - 5-10 символів. Адже ми пам'ятаємо, що довжина повідомлення в твіттер обмежена 140 символами, і ваш нік, коли до вас будуть звертатися, теж символи забирає. Придумати оригінальний нік буде складно, природно, всі імена і прості слова вже розібрані. Доведеться проявити фантазію. Але придумуйте асоціативний нік, щоб його вашим друзям і новим знайомим було легко згадати і асоціювати з вами. Мій оригінальний нік Rn21, наприклад, був уже кимось зайнятий (що найприкріше - даремно, аккаунт не ведеться, мертвий). Довелося взяти Rn21ru. Також буде потрібно вказати вашу контактну пошту, що як зазвичай, і пароль. Тут все стандартно, банальна і швидка процедура. Отже, зареєструвалися, крок другий ...

Другий крок. Профіль і BIO.

BIO (біо) - це інформація про вас. Так само, як і в усьому твіттері, вам тут виділено 140 знаків. Щоб заповнити BIO, натискаємо іконку шестерінки у верхній панелі, і ім'я вашого профілю в випадаючому меню. Редагуємо профіль, заповнюючи все поля. Раджу вказувати ваше справжнє ім'я англійською (не бійтеся синдрому анонімності) - так вас буде простіше знайти друзям. Поле «Про себе» (раніше називалося як раз Bio) заповнюйте коротко, але зрозуміло. Це дуже важливе поле. Так, побачивши ваш твіт, якщо він здасться цікавим людині, користувач зазвичай відкриває вашу сторінку на твіттері, що має вигляд https://twitter.com/ваш_ник, де зверху вказано ваш нік, аватар і Bio. І саме по Bio він визначить, чи потрапляєте ви в його коло інтересів, чи варто йому додавати вас в свою стрічку повідомлень. Тому ваше поле «про себе» має коротко і чітко розповісти, чим ви займаєтеся і ваші головні інтереси. Подивіться мій приклад, він непоганий, як мені здається: https://twitter.com/rn21new / Але не обов'язково його дублювати 1: 1, проявіть фантазію :)

Також не забудьте завантажити аватарку. Хорошим тоном буде завантажити аватар з вашим справжнім фото. Не варто боятися. Так користувачеві буде легше було розрізняти ваші повідомлення у стрічці твіттера і асоціювати їх з вами. Раптом ваші друзі або колеги забудуть, який у вас нік? А по фотке завжди згадають!

Зауважте, в налаштуваннях профілю сівби є ще кілька пунктів налаштувань. Ви можете переглянути їх і вибрати необхідні для адаптації самостійно. У тому числі налаштування повідомлень, персоналізація (вибір фону задньої картинки, припустимо) та інше. Але вони не є обов'язковими для першого знайомства, ними можна зайнятися в будь-який момент.

Третій крок. Термінологія.

Найскладніше, вливаючись в новий рух - розібратися з місцевою термінологією. Щоб говорити на одній мові. Вивчаємо основні поняття twitter, його сленг. Можливо, десь в словниках є більш розумні пояснення термінів, я постараюся своїми словами. Тут же попутно і розберемо правила спілкування в твіттер.

Написати повідомлення досить просто! Пишемо текст - і відправляємо! Спробуйте написати вітальний твіт (твіт - це повідомлення в твіттері) і опублікуйте його в своїй стрічці.

Персональна стрічка твіттера. Це список усіх ваших повідомлень. Персональна стрічка доступна при кліці по кнопці «Я» в веб-версії твіттера. Тут виводяться всі ваші повідомлення, які ви публікували особисто, а також зроблені вами ретвіти. Що це - розглянемо пізніше.

Загальна стрічка твіттера. А це схоже, наприклад, на стрічку новин «вконтакте». Тут виводяться повідомлення всіх людей, яких ви підписалися читати. Включаючи і ваші повідомлення теж. Відсортовано все по терміну публікації. Будучи залогіненним в твіттер, загальна стрічка доступна вам «за замовчуванням» при вході на сайт: http://twitter.com.

- реплай (Відповідь). Коли ви хочете відповісти якійсь людині на його твіт - тисніть «відповідь» і відповідаєте. Нік-нейм людини при цьому пишеться через собаку на початку - @ rn21ru. Це означає звернення до людини. Якщо користувач, якому ви відповідаєте, підписаний на вас, він побачить ваше повідомлення в своїй загальній стрічці. Якщо ж ви відповідаєте користувачеві, який на вас не підписувався (ну, поки що не підписувався, все буває в перший раз) - в своїй основній стрічці він відповіді не побачить, але побачить його, натиснувши на кнопку «@ на зв'язку». Про цей розділ трохи пізніше.
* Тут же відразу розглянемо «фішку» твіттера, найгірше зрозумілу новому користувачеві. Чому ваші передплатники (ті, хто вас читають) в своїх стрічках іноді бачать, як ви відповідаєте людям, а іноді - ні. Все просто. Якщо ви ставите звернення до користувача (@ нік_нейм) на самому початку твіти (першим символом йде @) - то звернення мається на увазі «приватним». Його побачить у своїй стрічці лише той, до кого ви звертаєтеся і ваші загальні передплатники (тобто ті, хто підписаний і на вас, і на того, кого ви звертаєтеся). Якщо ж ви хочете, щоб ваша відповідь користувачеві побачили всі ваші передплатники (ну, щоб не передруковувати по 10 раз одне і те ж зі зверненням і без) - твіт треба почати з будь-якого слова або навіть символу, але не з «@ нік_нейм». Тоді твіт з'явиться в стрічці всіх ваших передплатників. У таких випадках зазвичай прийнято нік-нейм дописувати в кінці твіти, наприклад «ну звичайно, саме це я і хотів сказати @ rn21ru». А якщо ви хочете відправити користувачеві зовсім особисте - використовуйте систему Особистих Повідомлень, про неї нижче.

- «@ на зв'язку» (згадки). Дуже важлива опція, найчастіше перегляд стрічки починають саме з відвідування кнопки «на зв'язку» - щоб побачити, хто вам відповідав або звертався до вас, а потім вже читають загальну стрічку. В цьому розділі твіттера будуть показані всі твіти, де згадується ваш нік. Неважливо, на початку або наприкінці, середині твіти.

- ретвіт. Так як в твіттері не всі мільйони користувачів читають інші мільйони користувачів (тоді була б каша з тисяч повідомлень, що обновляються щосекунди), а читаємо ми тільки тих, на кого самі підписуємося, а в свою чергу, хтось підписується читати і вас, і зовсім не обов'язково, що ваша стрічка передплатників і стрічка іншу людину - збігаються, придумана функція ретвіти. Можливо, складно описав, але сенс в цьому є. Не всі люди читають один одного.
За допомогою ретвіти ви копіюєте вподобане вам собщение в стрічку в свою стрічку. Ті, хто підписаний на вашу стрічку, побачать повідомлення від імені його справжнього автора, а внизу повідомлення буде підписано, що ретвіт зроблений вами, тобто ви рекомендуєте прочитати цей твіт своїм передплатникам. Ретвіти дуже популярні в твіттері, з їх допомогою діляться розумними, важливими або веселими твітами, щоб не передруковувати їх руками від свого імені.

- хештег. Це тег, за яким можна шукати записи з усього світу (не тільки ваших друзів), присвячені якомусь події. Перед словом тега ставиться значок «#». Наприклад, тег #vkusnota - фотографії та опис всяких смачних страв. Тег #pechalka - про щось, що засмучує. Тег #football - повідомлення людей про футбол. Теги можна придумувати самому або використовувати загальновідомі. Якщо ви хочете, щоб під час матчу ліги УЄФА як модно більшу кількість людей прочитали ваш твіт, додаєте тег #uefa - і ті, кому потрібні будуть думки про матч УЄФА, клінкув по тегу, зможуть побачити в тому числі і ваш твіт.

- Приватні повідомлення (ЛЗ, DM). У Twitter є, звичайно, і система особистих повідомлень. Приватного листування без публікації в стрічку. Відправляти особисті повідомлення можна лише між взаємно підписаними людьми. Тобто ви повинні бути підписані на адресата, а адресат - на вас. Інакше - не вийде. Це захист від спаму така. Якщо потрібний вам людина не підписаний на вас, а вам треба відправити йому приватне повідомлення - зверніться до нього в загальній стрічці (з його згадкою) з проханням додати вас, щоб ви могли Приватне повідомлення. Список особистих повідомлень доступний також через кнопку шестерінки.

- Списки. Функція для тих, хто читає множетсво людей. У списках можна складати групи користувачів, наприклад, за інтересами, щоб читати стрічку з їх повідомленнями окремо. Наприклад, в списку СПОРТ - збираєте людей, пов'язаних зі спортом, РІДНЯ - ваші родичі і т.д. Ці люди будуть дублюватися як в загальну стрічку, так і в список окремо.

- Фотки, відео та посилання. В твіттер можна публікувати і фотографії, і навіть відеоролики, прикріплюючи їх до повідомлення. Однак відео все ж усередині рекомендую викладати спочатку на YouTube, а в твіттер просто залишати посилання. Фотки ж заливайте прямо в твіттер, це зручно і просто. Зауважте, кожна опублікована посилання, а також фото та відео (які в твіті теж з'являться як посилання) займають 21 знак завжди. Це так працює служба скорочень посилань в твіттері, вбудована. Тобто яку б довге посилання ви не публікували, вона буде стиснута до 21 знака. Це здорово. А то бувають часом ссилочку, що і в 140 знаків не влізуть))

До речі, зауважимо, що нових людей в свою стрічку зазвичай додають якраз за допомогою реплай і ретвітів. Саме так знаходяться нові незнайомі люди, які можуть вам виявитися чимось цікавими. Не соромтеся додавати цікавих вам людей в вашу стрічку. Це природний процес. Можливо, з часом і ці люди вас теж додадуть, при вашій активності. Так і зароджуються нові контакти.

Четвертий крок
Четвертий крок. Знайти тих, кого будеш читати.

Ну ось, ми розібралися з основними функціями Twitter, навчилися публікувати твіти, відповідати, ретвіти, картинки підчіплювати ... Залишилося тільки знайти, кого читати-то в твіттері для початку? Нижче я дам список загальнотематичних тві-авторів, яких просто цікаво читати, які часто ретвіти інших цікавих людей, яких в свою чергу теж можна буде додавати в свою стрічку.

Багато новачків Twitter в першу чергу прагнуть додати в свою стрічку твітери зірок, селебріті. Зазвичай після цього твіттер і закидають. Тому що більшість селебріті-твиттеров ні-о-чем, читати їх нудно.

Я рекомендую спочатку дізнатися у ваших друзів, чи є у них твіттер, і якщо є - то підписатися на них. Обов'язково підпишіться на мене, йо! )) Я ж заслужив, так? )) А далі поступово наповнюйте свою тві-стрічку цікавими твіттер-акаунтами, благо їх багато.

Невелику подборочку я викладаю нижче. Це мої особисті переваги, може вам і не сподобається хтось, але я б рекомендував до додавання всіх. Тоді у вас відразу вийде досить різноманітна твіттер-стрічка, з різних сфер життя, а як її уніфікувати вже вирішите самі з часом.

Я б рекомендував згодом робити вашу стрічку більш тематичної по тій галузі, в якій ви працюєте. Так і більше корисних бізнес-контактів знайдете в тому числі. Наприклад, моя стрічка на 3/4 присвячена телекому і журналістиці. У ній величезна кількість людей, які близькі до телекому або журналістиці. В т.ч. і дуже популярні персонажі. Але одна справа моя стрічка, інше - ваша.

Отже, мій список рекомендацій:

https://twitter.com/rn21new - це я! Додавати всім!
http://twitter.com/ekozlov - справжня ЛЕГЕНДА Твіттері, на нього ПОВИНЕН БУТИ ПІДПИСАНО КОЖЕН (Женя, з тебе аналогічний піар, до слова)
https://twitter.com/RTrushechkin - футбольний коментатор телеканалу Росія-2, оглядач журналу PROспорт. Багато і цікаво про спорт
https://twitter.com/tina_kandelaki - відома телеведуча, багато пише про життя, іноді - про політику, багато соціальних тем
http://twitter.com/adme_ru - блог для любителів реклами від сайту adme.ru. Мого веселих постів про креативну рекламу.
http://twitter.com/denismajor - популярний блогер, багато пише про мобільну техніку
http://twitter.com/ddb1 - ведучий новин Першого Каналу, відповідно часто пише гарячі новини ще до виходу в ефір.
http://twitter.com/shatilin - редактор журналу Мобільні Новини, вельми весела людина, який пише не тільки про мобільники.
http://twitter.com/MedvedevRussia - офіційний твіттер колишнього президента Росії
http://twitter.com/plushev - новини з усього світу, колишній ведучий Весті.нет, різноманітні, цікаві пости
http://twitter.com/Warnerfour - від цього товариша дізнаюся самі грамотні та оперативні рецензії на фільми і все про новинки кіно
http://twitter.com/eldarmurtazin - Ельдар Муртазін. Провідний аналітик телекому. Багато цікавого про всяких пристроях.
https://twitter.com/ferraru - не нудний твіттер з новинами IT технологій в гумористичному форматі
https://twitter.com/loko_z - кореспондент Весті.Нет, дуже мила дівчина
http://twitter.com/SamsungRu - офіційний твіттер Самсунга
http://twitter.com/EnjoyITru - твіттер мого проекту. Новини світу IT, посилання на цікаві огляди додатків для Android

Внизу, в коментарях, залишайте посилання на ваші твіттер-акаунти, тільки обов'язково не забудьте вказати, чому треба читати саме вас :) І в твіттері цю статтю теж не забудьте затвітіть;) Кнопка - нижче))

А ось добірка відмінного списку телеком-твіттерян, додайте обов'язково більшість або всіх з них: http://enjoyit.ru/kogo-chitat-v-twitter-formiruem-telekomlentu/

7262 Total Views 5 Views Today

Що таке Twitter?
Раптом ваші друзі або колеги забудуть, який у вас нік?
Залишилося тільки знайти, кого читати-то в твіттері для початку?
Я ж заслужив, так?
Що таке Twitter?
Раптом ваші друзі або колеги забудуть, який у вас нік?
Залишилося тільки знайти, кого читати-то в твіттері для початку?
Я ж заслужив, так?
Що таке Twitter?
Раптом ваші друзі або колеги забудуть, який у вас нік?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача