Статьи

Трудовий договір з працівником, зразок 2019 року

 1. У 2019 можна використовувати типову форму трудового договору
 2. ТОП-5 статей про трудові договори в журналі «Трудові спори»
 3. Термінове повідомлення для юриста! В офіс прийшла поліція
 4. Трудовий договір з працівником у 2018 році можна скласти в довільній формі
 5. дивіться відеолекцію

Коли компанія підписує з новим співробітником угоду, юристу потрібно простежити, щоб текст відповідав вимогам закону. У 2019 використовуйте зразок трудового договору та поради щодо складання з цієї статті.

Компанія взяла на роботу нового співробітника. З будь-яким співробітником, якого оформляють в штат на основну посаду, необхідно укласти договір. Якщо компанія допустить порушення при оформленні документів, її чекають санкції з боку трудової інспекції , А також є ризик судового процесу. Потрібно з'ясувати, чи немає помилок. Звірити вміст можна зі зразком трудового договору 2018 року, який ми доклали до статті.

У 2019 можна використовувати типову форму трудового договору

Розділ III ТК РФ регулює процес укладення трудових договорів. Вимоги розділу до трудового договору з працівником 2018 рік не змінив. Однак в ст. 63 в 2017 році внесли корективи. Тепер можна доручати легкий працю неповнолітніх у віці 14 років, які отримали загальну освіту, і в віці 15 років, які перервали навчання або були відраховані і здобувають освіту в іншій формі.

За новою нормою ст. 309.2 ТК РФ суб'єкти малого бізнесу вправі відмовитися від локальних актів . Така компанія може взяти за основу типовий трудовий договір: з минулого року компанії малого бізнесу почали застосовувати типові трудові угоди. Форму затвердив Уряд РФ ( постанову від 27.08. 2016 № 858 ). Причому такий договір може використовувати не тільки мікропідприємства.

ТОП-5 статей про трудові договори в журналі «Трудові спори»

Отримати доступ

Термінове повідомлення для юриста! В офіс прийшла поліція

Перевірте свої угоди на 2019 рік за шаблоном трудового договору

Незалежно від того, який в компанії штат, при підготовці нової угоди зручно використовувати шаблон. Розглянемо такий шаблон на прикладі. Структура трудового договору 2018 року підпорядковується вимогам ст. 57 ТК РФ: в документі кілька розділів, в кожному з яких сторони закріплюють умови співпраці. У шаблон типового трудового договору включили такі розділи:

 1. Загальні положення. Тут називають сторони за договором, вказують дату початку роботи, описують характер роботи, роблять позначку про ступінь шкідливості і небезпеки згідно з останньою Спецоцінка і т. П.
 2. Права і обов'язки працівника і роботодавця. Тут пишуть, якими правами по ТК РФ працівник має і що повинен робити згідно з правилами компанії. Фіксують трудову функцію, роблять посилання на внутрішні документи. Також перераховують права і обов'язки роботодавця - про своєчасну виплату зарплати, дотримання умов охорони праці і т. П.
 3. Умови оплати праці. Тут вказують, за якою схемою компанія буде оплачувати працю нового працівника. Потрібно детально перерахувати всі регулярні виплати, які покладені працівникові, а також умови нарахування разових виплат. Крім того, в цьому розділі пишуть, які гарантії і компенсації компанія надасть працівнику.
 4. Режим праці і відпочинку. У цьому розділі вказують не тільки режим роботи і встановлення вихідних, але і умови про відпустку: обов'язкове щорічне та додатковому.
 5. Умови соціального страхування.
 6. Розділ про інші умови. У в даному розділі компанія закріпила вимога нерозголошення комерційної таємниці і умова про відповідальність за порушення цієї вимоги.
 7. Відповідальність сторін трудового договору.
 8. Термін дії , Зміна і підстави припинення трудового договору.
 9. Заключні положення.
 10. Адреси, підписи і реквізити сторін.

Такий список розділів далеко не вичерпаний. Сторони трудових відносин на свій розсуд має право включати в документ і інші розділи. Також в разі необхідності положення договору доповнюють угодою, яке окремо укладають з працівником.

Трудовий договір з працівником у 2018 році можна скласти в довільній формі

Вимоги до форми трудового договору з працівником у 2018 році не змінилися. Документ можна скласти в довільній формі. Важливо простежити, щоб зміст відповідало закону. Зокрема, в прикладі в бланк трудового договору 2018 року вписали:

 • прізвище, ім'я, по батькові нового співробітника;
 • дані з документа, що посвідчує особу співробітника;
 • адреса проживання співробітника;
 • повне найменування компанії;
 • ІПН компанії;
 • посаду, а також прізвище, ім'я, по батькові керівника;
 • місце і дату укладення договору.

Незважаючи на те, що в розділі договору про реквізити боку ще раз вкажуть всі ці дані, їх необхідно відобразити в «шапці» документа.

Завантажити документи по темі:

Перевірте свої договори за зразком трудового договору 2018 року і скачайте порожній бланк договору з програми.

дивіться відеолекцію

Трудовий та інші договори з працівниками. Розповідає Юрій Іванов, старший юрист практики трудового права компанії Goltsblat BLP

прослухайте  курс відеолекцій про участь юридичної служби в роботі з персоналом у Вищій школі юриста прослухайте курс відеолекцій про участь юридичної служби в роботі з персоналом у Вищій школі юриста . Систематизуйте свої знання і отримаєте документальне підтвердження: диплом державного зразка .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).