Статьи

Tropic-birds biz - огляд, реєстрація та відгуки

 1. Основні переваги та особливості гри Tropic-birds biz
 2. Як грати і як заробляти в грі Tropic-birds biz
 3. Відгуки про Tropic-birds biz

У цьому огляді розглянемо нову якісну гру з виведенням грошей, а саме Tropic Birds (старт гри 01.12.2017), розглянемо переваги даної гри, як і скільки в ній можна заробляти, а також, які є відгуки про Tropic-birds biz від реальних гравців , які вже почали в ній заробляти.

У грі Tropic Birds з'явилися статуси (упала прибутковість і з'явилися обмеження на висновок)! Гра перенесена в скам!

Tropic Birds (офіційний сайт гри tropic-birds biz) - нова якісна і прибуткова гра з висновком реальних грошей, в якій можна заробити купуючи різних птахів і продаючи яйця, які вони несуть за реальні гроші.

Для ознайомлення з офіційним сайтом економічної гри Tropic-birds biz і проходження реєстрації в ній переходимо по посиланню нижче:

Основні переваги та особливості гри Tropic-birds biz

Основні переваги та особливості гри Tropic-birds biz

 • Проста і прибуткова гра з виведенням грошей.
 • Прибутковість вкладів в грі від 36% до 63% в місяць.
 • Кожному учаснику гри при реєстрації дається бонус 3000 срібла на покупку першої птиці, а також діє акція 10% в подарунок від суми першого поповнення.
 • У грі Тропік Бёдз можна заробляти без вкладень за допомогою серфінгу сайтів, є щоденні безкоштовні бонуси.
 • Мінімальна сума поповнення 30 рублів (вартість найдешевшої птиці).
 • Мінімальна сума на висновок 1 рубль.
 • Автоматичні виплати прибутку за запитом.
 • Прибуток з продажу яєць йде 50% на рахунок для покупок і 50% на рахунок для виведення.
 • У грі немає платіжних балів.
 • Поповнення рахунку в грі можливо через: PAYEER, Яндекс Гроші, Free Kassa, AdvCash, BitCoin.
 • Висновок заробітку можна робити на такі платіжні системи: PAYEER, Яндекс Гроші, AdvCash, BitCoin, QIWI.
 • У грі Тропічні птиці можна отримувати додатковий дохід, беручи участь в партнерській програмі (2 рівня: 10% - 2%).

Вас також може зацікавити нова якісна гра від цього адміна: DragonEggs .

Як грати і як заробляти в грі Tropic-birds biz

Після реєстрації в грі Tropic-birds biz можна поповнити рахунок через одну з платіжних систем і купити підходять за ціною птахів, які відразу ж почнуть приносити дохід (несуть яйця, які можна продавати за срібло і в підсумку виводити його за рублі на свій гаманець).

У грі Tropic Birds є 6 видів птахів, які мають різну ціну і прибутковість (чим дорожче птах, тим більше вона приносить дохід і швидше окупається):

У грі Tropic Birds є 6 видів птахів, які мають різну ціну і прибутковість (чим дорожче птах, тим більше вона приносить дохід і швидше окупається):

Внесок блогу в гру Tropic-birds biz = 750 рублів.

Відгуки про Tropic-birds biz

На момент написання огляду гра з виведенням грошей Tropic-birds biz працює вже більше 2-х тижнів і стрімко розвивається, так як зроблена досить якісно, ​​має високу прибутковість і в ній вже бере участь тисячі людей. Нові відгуки про Tropic-birds biz (Тропік Бёдс) постійно будуть публікуватися в коментарях до даного огляду, сподіваємося гра буде працювати довгий час і дасть заробити багатьом. Свої відгуки про Tropic-birds biz залишаємо в коментарях до даного огляду і не забуваємо писати про свої вклади та виплати з гри, тим самим допомагаючи іншим зробити правильний вибір.

Будь-які інвестиції можуть бути ризикованими, тому ретельно обмірковуйте інвестувати в будь-який проект чи ні. Інвестуйте таку суму коштів, яку не шкода втратити і швидко можна відбити. Інформація про даний проект представлена ​​для ознайомлення і адміністрація сайту не закликає вкладати свої гроші, Ви все робите на свій страх і ризик. Успіхів Вам і високих заробітків!

Успіхів Вам і високих заробітків


Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача