Статьи

Trip Report: Lufthansa Economy Class in der Boeing 747-400 nach Dubai

 1. Lufthansa Економ-клас у дер Boeing 747-400 - інтернат LH630
 2. Lufthansa Економ-клас у дер Boeing 747-400 - Kabine
 3. Lufthansa Економ-клас у дер Boeing 747-400 - Розваги на борту літака
 4. Lufthansa Економ-клас у дер Boeing 747-400 - Послуги
 5. Більш детальна інформація про компанію Lufthansa
 6. Рейтинг Lufthansa економ-класу на Boeing 747-400

Німеччина в листопаді: дощ, туман і низькі температури. Щоб уникнути цих погодних умов, ми були досить рано в лютому у напрямку сонця. Рішення було швидко зроблено в Об'єднані Арабські Емірати. Таким чином, ми полетіли на 03 листопада 2017 року Боїнг 747-400 в економічному класі Lufthansa в Дубай. Німеччина в листопаді: дощ, туман і низькі температури

Підійшовши через Франкфурт

Наш живильник рейс з Лейпцига на стоянку, як це часто буває, на позиції фартуха. Після того, як і наша коляска вивантажили, ми сіли на автобус до терміналу 1. Звідси ми повинні були пройти через «тунель жахів» бігти в вильоту області B. Після проходження паспортного контролю, де наш син був трохи нетерплячий через час очікування, ми зробили гак в порожній приємно Air Canada Maple Leaf Lounge ( Lounge Огляд ).

Вхід в Air Canada Maple Leaf Lounge Франкфурт

Через годину і другий сніданок ми переїхали в Lufthansa Senator Lounge ( Lounge Огляд ). Hier war bei unserer Ankunft schon etwas mehr Betrieb. Wir fanden trotzdem einen schönen Platz in der Sonne mit Blick auf das Vorfeld. Unser Sohn tobte ein wenig durch die Lounge und wir ließen uns den ein oder anderen Cocktail schmecken.

Мохіто

Lufthansa Економ-клас у дер Boeing 747-400 - інтернат LH630

Незадовго до початку посадки, ми були на нашому шляху до Ворота B28. Це було B, на жаль, на іншому кінці терміналу області, тому нам потрібно близько 10 хвилин для прогулянки. Коли ми приїхали, пансіонати, але ще не почалися. Він не був до 15 хвилин пізніше ми були з нашим сином насамперед на борту Boeing 747-400. Наша дитяча коляска, ГБ кубіт ( Посилання на Amazon *), Ми мали рацію Ворота - з надією побачити його в Дубаї благополучно назад - передані співробітникам.

Наша дитяча коляска, ГБ кубіт (  Посилання на Amazon  *), Ми мали рацію Ворота - з надією побачити його в Дубаї благополучно назад - передані співробітникам

Lufthansa Економ-клас у дер Boeing 747-400

Lufthansa Економ-клас у дер Boeing 747-400

Відправлення воріт В28

Lufthansa Економ-клас у дер Boeing 747-400 - Kabine

Lufthansa економ-клас на Boeing 747-400 мав три каюти в цілому 272 місць. Фронт був (тільки з трьома рядами 29 - 31) найменші кабіни. Там потім слідують два майже однакових за розміром відсіків, які були розділені на галері. У всіх трьох каютах, за останні п'ять рядів класу місць економіки, за винятком були заздалегідь визначені у пристрої 3-4-3.

У всіх трьох каютах, за останні п'ять рядів класу місць економіки, за винятком були заздалегідь визначені у пристрої 3-4-3

Робочий план Lufthansa Boeing 747-400 (Джерело: seatguru.com)

Під час онлайн-реєстрації до ми зарезервували три місця в рядку 30 Це був другий економ-класу рядки і був відразу за преміум економіки. Ми спакували наше дитяче крісло з сертифікацією літака ( Посилання на Amazon *) На питання про підвіконні і стюардесі розширення ременя безпеки. Як ми згорнули до злітно-посадковій смузі, наш син спить. Благословення!

Наше дитяче крісло на сидінні Lufthansa економ-класу

Колірна гамма Lufthansa економіка Навчальний клас в сірих і синіх тонах, здавалося, чистий, акуратний, але трохи прісним. Підголівник можна регулювати по висоті і складіть боку трохи вперед, щоб зафіксувати голову. Серйозний недолік Lufthansa економіка Навчальний клас Сидіння на мій погляд, тонка оббивка, яка може бути дуже незручно, сидячи в довгостроковій перспективі.

місць Lufthansa економ-класу в Boeing 747-400

Оскільки пасажир обов'язково означає, в сидінні позаду нашого сина, він повинен був грати в блекджек і був переконаний, що чим більше він постукав пальцем по екрану, карти буде краще для нього, наш син знову прокинувся після доброї години сну. Відповідно, він був дратівливим після розбитою після! Йому потрібно якийсь час, перш ніж він заспокоївся. Сподіваюся, це людина турбували 31А!

Lufthansa Економ-клас у дер Boeing 747-400 - Розваги на борту літака

Jeder Sitz verfügte über einen Eigenen In-flight Entertainment Touch Monitor. Das Angebot an Filmen, Serien oder Musik war umfangreich und gut sortiert. Schon beim Boarding lagen Kopfhörer auf unseren Plätzen. Da diese aber eher qualitativ minderwertig sind, empfehle ich jedem seine Eigenen mitzubringen. Diese konnte man über einen einfachen Kopfhöreranschluss rechts vom Monitor anbringen. Hier befand sich auch eine USB-Buchse zum Laden des eigenen Smartphones.

Hier befand sich auch eine USB-Buchse zum Laden des eigenen Smartphones

Lufthansa в польоті Розваги

Lufthansa Економ-клас у дер Boeing 747-400 - Послуги

Близько 1:30 годин після зльоту з Франкфурта був обслужений гарячий обід. Для нашого сина ми вже попередньо замовити їжу дітей онлайн. Це безкоштовно в Lufthansa, в доповненні до іншого спецхарчування на рейси з трьох годин. Його їжа складалася з салату макарони, макарони з куркою і а Cake-Pop. Крім того, коробка кольорових олівців і книжка-розмальовка, яка була також меню на планшеті була. Звичайно, наш син впав перший на цукерках. але це не було неправильно, тому що паста була все ще дуже жарко.

Безпосередньо перед тим наш син закінчив є, ми отримали гарячу їжу. У нас був вибір курка і макарони, і вибрав останній. Суд виявився гриб равіолі Пішов - в цілому нормально! Як ми дуже багато працювали син під час їжі, на жаль, я не міг зробити знімок з їжею.

Інша частина польоту був досить незахвативающім. Наш син хотів відвідати галери і знову побіг до бізнес-класу. Стюардеси були дуже доброзичливі і вихідні, показуючи і пояснюючи йому все.

Стюардеси були дуже доброзичливі і вихідні, показуючи і пояснюючи йому все

прогноз

Більш детальна інформація про компанію Lufthansa

Вам сподобався пост? Тоді поділіться ним, але в соціальних мережах. Таким чином, ви підтримали нашу роботу. Ви коли-небудь були в економічному класі авіакомпанії Lufthansa на Boeing 747-400 подорожувати? Я задоволений ваша думка в коментар ,

Рейтинг Lufthansa економ-класу на Boeing 747-400
 • сидіння
 • обслуговування
 • Розважальна програма
 • чистота
 • напої
 • Ессен
 • Ціна /

скорочена версія

В цілому, Lufthansa пропонує твердий продукт з класом економіки на Boeing 747-400. Служба була дружньою і ефективною. Харчування пропонується відповідало очікуванням. Тонкі м'які сидіння робить політ на далекомагістральних трохи незручно.

Схожі повідомлення

Ви коли-небудь були в економічному класі авіакомпанії Lufthansa на Boeing 747-400 подорожувати?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача