Статьи

Tor скачати безкоштовно браузер російською для windows

  1. Анонімність за допомогою браузера Tor
  2. Завантажити і Встановити браузер Tor
  3. Принцип роботи браузера Tor
  4. Можливості браузера Tor
  5. Інформація про програму Tor Browser
Оцініть запис!

Для всіх, хто хвилюється з приводу конфіденційності, а безпека є одним з головних пріоритетів при роботі з Інтернетом, створена програма Tor. Являє собою дана утиліта систему віртуальних тунелів і проксі-серверів.

Основне призначення це забезпечення анонімності при підключенні до інтернету. Ви зможете зберегти свою приватність, а також істотно підвищити рівень безпеки. Причини використання такої утиліти можуть бути абсолютно різні, наприклад, небажання відкривати своє місце розташування або спілкування в певних чатах.

Анонімність за допомогою браузера Tor

Всім відомо, що сьогодні можна аналізувати ваші запити і відвідування в мережі інтернет і завдяки таким даними робити певні зведення.

Ви можете використовувати браузер Tor щоб уникнути потокового аналізу даних. Одна справа, якщо ваша конфіденційність просто вам принципово важлива, а інше якщо від цього залежить фінансове благополуччя і безпеку.

Тому часто дане програмне забезпечення використовується в офісах і корпораціях, щоб приховати небажану інформацію від конкурентів.

Завантажити і Встановити браузер Tor

Завантажити браузер Tor безкоштовно можна на нашому порталі, так як програма має вільне поширення в мережі. Ви зможете анонімно і, повністю зберігаючи приватність, відвідувати сайти, публікувати повідомлення, відправляти матеріали.

Встановити цю утиліту ви можете на будь-яку операційну систему. Варто сказати про те, що дане програмне забезпечення має приховані сервіси, де можна створювати сайти і засоби масової інформації, розташування яких дізнатися буде неможливо.

Принцип роботи браузера Tor

Суть роботи така, що дані, які виходять від користувача, перенаправляються в мережу Tor, там за допомогою маршрутизатора напрямок змінюється і досягає точки виходу. Зворотній зв'язок відбувається також через точку виходу.

Таким чином, всі маршрути будуть зашифровані належним чином. Варто відзначити, що будь-який пакет даних проходить шифровку на трьох рівнях і за допомогою трьох кодів.

Дана утиліта може бути встановлена ​​на будь-яку операційну систему, так як вона є кроссплатформенной.

Завантажити Tor без реєстрації ви зможете прямо зараз, натиснувши всього на одну кнопку. Як тільки ви завантажили файли, зробіть процес інсталяції і можете приступати до роботи. При підключенні до мережі Tor вам необхідно буде визначитися з параметрами.

Можливості браузера Tor

Є можливість безпосередньо підключатися до мережі браузер Tor. Це слід робити, якщо ви не вважаєте конфіденційність і анонімність своїм пріоритетним метою. Цей режим дозволить вам отримувати доступ до заблокованих сайтів.

Якщо ж ви хочете встановити жорсткий контроль за конфіденційністю або ж боїтеся можливості простеження здійснювати підключення до мережі, то варто працювати з налаштуванням мережевих параметрів. Якщо ви вибрали перший варіант, то відразу перед вами з'явиться Tor браузер, який буде підключений до мережі Tor.

Варто зазначити, що даний браузер має звичний і дуже зручний інтерфейс, а тому працювати з ним можна, як і зі звичайним софтом. При виборі другого режиму вам необхідно буде вказати деякі дані. Серед можливостей також є зміна IP-адреси.

По суті, спочатку вам надається випадковий адресу, якщо в процесі роботи ви хочете його змінити натисніть на пункт нова особистість. Зверніть увагу, що якщо відбулося коректне підключення до мережі Tor, то перед вами на екрані з'явиться зелена цибулина і відповідне сповіщення.

В іншому випадку ви побачите чорну перечеркнутую цибулину. Якщо ви дбаєте про свою конфіденційності та бажаєте працювати в інтернеті анонімно і безпечно, то пропонуємо скачати Tor без реєстрації прямо зараз.

Інформація про програму Tor Browser

Назва програми: Tor Browser Остання версія: 6 Інтерфейс: Російська мова, English, Francais, Deutsch Платформа: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows XP Ліцензія: Безкоштовна Ціна: $ 0 Останнє оновлення: 2016-9-6 Розробник: Tor Project Завантажень: [yuzo_views]

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то