Статьи

Tor Browser скачати безкоштовно

 1. Що входить до складу Tor Browser
 2. Можливості Tor Browser
 3. Перший запуск браузера ТОР

Назва: Tor Browser

Ос: Windows

Мови інтерфейсу: Російська

Tor Browser представляє собою пакет утиліт, призначених для підвищення рівня анонімності користувача при веб-серфінгу.

Що входить до складу Tor Browser

У збірці присутні наступні компоненти:

 • Tor - The Onion Router або цибулинних маршрутизатор - програма, яка реалізує принцип луковичной маршрутизації. Вона дозволяє встановлювати з'єднання користувача з сайтом не безпосередньо, а через ланцюжок з трьох випадково обраних проксі-серверів мережі TOR - вузлів. При цьому для користувача дані шифруються багатоступінчасто, так, що жоден з цих трьох вузлів і цільової сайт не володіють повною інформацією про IP-адресу і конфігурації комп'ютера користувача і зміст цих даних. При цьому користувач отримує новий випадковий IP, змінити який і підключитися через створення нового обговорення вузлів можна за один клік. За рахунок цього забезпечується анонімність користувача при інтернет-серфінгу.
 • Firefox ESR - містить всі актуальні оновлення безпеки версія браузера з подовженим терміном підтримки.
 • Torbutton - плагін для підключення до мережі TOR, відстеження його статусу і зміни основних параметрів мережі.
 • TorLauncher - плагін, який запускає локальну версію TOR (при бажанні користувач може налаштувати також використання свого комп'ютера в якості одного з вузлів-серверів мережі).
 • NoScript - розширення Firefox, браузер можна завантажити з сайту theprogs.ru , Що дозволяє блокувати небажані компоненти сайтів, які загрожують безпеці: скрипти, зображення, flash-анімацію і інші елементи, які можуть використовуватися для збору інформації про користувача.
 • HTTPS-Everywhere, за допомогою якого можна встановлювати зашифроване за технологією HTTPS з'єднання навіть з сайтами, з самого початку не підтримують її.

Можливості Tor Browser

До важливих особливостей програми відносяться:

 • З використанням програми IP-адресу та інші дані користувача стає практично неможливо відстежити. Це корисно для безпечного веб-серфінгу і захисту від агресивної реклами, робить можливим відвідування заблокованих в країні веб-ресурсів і обхід обмежень на використання функцій сайтів по IP.
 • Tor Browser простий в установці, налаштуванні і роботі навіть для малодосвідченого користувача. Інтерфейс повністю російськомовний, а базова установка не вимагає спеціальних знань.
 • Для підвищення безпеки користувача передбачено авто-видалення куків (cookies), кеша і історії браузера. Програма не вимагає установки, а значить, може не залишати ніяких слідів свого використання на жорсткому диску.
 • Актуальна версія програми забезпечує інтернет-серфінг на прийнятній швидкості і підтримує всі сучасні стандарти, що використовуються на веб-сайтах.
 • Після установки браузера користувач отримує доступ до внутрішньої мережі сайтів - прихованих служб. Вони знаходяться в доменній зоні .onion, і в їх число входять інструменти для анонімного пошуку, спілкування, а також каталоги користувальницьких сайтів від електронних бібліотек до різних торгових майданчиків.

Перший запуск браузера ТОР

Як ми бачимо, інтерфейс браузера ТОР ідентичний інтерфейсу FireFox, лише злегка "полегшений". Так що, труднощів користування ви не зустрінете.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).