Статьи

Топ найнебезпечніших міст світу

Поліція Гондурасу. фото AFP

Топ найнебезпечніших міст світу https://cdn.segodnya.ua/img/article/4158/85_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4158/85_tn.jpg 2013-02-08T10: 12: 14 + 02: 00 Світ Складено список міст, де найчастіше відбуваються злочини.

Місто Сан-Педро-Сула в Гондурасі другий рік поспіль визнається найнебезпечнішим населеним пунктом землі з 169 вбивствами на кожні 100 тисяч населення, повідомила напередодні в доповіді мексиканська неурядова організація "Громадська рада в ім'я громадської безпеки та правосуддя".

Друге місце в списку 50 найнебезпечніших міст займає мексиканський курорт Акапулько. Через це місто проходять шляхи наркотрафіку з Центральної Америки в США , Що багато в чому і зумовило показник в 128 вбивств на кожні 100 тисяч жителів протягом року.

Третє місце рейтингу зайняла столиця Венесуели Каракас (119 вбивств на 100 тис. Населення), на четвертій позиції розташувався центральний ( столичний ) Округ Гондурасу, на п'ятому - і мексиканський Торреон.

Укладачі доповіді відзначають, що ситуація в кожному місті багато в чому залежить від зусиль місцевої і центральної влади щодо викорінення злочинності і поліпшення іміджу своїх населених пунктів.

Так, мексиканський місто Сьюдад-Хуарес на кордоні з США, який в 2011 році займав другу строчку серед найнебезпечніших міст світу, в цей раз поліпшив свій рейтинг відразу на 17 позицій з показником в 56 вбивств на кожні 100 тисяч населення.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то