Статьи

ТОП хостинг - Рейтинг хостингів України 2019 / TopRatedHosting

 1. Рейтинг хостингів за відгуками клієнтів
 2. Статистика Uptime (онлайн-моніторинг)
 3. Зведена таблиця Uptime-моніторингу хостинг провайдерів
 4. Веб хостинг для сайту: на що звернути увагу

Як отримати доступ до віртуальних хостинг для сайту, який буде надійним, якісним і відповідати вашим вимогам? Відповідь на це питання ви знайдете в нашому рейтингу.

У рейтингу представлені тільки великі українські провайдери віртуального хостингу, які зарекомендували себе, як надійні, якісні і, в той же час, не дорогі. Чому в нашому рейтингу наведено в повному обсязі українські хостинги сайтів? В Україні дуже багато компаній, що надають послуги віртуального хостингу, але далеко не всі відповідають вимогам якості і заявленим характеристикам серверів. Нашою метою є показати вам компанії, які дійсно надають кращий хостинг в Україні.

Перш, ніж прийти на український ринок телекомунікаційних послуг і організувати детальне порівняння і огляд хостингів, ми провели досить багато часу збираючи та аналізуючи інформацію з відкритих джерел про великих провайдерів України. Основні критерії відбору компаній в наш рейтинг хостингів можна розділити на дві складові: 1 - відгуки та оцінки клієнтів і 2 - системний моніторинг і збір статистики з наших тестових сайтів, розміщених на серверах тестованих провайдерів.

Нижче в таблиці наведено порівняння хостингів - ви можете ознайомитися з провайдерами, що пропонують своїм клієнтам кращі умови для сайтів в Україні. Докладний огляд кожного хостингу, тарифні плани, їх характеристики, а також відгуки і оцінки клієнтів, ви можете подивитися на нашому сайті на персональній сторінці компанії. Для переходу на сторінку провайдера досить «клікнути» на назву компанії в лівій колонці таблиці. Посилання на відгуки доступні в колонці «Відгуки».

В таблиці Uptime-моніторинг в реальному часі відображається статистика безперебійної роботи серверів.

Про те, як вибрати український хостинг для своїх сайтів і на які характеристики насамперед звертати увагу, ви дізнаєтеся в розділі Вибір хостингу: на що звернути увагу .

Рейтинг хостингів за відгуками клієнтів

Для перегляду всіх тарифних планів (віртуальні хостинги сайтів, VPS / VDS, SSL-сертифікати, акції та промо-коди) перейдіть на сторінку провайдера.

Статистика Uptime (онлайн-моніторинг)

Uptime - одна з головних характеристик, на яку слід звертати увагу при виборі та купівлі web-хостингу для сайту. Якщо говорити спрощено, то сервер, на якому фізично розміщуються сайти, - це звичайний комп'ютер, якому властиво подвисать, давати збої і виходити з ладу. Характеристика Uptime як-раз і відображає співвідношення між кількістю часу, коли сервер працював і кількістю часу, коли він не працював. Чим вище показник Uptime (чим він ближче до 100%), тим краще, по суті - це і є надійний веб хостинг для сайту. Низькі показники Uptime говорять про те, що з серверами компанії-провайдера щось не так, або техпідтримка не приділяє належної уваги налаштуванні та підтримці їх безперебійної роботи. Від цього параметра безпосередньо залежить робота ваших сайтів - якщо Uptime високий, то і ваші сайти будуть завжди доступні для ваших клієнтів.

Протилежної характеристикою Uptime є Downtime - час, коли сервер не працював. Простими словами - якщо сервер, на якому фізично знаходиться ваш сайт, не працює, то і ваш сайт теж працювати не буде і відвідувачі його не побачать.

Зразкові значення Uptime:

Також цей параметр значущий з точки зору пошукового просування (SEO) - при частих і тривалих простоях вашого сайту, пошукові системи можуть значно знизити позиції вашого сайту в пошуковій видачі. Як наслідок - ви втратите трафік і нових клієнтів.

Зведена таблиця Uptime-моніторингу хостинг провайдерів

Monitor Status Last 24H 7 days 30 days 180 days Last year AVAHOST Online 100% 100% 99.899% 99.978% 99.975% CITYHOST Online 100% 100% 99.962% 99.722% 99.815% HOSTIQ Online 100% 100% 100% 99.999% 99.999% HOSTLIFE Online 100% 100% 99.995% 99.945% 99.973% HOSTPRO Online 100% 100% 100% 99.946% 99.957% HYPERHOST Online 100% 100% 99.998% 99.8% 99.875% MIROHOST Online 100% 100% 100% 100% 99.973% PARKOVKA Online 100% 99.999% 99.999% 99.999% 99.999% PROSTOHOSTING Online 100% 100% 100% 99.986% 99.596% S-HOST Online 100% 100% 99.997% 99.95% 99.97% THEHOST Online 100% 100% 100% 99.988% 99.993% TUTHOST Online 100% 100% 100% 99.983% 99.98% UKRAINE Online 100% 100% 99.367% 99.795% 99.881% UKRNAMES Online 100% 100% 100% 99.996% 99.998% X-HOST Online 100% 100% 100% 99.982% 99.987% ZOMRO Online 100% 100% 99.975% 99.987% 99.96% NETX Online 100% 100% 100% 99.999% 99.999%

Веб хостинг для сайту: на що звернути увагу

Основні критерії, які допоможуть вам зорієнтуватися у всій різноманітності віртуальних хостингів і вибрати кращий хостинг в Україні для свого сайту, такі:

 • Вартість. Деякі українські хостинги сайтів не надають можливість оплачувати свої послуги помісячно. Але у всіх провайдерів передбачені значні знижки і бонуси при оплаті замовлених послуг відразу на рік або більше. Одним з таких бонусів може бути безкоштовна реєстрація домену в одній з українських або міжнародних доменних зон (.kiev.ua, net.ua, .com.ua, .com, .info, .net, .org). При цьому потрібно розуміти, що низька вартість абсолютно не характеризує якість послуг, що надаються, втім, як і висока ( Детальніше );
 • Наявність сервісів і технологій. PHP, MySQl, Zend Optimizer, ionCube Loader, Perl, cURL і т.п. Для роботи простого сайту-візитки, виконаного на HTML, нічого з перерахованого вище не потрібно. Для більш складних сайтів, з розширеним функціоналом (блоги, портали, форуми, інтернет-магазини, онлайн-ЗМІ), можуть знадобитися додаткові сервіси, за які доведеться доплачувати, тому що їх може не бути в стандартному списку, запропонованому в обраному тарифному плані.
 • Місце на диску для ваших сайтів. Порівнюючи хостинги для свого сайту ви вже повинні мати чітке уявлення про те, скільки місця на диску займає ваш сайт (сайти). Наприклад, невеликий сайт на CMS WordPress в середньому може займати від 50 Мб до 70Мб, в залежності від обсягу контенту, розміру бази даних і встановлених плагінів. При наближенні до встановленого ліміту місця на диску вас попросять перейти на більш високий тариф (зі збільшеним об'ємом дискового простору) або ж оптимізувати ваші файли, щоб зменшити займане ними дисковий простір. Також зверніть увагу, на яких дисках працюють сервера - на SSD або звичайних, HDD. Краще вибрати перше, тому що хостинг на SSD-дисках має ряд переваг, а за ціною практично ніякої різниці немає.
 • Кількість сайтів на акаунті. Деякі хостинги України на початкових тарифних планах дозволяють розмістити тільки однин сайт. Але є і винятки, коли немає обмеження в кількості сайтів навіть на початкових тарифах. Якщо ви прийшли в Інтернет всерйоз і надовго, то краще спочатку вибирати хостинги сайтів без будь-яких обмежень. В крайньому випадку, завжди можна перейти на більш високий ціновий тариф.
 • Кількість Баз Даних. Як правило, один сайт = одна база даних. Звичайний сайт на CMS WordPress має одну БД. Захочете додати до сайту власний форум, значить + ще одна БД. Тут все залежить від ваших потреб і цілей.
 • Підтримка популярних CMS. Сьогодні досить важко знайти українські хостинги сайтів, які б не пропонували підтримку найбільш відомих систем управління сайтом. При цьому, вам може зустрінеться один з варіантів підтримки CMS - коли CMS система встановлена ​​і вам необхідно її просто налаштувати під себе, або ж коли вона не встановлена, але настройки серверів провайдера дозволяють це зробити, тобто вони підтримують необхідні характеристики, необхідні для установки систем управління сайтом. До речі, ми підготували спеціальний матеріал, в якому зібрали всі пропозиції хостингу для сайтів на WordPress (Вибірка з компаній, що беруть участь в нашому рейтингу).
 • Рівень техпідтримки клієнта. Тут уже задіяний людський фактор. Провайдер може пропонувати розширений функціонал веб хостингу, відмінні характеристики тарифних планів по хорошей цене, але люди з техпідтримки можуть зіпсувати все враження про компанію. Просто уявіть ситуацію, при якій ваш, високо відвідуваний і високо прибутковий інтернет-магазин «ліг» (не з вашої вини), ви звертаєтеся в техпідтримку компанії, а там нікого немає в даний час, або ваше запитання перенаправляють між різними відділами, або вирішують його невиправдано довго. І, що зовсім погано, просто забули про нього.

Як бачите, вибрати кращий хостинг сайтів не так вже й складно. Головне - це чітко розуміти ваші вимоги і прорахувати, хоча б на рік вперед, ваші плани з розвитку власних проектів. І, звичайно, ж читайте відгуки клієнтів, які вже спробували співпрацювати з обраної вами компанією - вони багато вам розкажуть про неї і, найголовніше, про техпідтримку.

+ Сподіваємося, що представлена ​​на сторінках нашого рейтингу «хостинг в Україні - ТОП кращих» інформація допоможе вам зробити правильний вибір і ви купите якісний, швидкий і безпечний український хостинг для свого сайту.

Чому в нашому рейтингу наведено в повному обсязі українські хостинги сайтів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача